Komunikaty PR

Powraca wakacyjna plaża przy Atrium Biała!

2024-06-13  |  10:37
Biuro prasowe

Szukasz chilloutowego miejsca z wakacyjnym klimatem w centrum Białegostoku? Zapraszamy do letniej strefy wypoczynku z piaszczystą plażą, palmami i leżakami, tuż przy Atrium Biała! To idealne miejsce na chwile wytchnienia w trakcie zakupów lub podczas spaceru, jak również dobry punkt na udane spotkanie ze znajomymi. Tegoroczna edycja naszej miejskiej plaży już wystartowała, a korzystać z niej można do końca wakacji.

 

Lato to relaks i odpoczynek pod chmurką! Na mapę wakacyjnych miejscówek powraca strefa plażowa przy Atrium Biała! Ten kultowy projekt, realizowany od kilku lat w ramach „Lata w mieście”, cieszy się dużą popularnością wśród białostoczan oraz gości odwiedzających nasze miasto w okresie letnim. W tym sezonie z pewnością będzie podobnie, gdyż strefa plażowa odegra istotną rolę w programie letnich wydarzeń, zaplanowanych przez Atrium Biała. Przygotujcie się na dni pełne słońca i dużo rozrywki! Przed nami pierwszy festiwal z okazji zakończenia roku szkolnego. Już w sobotę 22 czerwca! Śledźcie stronę i profil Fb naszej galerii, aby być na bieżąco z tym, co dla was przygotowaliśmy.

 

Nasza plaża to klimatyczne miejsce w centrum miasta ze strefą relaksu na świeżym powietrzu. Można tu chwilę odpocząć, zanurzyć się w lekturze ulubionej książki czy gazety, zregenerować siły po wytężonym treningu, delektować się długimi rozmowami z bliskimi, słuchać ulubionej muzyki lub po prostu upajać się ciszą.

 

Strefa plażowa przy Atrium Biała funkcjonować będzie codziennie aż do zakończenia wakacji. Korzystanie z niej jest bezpłatne.

 

Więcej informacji na stronie www.atrium-biala.pl oraz na profilu Fb: https://www.facebook.com/AtriumBiala.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Rośnie rola farmaceutów w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych Biuro prasowe
2024-06-20 | 15:00

Rośnie rola farmaceutów w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych

Farmaceuci są gotowi i chcą odgrywać większą rolę w systemie opieki zdrowotnej, aktywnie wspierając pacjentów w profilaktyce chorób, edukacji zdrowotnej i leczeniu drobnych
Zdrowie Nowa gama irygatorów do zębów Panasonic
2024-06-20 | 12:00

Nowa gama irygatorów do zębów Panasonic

Aby uzyskać optymalne rezultaty w rutynie higieny jamy ustnej, samo szczotkowanie nie zawsze wystarcza Panasonic wprowadził nową gamę irygatorów do zębów z technologią
Zdrowie Bokserzy i kickbokserzy z wyższym ryzykiem miażdżycy
2024-06-20 | 07:00

Bokserzy i kickbokserzy z wyższym ryzykiem miażdżycy

Bokserzy i kickbokserzy z wyższym ryzykiem miażdżycy, zawałów i zdarzeń sercowo-naczyniowych. Winne częste urazy głowy. Sporty walki niosą za sobą wysokie ryzyko kontuzji.

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

Szkoły nie przygotowują uczniów na wejście w dorosłość. Oceny wciąż ważniejsze od kompetencji przyszłości i kreatywności

Około 40 proc. uczniów, zarówno szkół podstawowych, jak i średnich, uważa, że popełnienie błędu oznacza, że nie są mądrzy – wynika z raportu „Mogę wszystko. Co na to współcześni uczniowie?” Fundacji Teach for Poland. Obawa przed byciem tak odbieranym powoduje także, że wielu z nich nie zadaje pytań, kiedy czegoś nie wiedzą. – W konsekwencji za kilkanaście lat będziemy społeczeństwem, które będzie się bało innowacji i zmian – ocenia Katarzyna Nabrdalik, prezeska Fundacji Teach for Poland. Wielu uczniów regularnie stawia sobie cele i do nich dąży, ale często kojarzą się one z ocenami. To wyniki w nauce, a nie rozwój umiejętności, są traktowane jako wyznacznik sukcesu.

Edukacja

Sztuczna inteligencja rewolucjonizuje edukację. Rynek takich rozwiązań będzie rósł w tempie prawie 40 proc. rocznie

Sztuczna inteligencja otwiera nowe horyzonty dla procesu nauczania i uczenia się, rewolucjonizując sektor edukacji. Z badań wynika, że z aplikacji bazujących na AI już w tej chwili korzysta duża grupa uczniów i studentów, jak i nauczycieli, a na rynku pojawia się coraz więcej takich narzędzi. Jak szacuje Grand View Research, do 2030 roku wartość globalnego rynku sztucznej inteligencji w edukacji będzie rosła średniorocznie o blisko 37 proc., przy czym duża część tego rynku będzie zdominowana przez platformy edukacyjne. – Dzięki AI nauczanie staje się bardziej spersonalizowane i interaktywne – mówi Jeff Maggioncalda, dyrektor generalny międzynarodowej platformy edukacyjnej Coursera.

Farmacja

Trwają prace nad zmianami w programie szczepień przeciwko HPV. Na razie zaszczepiła się jedna piąta uprawnionych nastolatków

W ciągu pierwszego roku działania programu bezpłatnych szczepień przeciwko wirusowi HPV dla 12- i 13-latków zaszczepiono tylko ok. 20 proc. uprawnionych. Eksperci wskazują na wiele różnych możliwości poprawy niepokojących statystyk. Pierwszym z nich jest edukacja dzieci i dorosłych na temat roli szczepień oraz zagrożeń, jakie wiążą się z zakażeniem HPV, wirusem odpowiadającym m.in. za nowotwory szyjki macicy, odbytu, krtani czy jamy ustnej. Kolejnym pomysłem jest zwiększenie liczby placówek z dostępnymi szczepieniami o kolejne POZ-y, ale też szkoły. Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało, że pracuje nad niezbędnymi zmianami.