Polacy inwestują w wygodę pracy z domu. Zobacz, jak przetrwać letnie upały.
Barbara Trepka
2moro
Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl
Praca zdalna z domu stała się naszą codziennością. I choć część z nas powoli wraca do biur, to nowy model pracy pozostanie z nami na dłużej. Zobacz, co może Ci pomóc podczas pracy w domu, gdy nadejdzie fala letnich upałów.
Od ponad roku spora część Polaków w związku z sytuacją epidemiologiczną na świecie zmuszona była przejść w tryb pracy zdalnej. Nasze salony, sypialnie, gabinety zamieniły się w domowe biura. Taka forma wykonywania obowiązków zawodowych wymagała od nas dokonania pewnych zmian, aby zapewnić sobie komfortowe warunki na home office. W związku z tym Polacy zaczęli inwestować między innymi w nowe sprzęty biurowe, szybszy internet, kamerki internetowe. Ale to nie wszystko, co wpływa na nasze poczucie komfortu. Istotną kwestią jest także odpowiednia temperatura w naszych domowych biurach. Tę w czasie upałów zapewni klimatyzator.
Klimatyzator to już nie luksus dla wybranych
Przez lata panowało przekonanie, że klimatyzacja to luksus dla wybranych. Na szczęście wiele się zmieniło w tym temacie i zakup urządzenia chłodzącego nie musi zrujnować domowego budżetu, a także nie wymaga generalnego remontu i wielkiej rewolucji w mieszkaniu. Klimatyzowane biura to już nie jest luksus, to często codzienność. Ta sama tendencja dotyczy teraz także budynków mieszkalnych.
W ofercie marki ANDE można znaleźć klimatyzatory, które świetnie sprawdzą się nawet w małych mieszkaniach. Do takich należy między innymi model BASIC plus (750 mm szerokości), który mimo niewielkich rozmiarów charakteryzuje się wysoką wydajnością. Co więcej, urządzenia chłodzące ANDE są energooszczędne i ciche. Dzięki temu rachunki za prąd drastycznie nie wzrosną, a żaden uciążliwy szum nie przeszkodzi nam w pracy w pełnym skupieniu.
Odpowiednia temperatura pomieszczenia - większy komfort pracy
W ostatnich latach bardzo często musieliśmy się zmierzyć w miesiącach wakacyjnych z falami upałów. Jest gorąco, a w wielu opiniach można przeczytać, że będzie jeszcze cieplej. Pracując z domu w czasie upałów, wysoka temperatura nie tylko utrudnia koncentrację i obniża naszą wydajność, ale także szkodzi naszym komputerom i innym sprzętom elektronicznym, narażając je na przegrzanie. Rozwiązaniem tego problemu może być klimatyzator.
W większości dużych firm klimatyzacja w biurach była standardem. Aczkolwiek ciężko dogodzić wszystkim, a czasami jakość powietrza w pomieszczeniach biurowych nie była zadowalająca. Z pewnością wielu pracowników miało do czynienia z drobnymi przepychankami w zespole odnośnie optymalnej temperatury w miejscu pracy. Jednym było za zimno, innym za gorąco. Oczywiście, nie da się dogodzić wszystkim. W domowym biurze ten drobny problem znika i sami decydujemy, w jakich warunkach pracuje nam się najlepiej. Warto zadbać o własne zdrowie i komfort także podczas pracy zdalnej.
Jedno urządzenie chłodzące, a wiele zalet
Decydując się na montaż klimatyzatora w domu, nie tylko zyskamy większą wygodę podczas pracy zdalnej. To także spokojnie przespane upalne noce, dobra jakość powietrza w pomieszczeniu, przyjemne uczucie chłodu w upalne dni, czyli większy komfort dla całej rodziny. Klimatyzatory ANDE posiadają wiele przydatnych funkcji, które zaspokoją wiele potrzeb.
Klimatyzatory ścienne marki ANDE wyposażone są w jonizator, który usuwa nieprzyjemny zapach i szkodliwe substancje, a także antybakteryjny filtr PM 2.5. W przypadku niektórych modeli istnieje także możliwość dokupienia dodatkowych filtrów np. z witaminą C, czy jonami srebra. Ponadto urządzeniami tej marki można sterować zdalnie za pomocą smartfona lub tabletu, dzięki wbudowanemu modułowi WiFi. Wystarczy tylko pobrać darmową aplikację AC Freedom, która zapewnia wygodne zarządzanie urządzeniem z dowolnego miejsca.
Sprawdź dostępne modele klimatyzatorów ANDE, wybierz ten najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb i stwórz w swoim domu nowoczesne i komfortowe miejsce do pracy zdalnej.
Właściciel marki ANDE w Polsce:
ANG Klimatyzacja Sp. z o.o.
ul. Częstochowska 26,
32-085 Modlnica
tel. (12) 398 07 00
bok@myande.pl
www.myande.pl
***
Klimatyzatory ANDE cechuje najwyższa jakość wykonania, dbałość o każdy detal, design zaprojektowany przez renomowane biura projektowe z Japonii. Podzespoły czołowych producentów: Hitachi, Mitsubishi Motors, Toshiba, LG, Nichicon, GMCC, Highly, Zhipu, Renesas, Welling są wytwarzane w najnowocześniejszych fabrykach klimatyzacji 2.0.
Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Teatr
Daniel Olbrychski: Praca mnie konserwuje, gdybym nie grał, tobym się błyskawicznie zestarzał. Walczę, żeby widzowie nie dostrzegali na scenie mojej osiemdziesiątki
Daniel Olbrychski uznawany jest za jednego z najwybitniejszych aktorów filmowych i teatralnych swojego pokolenia. W dorobku ma wiele znakomitych ról i już od dawna mógłby odcinać kupony od sławy, ale jak podkreśla – nie zamierza rezygnować z pracy. Z przyjemnością przyjmuje kolejne propozycje zawodowe i mierzy się z nowymi rolami, bo dzięki takiej aktywności nie czuje upływającego czasu. Za trzy tygodnie artysta będzie świętował okrągłe urodziny.
Edukacja
Idea STEM zmienia podejście do edukacji dzieci na całym świecie. Doświadczanie i współpraca zamiast wykładów
Odejście od wykładowej metody prowadzenia zajęć na rzecz doświadczeń, współpracy i partnerskich relacji z nauczycielem to podstawowe założenia idei edukacyjnej STEM. Ma ona wspierać rozwój dzieci i młodzieży w kierunkach, jakie wytycza zmieniająca się rzeczywistość i na jakie nastawiony będzie rynek pracy za kilka lat. Globalnie rynek edukacji STEM do końca dekady podwoi swoje przychody. Ten światowy trend jest obserwowany i rozwijany również w Polsce, m.in. poprzez projekt STEM Kindloteka.
Handel
Finansowanie, technologia i wola polityczna sprzyjają walce o klimat. Dołączają do niej także konsumenci
Eksperci apelują o intensyfikację wysiłków na rzecz ochrony klimatu. Tym bardziej że teraz są ku temu sprzyjające warunki: finansowanie, wola polityczna i zaawansowane technologie. Coraz częściej idzie za tym także gotowość społeczeństwa do zmian. Choć w kontekście zielonej rewolucji mówi się przede wszystkim o transformacji energetycznej i ograniczaniu emisji CO2, dbanie o zmiany zaczyna się również na poziomie decyzji konsumenckich. Polacy mają tego świadomość i wdrażają proekologiczne nawyki w codzienną rutynę i zakupy.