Przed Tobą odbiór techniczny mieszkania?
OKK! PR
ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
Kupiłeś mieszkanie od dewelopera i czekasz na jego odbiór techniczny? Przyjdź do warszawskiego showroomu pracowni Decoroom w pierwszy weekend lutego, aby dowiedzieć się, jakich formalności należy dopełnić po zakupie nieruchomości i jak samodzielnie odebrać ją od dewelopera. Na miejscu dostępni będą eksperci m.in. radca prawny, doradca finansowy i inwestycyjny oraz architekci wnętrz.
Specjaliści na wyciągniecie ręki
W dniach od 3 do 5 lutego 2023 roku w warszawskim showroomie pracowni Decoroom przy ul. Nowogrodzkiej 62B odbędzie się darmowe wydarzenie zorganizowane z myślą o nabywcach mieszkań w stanie deweloperskim. Tematem przewodnim eventu jest odbiór techniczny lokalu, czyli ostatni a zarazem najważniejszy etap, dzielący nabywcę od otrzymania kluczy i przeprowadzki. Prezentację z tego obszaru poprowadzi Piotr Wasilewski, dyrektor działu realizacji Decoroom.
Dodatkowo goście będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów. Wśród nich znajdą się przedstawiciele firm, takich jak: E.ON, Polski Związek Firm Deweloperskich, Kancelaria Prawna Graś i Wspólnicy, Phinance S.A, JMDI, architekci wnętrz Decoroom. Partnerem wydarzenia jest firma Dantex.
Harmonogram wydarzenia
3 lutego – od godz. 16.00 do 19.00
16.30 – prezentacja „O czym trzeba pamiętać kiedy kupimy już mieszkanie? Krótko o ostatnich formalnościach i rękojmi dewelopera” I Mateusz Stachewicz, Polski Związek Firm Deweloperskich
17.30 - prezentacja „Jak odebrać mieszkanie od dewelopera” I Piotr Wasilewski, dyrektor działu realizacji Decoroom
18.30 – prezentacja „Wykończenie pod klucz – co to właściwie znaczy” I Michał Szymański, dyrektor działu sprzedaży Decoroom
Porady ekspertów:
- Mateusz Stachewicz, Polski Związek Firm Deweloperskich
- Jacek Pawlik, doradztwo finansowe Phinance S.A.
- Damian Mieszczyński, doradztwo finansowe Phinance S.A.
- bezpłatne konsultacje architektów wnętrz Decoroom
- Bartłomiej Szymiec, przedstawiciel firmy JMDI, dostawcy telewizji i internetu
- przedstawiciel firmy Dantex
- Michał Szlichta i Dominik Myśliwczyk, przedstawiciele firmy E.ON
4 lutego – od godz. 10.00 do 14.00
11.00 - prezentacja „Jak odebrać mieszkanie od dewelopera” I Piotr Wasilewski, dyrektor działu realizacji Decoroom
12.15 – prezentacja „Wykończenie pod klucz – co to właściwie znaczy” I Michał Szymański, dyrektor działu sprzedaży Decoroom
Porady ekspertów:
- Jacek Pawlik, doradztwo finansowe Phinance S.A.
- Damian Mieszczyński, doradztwo finansowe Phinance S.A.
- bezpłatne konsultacje architektów wnętrz Decoroom
- Bartłomiej Szymiec, przedstawiciel firmy JMDI, dostawcy telewizji i internetu
- r.pr Michał Kijewski, Kancelaria Prawna Graś i Wspólnicy
- apl. Adw Paweł Kopytowski, Mateusz Brzęcki, Kancelaria Prawna Graś i Wspólnicy
- przedstawiciel firmy Dantex
- Sylwia Mazurek-Buj i Paweł Małecki, przedstawiciele firmy E.ON
5 lutego – od godz. 10.00 do 14.00
11.00 - prezentacja „Jak odebrać mieszkanie od dewelopera” I Piotr Wasilewski, dyrektor działu realizacji Decoroom
12.15 – prezentacja „Wykończenie pod klucz – co to właściwie znaczy” I Michał Szymański, dyrektor działu sprzedaży Decoroom
Porady ekspertów:
- Jacek Pawlik, doradztwo finansowe Phinance S.A.
