Komunikaty PR

Pozwól sobie na chwile kojącego relaksu z SANPLAST S.A.

2020-07-31  |  14:42
Biuro prasowe

Mogłoby się wydawać, że w czasach, gdy jesteśmy niejako zmuszani do spędzania w domach więcej czasu niż byśmy tego chcieli, będziemy chociaż w stanie wygospodarować dodatkowy czas na odpowiedni relaks. Stres związany z aktualnymi wydarzeniami w Polsce i na świecie może wywoływać negatywne emocje, których szkodliwe działanie na nasz organizm jest bezsprzeczne. Dlatego kluczowym jest, aby w warunkach wzmożonego stresu i natłoku informacji, nie zapominać o higienie zarówno fizycznej jak i psychicznej. O te obydwa aspekty niezmiennie dba SANPLAST SA.

 

Większość z nas nie ma czasu, albo i możliwości, aby na co dzień poddać się rytuałowi relaksacyjnej kąpieli w wannie. Zadowalamy się zatem szybkim prysznicem. Tymczasem aromatyczna kąpiel odpręża i zmywa całodzienny stres, a odpowiednio przygotowane kąpiele mają zbawienny wpływ na skórę i samopoczucie. Przestronna wanna, która będzie dostosowana do naszych potrzeb to krok milowy w stronę odpowiedniego wykorzystania chwili dla siebie.

 

Przyjmuje się, że optymalna temperatura kąpieli to 28 – 35 stopni. Taka kąpiel relaksuje, likwiduje napięcia i doskonale przygotowuje nasz organizm do snu. Powinna ona  jednak trwać nie dłużej niż pół godziny. Spotęgowane doznania kąpielowe zapewnią także dodatki w postaci olejków eterycznych dodawanych do kąpieli czy soli kąpielowej.

Proces pielęgnacji możemy wydłużyć o nałożenie maseczki na twarz, peeling ciała lub jego masaż. Nie musi to zabierać nam kilku godzin, wszystkie czynności powinniśmy dostosować do czasu, jakim akurat danego dnia dysponujemy. Wprowadzenie do dziennej rutyny takiego elementu może diametralnie wpłynąć na nasze ogólne samopoczucie, a co za tym idzie, na wydajność w ciągu całego następnego dnia. W zależności od naszych upodobań i potrzeb  możemy podczas kąpieli przenieść się w inny świat za pomocą dobrej książki czy kojącej nasze zmysły muzyce.

 

Jakościowy relaks ułatwi odpowiednio zaprojektowana przestrzeń. Przygaszone światło, jasne ściany, miękki dywanik oraz dobrze dobrana wanna to gwarancja pomyślnie wykorzystanego czasu tylko dla siebie. Pozwólmy sobie cieszyć się i wykorzystywać przestrzeń, jaką jest łazienka na same przyjemności.

 

„Stres, szybkie tempo życia wpływa niekorzystnie na nasz organizm. Małe rytuały, które systematycznie będziemy wdrażać w nasze życie przyczynią się do naszego lepszego samopoczucia. Jako ekspert w dziedzinie kąpieli wiemy jak zbawienny wpływ ma ona na nasze samopoczucie. Na rynku spotkamy wiele wanien, które możemy dopasować do swoich preferencji nie tylko pod względem kształtu, ale także koloru czy wyposażenia. Dostępne są modele z systemami hydromasażu czy chromoterapią, dzięki czemu kąpiel będzie jeszcze bardziej przyjemna.” – podkreśla Marcin Wargoś – Product Manager SANPLAST SA

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom #PełniEnergii w akcji STOP SMOG STIEBEL ELTRON Biuro prasowe
2020-08-04 | 16:01

#PełniEnergii w akcji STOP SMOG STIEBEL ELTRON

Smog czyli nienaturalna mgła zawierająca zanieczyszczenia powietrza atmosferycznego to coraz większy problem w Polsce i wydaje się, że już na dobre zadomowił się w naszym słowniku.
Dom Dlaczego brodzik jest lepszą decyzją niż sama kabina prysznicowa?
2020-08-04 | 14:40

Dlaczego brodzik jest lepszą decyzją niż sama kabina prysznicowa?

Projektowanie łazienki wiąże się z podejmowaniem wielu decyzji, które w dłuższej perspektywie będą bezpośrednio wpływały na nasze samopoczucie przy korzystaniu z tego
Dom Klimakonwektor NIVA VENTILO inspirowany legendarnym grzejnikiem VASCO
2020-08-04 | 14:00

Klimakonwektor NIVA VENTILO inspirowany legendarnym grzejnikiem VASCO

Idealny do domu i do biura, zimą pełni rolę grzejnika, latem natomiast chłodzi. Tak właśnie działa NIVA VENTILO od VASCO – klimakonwektor, czyli połączenie grzejnika i klimatyzatora

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Złote Spinacze 2020 - zgłoszenie

Gwiazdy

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Teatr

Olga Bończyk: Artyści zostali niezwykle boleśnie dotknięci przez pandemię. Większość z nas czuje się zapomniana i niechciana

Aktorka przyznaje, że na początku kwarantanny starała się zagospodarować wolny czas tak, by nie odczuwać niepokoju spowodowanego brakiem pracy. Skupiła się głównie na przyjemnościach i dbaniu o dom. Natłok zajęć całkowicie ją pochłonął. Jednak gdy przerwa od aktywności zawodowej zaczęła się niebezpiecznie przedłużać, pojawił się wewnętrzny niepokój. Obecnie Olga Bończyk przygotowuje się do premier spektakli, które już niedługo będą miały miejsce w nowo powstałej przestrzeni artystycznej – Scenie Relaks.

Media

Patrycja Strzałkowska: Podczas produkcji programów telewizyjnych manipuluje się wypowiedziami ludzi, żeby uzyskać efekt zadowalający producenta

Uczestniczka polskich reality show i autorka bestsellerów niedawno wydała kolejną, pełną erotyki powieść, która nosi tytuł „Show mojego życia”. Autorka zdradza w niej kulisy powstawania programów telewizyjnych oraz ujawnia manipulacje, które stosuje się w trakcie montażu nakręconego materiału. Patrycja Strzałkowska podczas tworzenia kontrowersyjnej historii korzystała ze swojego doświadczenia. Przyznaje, że praca nad telewizyjnymi projektami zazwyczaj wiąże się z licznymi wpadkami.

Transport

Polacy obawiają się drugiej fali pandemii. Co czwarty ogranicza wydatki, a ponad połowa wybiera polskie produkty i krajowe atrakcje turystyczne

48 proc. mieszkańców naszego kraju obawia się powrotu pandemii, a wśród kobiet odsetek ten wynosi 51 proc. – to wnioski z badania przeprowadzonego na zlecenie Dentsu Aegis Network Polska w czerwcu. Nastroje Polaków poprawiły się w porównaniu z początkowym okresem pandemii, jednak podczas zakupów jedna czwarta ogranicza wydatki, ponad połowa koncentruje się na produktach, które zaspokajają podstawowe potrzeby, a większość tych, którzy planują wakacje, spędzi je w Polsce.