Zurych wraca do rozkładu lotów z Wrocławia
PR Expert
Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl
Z wrocławskiego lotniska znowu polecimy do Zurychu. Przewiduje to zimowy rozkład lotów. Połączenie obsługują linie SWISS. W grupie przewoźników sieciowych znajdzie się jeszcze 5 kierunków.
Linie lotnicze SWISS wznawiają loty z Wrocławia do Szwajcarii od 26 października, czyli od dnia, w którym zacznie obowiązywać zimowy rozkład lotów. Samoloty do Zurychu będą latały dwa razy w tygodniu: w poniedziałki (start z Wrocławia o godz. 18.35) i piątki (start z Wrocławia o godz. 12.35). Podróż potrwa półtorej godziny. Wyloty z Zurychu do Wrocławia zaplanowane są w poniedziałki na godzinę 16.10, natomiast w piątki na godzinę 9.55.
– To świetna informacja, ponieważ zdążyliśmy przywyknąć do Zurychu i jego brak był odczuwalny. Mamy nadzieję, że zainteresowanie będzie wysokie. To połączenie cieszy się największym zainteresowaniem wśród osób podróżujących służbowo oraz wśród osób odwiedzających rodzinę w Szwajcarii – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – Na przykładzie lotów do innych hubów widzimy, że połączenia biznesowe mają szansę zostać na dłużej pomimo epidemii – dodaje.
Wśród połączeń sieciowych w zimowym rozkładzie znajdą się także: Frankfurt (Lufthansa, loty realizowane dwa razy dziennie), Dusseldorf (Eurowings, cztery razy w tygodniu: poniedziałki, środy, czwartki i niedziele), Amsterdam (KLM, codziennie oprócz wtorków i sobót) oraz Warszawa (trzy razy dziennie) i Budapeszt (PLL LOT, raz w tygodniu: w poniedziałki). Łącznie z Zurychem daje to 6 kierunków w tej grupie. – Amsterdam to połączenie, które wróciło w wakacje i cieszy się dużym zainteresowaniem podróżnych, z kolei Budapeszt to tegoroczna, długo oczekiwana nowość, która zostaje na zimę – ocenia Dariusz Kuś.
Zimowy rozkład lotów uzupełnią połączenia tanich linii lotniczych i czarterowe. Rozkład wejdzie w życie od 26 października i będzie obowiązywał do 27 marca 2020 roku.Świetne wieści z wrocławskiego lotniska. Wraca Zurych!

Smart travel w 5 krokach. Jak wypocząć i nie przepłacić?

Polacy rezerwują wczasy na ostatnią chwilę

Linie lotnicze Corendon Airlines świętowały 20. lecie działalności podczas spektakularnej Gali w Antalya Cosmos Theatre
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Marcelina Zawadzka: Uwielbiam zakupy online. Kiedy mały wieczorem zasypia, to ja mam wtedy czas na przeglądanie ofert w sieci
Odkąd modelka została mamą, zmieniła nawyki zakupowe, ponieważ nie ma czasu ani siły, żeby chodzić po galeriach w poszukiwaniu wszystkiego, co jest jej aktualnie potrzebne. A najwięcej rzeczy kupuje teraz właśnie dla swojego syna, który rośnie w oczach i często trzeba mu chociażby wymieniać garderobę. Marcelina Zawadzka zaznacza, że w sieci zazwyczaj robi zakupy wieczorem, kiedy jej syn już zasypia.
Edukacja
W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.
Psychologia
Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.