Komunikaty PR

Przytulne wnętrze w zgodzie z trendami – to temat kolejnego webinaru OKK! design

2021-01-13  |  12:30
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Przytulne wnętrza kojarzą nam się z ciepłą, miłą i przyjemną atmosferą. Czujemy się w nich swobodnie i niezobowiązująco – po prostu dobrze. Po jaką paletę środków może sięgnąć architekt, który chce stworzyć przytulne wnętrze? Dowiecie się tego podczas kolejnego webinaru OKK! design. Już 20 stycznia 2021 o godzinie 12.00 naszym ekspertem „od przytulności” będzie arch. Ida Mikołajska, współwłaścicielka pracowni MIKOŁAJSKAstudio.  

Co sprawia, że jedne wnętrza odbieramy jako bardziej przytulne od innych? Jak zaprojektować przytulne wnętrze w zgodzie z aktualnymi trendami? Jak połączyć ciepłą atmosferę z elegancją i funkcjonalnością? O tym wszystkim opowiemy w trakcie bezpłatnego webinaru OKK! Design, który odbędzie się już w środę, 20 stycznia.

Tym razem do udziału w spotkaniu online, organizowanym przez agencję OKK! PR, zaproszeni zostali przedstawiciele polskiej firmy Carpets&More, oferującej dywany najbardziej znanych światowych marek. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co jest obecnie na topie „dywanowej mody” oraz jakie nowe wzory proponują na 2021 rok producenci tacy jak m.in. Louise De Poortere, Ted Baker, Sanderson, Wedgwood czy Harlequin – nie może Was zabraknąć na tym spotkaniu! Aby wziąć w nim udział, wystarczy odnaleźć wydarzenie na facebookowym profilu OKK! design i zarejestrować się. Uczestnictwo w webinarze jest bezpłatne. Link do rejestracji https://tiny.pl/r552x.

Gościem specjalnym spotkania będzie arch. Ida M. Mikołajska – współwłaścicielka pracowni MIKOŁAJSKAstudio z Krakowa. Na przykładzie wybranych projektów z portfolio swojego biura zaprezentuje bogatą paletę środków, po jaką może sięgnąć projektant, chcący stworzyć przytulne wnętrze. Jak przyznaje architektka: „Choć nie każdy klient przychodzi do nas po przytulne wnętrze, nigdy jeszcze nie zdarzyło się, by ktoś oświadczył wprost, że nie zależy mu na ciepłym klimacie. Przymusowy lockdown sprawił, że zaczęliśmy jeszcze bardziej doceniać przyjazną atmosferę w mieszkaniu.”

Ida Mikołajska to absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Jest też członkiem brytyjskiego stowarzyszenia The Design Society. Podczas wielu międzynarodowych wymian i warsztatów miała okazję poznać różnorodne podejścia do projektowania. Szerokie spektrum rozwiązań i kierunków stylistycznych oraz szczególna dbałość o detal, które prezentuje w swojej pracy, pozwalają jej tworzyć wnętrza ponadczasowe, idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Jej projekty wyróżnia niezwykle harmonijne połączenie przytulności i najnowszych wzorniczych trendów z elegancją, dobrym smakiem i funkcjonalnością.

Współorganizator: CARPETS & MORE

Patroni webinaru OKK! design: Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, Magazif.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl

Organizator: OKK! PR

AGENDA SPOTKANIA 20.I.2021

12.00 – powitanie gości i widzów

12.05 – Dywany - najnowsze trendy (Magdalena Pieniek, Carpets&More)

12.30 – Jak zaprojektować przytulne wnętrze? Trendy 2021 (arch. Ida Mikołajska, MIKOŁAJSKAstudio)

13.20 – pytania publiczności

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Sen na zdrowie Biuro prasowe
2021-01-28 | 11:00

Sen na zdrowie

Zima to szczególny czas, w którym warto pomyśleć o sobie i zadbać o zdrowie. Aktywność fizyczna, dieta bogata w minerały i witaminy, rezygnacja z używek – to tylko kilka
Dom Dodatki – dusza wnętrza
2021-01-27 | 18:00

Dodatki – dusza wnętrza

Oprócz szerokiego wyboru oryginalnych mebli, Monnarita oferuje wyjątkowe, designerskie dekoracje, wazony, lampy. Powstają wyłącznie z naturalnych materiałów i są wytwarzane
Dom BoConcept z pierwszym salonem w Poznaniu
2021-01-27 | 14:30

BoConcept z pierwszym salonem w Poznaniu

BoConcept - marka meblowa o największym, globalnym zasięgu na świecie, z dumą otworzyła pierwszy firmowy salon w stolicy Wielkopolski – w showroomie Wyposażenia Wnętrz Mo w Poznaniu

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Tomasz Jacyków: Na Zanzibarze mamy obecnie Zegrze. Ludzie nie widują się dziesięciolecia, a tam są najlepszymi kolegami

Pandemia spowodowała duże zmiany w życiu codziennym Polaków. Obostrzenia  w kraju i poza nim nastręczają wielu trudności z podróżowaniem. Tomasz Jacyków tłumaczy, że wolny czas można wykorzystać produktywnie. Na przykład na analizę własnego postępowania. Stylista zwraca uwagę, że przerwa od turystów dobrze zrobi naszej planecie, zmęczonej ciągłą ingerencją i eksploatacją człowieka. Przyznaje, że w najbliższych miesiącach nie wybiera się na egzotyczne wakacje i nie zamierza lecieć na tak popularny ostatnio Zanzibar.

Medycyna

Nowe technologie przenoszą leczenie laryngologiczne i otolaryngologiczne na wyższy poziom. WOŚP będzie zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszego sprzętu

Nanotechnologia i nanomedycyna to nowe i szybko rozwijające się dziedziny zajmujące się wykorzystaniem m.in. urządzeń o skali jednej miliardowej metra oraz sposobami wykorzystania ich specjalnych właściwości w diagnostyce i leczeniu chorób. To w otorynolaryngologii poczyniono pewne postępy w wykorzystaniu tych nowych metod leczenia. Nowe technologie mogą zrewolucjonizować leczenie, w Polsce jednak mało który szpital jest wyposażony w nowoczesny sprzęt. Dlatego 29. Finał WOŚP skupia się na zakupie urządzeń dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

 

Ochrona środowiska

Zanieczyszczone powietrze jest jak taksówka dla koronawirusa. Większa liczba zgonów w 2020 roku to w dużej mierze efekt smogu

Według danych z USC, udostępnionych w rządowym serwisie Otwarte Dane, w ubiegłym roku w Polsce zmarło w sumie ponad 486 tys. osób. W 2019 roku zgonów było ok. 409 tys., czyli o 77 tys. mniej. – Polacy muszą sobie uświadomić, że w ubiegłym roku umarła największa liczba osób od II wojny światowej nie tylko ze względu na koronawirusa, lecz również z powodu smogu – mówi pulmunolog, dr hab. n. med. Tadeusz Zielonka. Jak wskazuje, pandemia nie przez przypadek najszybciej rozprzestrzenia się w regionach uprzemysłowionych, z najbardziej zanieczyszczonym powietrzem. – Nie zdajemy sobie sprawy, że gdyby tych pyłów nie było w powietrzu, wirus nie miałby na czym osiąść. One są taksówką, którą bakterie i wirusy wjeżdżają do organizmu – podkreśla ekspert.