Polska baza obrotowa Avionaut IQ Orbit już dostępna w sprzedaży!
Rumour PR
Al. Rzeczypospolitej 17/30
02-972 Warszawa
katarzyna.rossa|rumour.pl| |katarzyna.rossa|rumour.pl
+48503066001
https://rumour.pl/
Avionaut, polski producent fotelików samochodowych wraz z 30 września wprowadza do sprzedaży regularnej bazę obrotową IQ Orbit. Długo wyczekiwana przez klientów, IQ Orbit oferuje łatwy sposób montażu fotelików, wspierając zarówno bezpieczeństwo, jak i wygodę użytkowania.
Baza IQ Orbit to przełomowe rozwiązanie na rynku akcesoriów samochodowych, które wprowadza rewolucję w codziennym użytkowaniu fotelików. System Click 'n' Drive, zastosowany w bazie, umożliwia obrócenie fotelika w stronę drzwi samochodu zaledwie jednym kliknięciem. To znacznie ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka, a sam montaż fotelika staje się szybki i intuicyjny. Produkt jest kompatybilny z popularnymi modelami fotelików Avionaut: Pixel PRO 2.0 C, AeroFIX RWF 2.0 C oraz AeroFIX 2.0 C, wspierając przy tym pozycję tyłem do kierunku jazdy dla dzieci do co najmniej 4 roku życia, zgodnie z regulacją ONZ nr 129 oraz rygorystycznymi standardami szwedzkiego Testu Plus. Dodatkowo, kompatybilność bazy pozwala na wykorzystanie jej na różnych etapach rozwoju dziecka.
Baza IQ Orbit jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych rodziców, którzy poszukują rozwiązań bezpiecznych, a jednocześnie ułatwiających codzienną opiekę nad dzieckiem. IQ Orbit dostępna jest w wybranych sklepach stacjonarnych i online.
Cena regularna bazy:
Avionaut IQ Orbit – 1049zł
Avionaut IQ Orbit w zestawie z fotelikiem Pixel PRO 2.0 C – 2049zł
Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta: https://iq-orbit.com/
Rower wodorowy odporny na mrozy - alternatywa na zimowe trasy
Uber przekazał kierowczyni Mustanga - finał konkursu Uber Dreams
Prido prezentuje ofertę na Black Friday i Cyber Monday
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Dawid Kwiatkowski: Padłem ofiarą oszustów, którzy na mnie nieuczciwie zarabiali. Teraz jestem też swoim księgowym, liczę pieniądze i sprawdzam umowy
Artysta przyznaje, że w branży muzycznej są ludzie, którzy zamiast wspierać młodych wykonawców w budowaniu kariery, po prostu chcą tylko zarobić na swoich „podopiecznych”. Dawid Kwiatkowski przestrzega więc wszystkich, którzy stają na scenie „Must Be the Music” i innych talent show, by nie ufali każdemu, kto się do nich odezwie po programie i zaproponuję współpracę, bo bardzo możliwe, że będzie mu zależało tylko na tym, by wykorzystać ich „pięć minut” dla własnych korzyści. On sam również padł ofiarą takich oszustów i musiał walczyć z nimi w sądzie.
Prawo
Tak zwana sztuczna twórczość coraz popularniejsza. Wyzwaniem pozostają kwestie praw autorskich
Rosnąca popularność narzędzi AI spowodowała, że powstaje coraz więcej „dzieł sztuki”, będących wytworem działania algorytmów, które potrafią m.in. tworzyć muzykę dopasowaną do preferencji i nastroju, malować obrazy, a nawet pisać poezję czy scenariusze filmowe. To rodzi szereg wyzwań dotyczących praw autorskich. Są także wątpliwości dotyczące ochrony dzieł, z których AI się uczy. Narzucanie prawnych zakazów i obostrzeń może jednak nie przynieść efektów.
Podróże
Radosław Majdan: W Grecji zaginęła mi walizka. To jest kraj lekkoduchów, wszystko odkładają na jutro, a pracę traktują drugorzędnie
Były piłkarz przyznaje, że z perspektywy uczestników program „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” to bardzo wymagające przedsięwzięcie. Dla niego ten format okazał się nie tylko testem fizycznym, ale także emocjonalnym, bo trzeba było stawić czoła zarówno rywalom, jak i własnym słabościom. Radosław Majdan zdradza też, że emocji nie brakowało już na lotnisku. Tuż po przylocie do Grecji okazało się bowiem, że jego walizka zaginęła. Na szczęście miał przy sobie kilka zapasowych ubrań.