- bezpłatne konsultacje architektów wnętrz Decoroom
- Bartłomiej Szymiec, przedstawiciel firmy JMDI, dostawcy telewizji i internetu
- apl. Adw Paweł Kopytowski, Mateusz Brzęcki, Kancelaria Prawna Graś i Wspólnicy
Zapowiadają się 3 dni pełne inspiracji, owocnych spotkań i wymiany doświadczeń. To idealna okazja, aby zasięgnąć porad ekspertów i rozwiać wszystkie swoje wątpliwości związane z odbiorem technicznym mieszkania.
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/753930106341467/?ref=newsfeed
Więcej na: https://www.decoroom.eu/
Facebook: https://www.facebook.com/decoroom.eu
Instagram: https://www.instagram.com/decoroom_eu/
O DECOROOM
Pracownia Architektury Wnętrz DECOROOM jest obecna na rynku od 14 lat i z wieloma sukcesami na koncie pozycjonuje się jako jeden z pionierów usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Swoich klientów zaprasza do wyjątkowego biura połączonego z showroomem w samym centrum Warszawy. Zespół DECOROOM tworzą doświadczeni architekci, zaufane ekipy wykończeniowe, działy realizacji i dział DECOROOM KITCHEN, który zajmuje się kompleksowym wykończeniem zabudowy kuchennej i meblowej. Wszyscy nieustannie dbają o to, aby dostarczać klientom jak najwyższy poziom obsługi. Firma współpracuje z czołowymi przedstawicielami branży wykończeniowej, a swój wizerunek w branży zbudowała dzięki wysokim standardom wykonywanej usługi jak i współpracy z klientem. W ofercie Decoroom znajdziemy 3 pakiety: Standard, Premium oraz Designer, które odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających klientów.
*** DECOROOM jest laureatem European Property Awards – Best Office Interior Europe (2015-2016), firma posiada również certyfikat „Rzetelnej Firmy”.
*** Jest Członkiem Wpierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Anna Dec: Klimat się zmienia i w tym roku wybitnie to widać. Musimy być przygotowani na różne warunki pogodowe na wakacjach
Pogodynka przyznaje, że tegoroczne lato jest wyjątkowo kapryśne. Prognozy wskazują, że w najbliższych tygodniach upały będą się przeplatać z chłodem, burzami i obfitymi opadami deszczu. Taka zmienna pogoda nie powinna nas jednak całkowicie zniechęcać do aktywności na świeżym powietrzu. Zdaniem Anny Dec trzeba korzystać z uroków lata i niezależnie od tego, czy świeci słońce, czy też pada, tak organizować czas wolny, by nie siedzieć w domu.
Problemy społeczne
Stres w życiu zawodowym może działać destrukcyjnie. O profilaktykę muszą zadbać zarówno pracownicy, jak i pracodawcy

Co czwarty Polak doświadcza w pracy wysokiego lub bardzo wysokiego stresu, a trzech na czterech pracowników znajduje się w stresowej sytuacji zawodowej przynajmniej raz w tygodniu – wynika z badań Instytutu Psychologii Stresu. Najwyższy poziom częstego stresu dotyczy kobiet i pracowników powyżej 55. roku życia. To grupy najbardziej narażone na poczucie przeciążenia obowiązkami zawodowymi, co odbija się na ich zdrowiu fizycznym i psychicznym, a w kontekście społecznym niesie ze sobą poważne skutki ekonomiczne. W Unii Europejskiej stres zabija rocznie nawet 10 tys. osób.
Gwiazdy
Maciej Dowbor: Ostatnio kupiłem zdalnie sterowane motorówki dla córki. Ten wspólnie spędzony czas pozwala oderwać dzieci od smartfonów

Zdaniem prezentera nawet niepozorny gadżet może pomóc w budowaniu relacji ze swoimi pociechami i tworzeniu pięknych wspomnień. On sam przekonał się o tym, kiedy jego siedmioletnia córka chętnie zaczęła się bawić małymi, zdalnie sterowanymi motorówkami. Teraz kolekcja systematycznie się powiększa, a w zabawie bierze udział cała rodzina.