Puff-Buff przedstawia pierwszą stojącą lampę Bubbles! Poznajcie High Tower w now
System oświetleniowy Bubbles to znak rozpoznawczy marki Puff-Buff. Na jego bazie powstało już kilkadziesiąt wiszących świetlnych konstelacji. Koncept jest cały czas rozwijany - a dziś projektanci Anna Siedlecka i Radek Achramowicz sprowadzili bąbelki na ziemię – poznajcie High Tower w nowej odsłonie!
High Tower – pierwsza stojąca lampa Bubbles
Wisząca wersja lampy High Tower od wielu już lat inspiruje i pomaga kreować wyjątkowe przestrzenie. To delikatna, bąbelkowa konstrukcja przywodząca na myśl wieżę królewskiego zamku. High Tower w nowej odsłonie, uwolniony od zależności od stropu, możemy ustawić dowolnie, oświetlając i dekorując także niższe partie wnętrza!
Stojąca świetlista kolumna - zupełnie nowe możliwości aranżacyjne!
Lampa High Tower sprawdzi się doskonale zarówno jako pojedynczy efektowny akcent jak i zwielokrotniona. Może być swobodnie umieszczona tam, gdzie potrzeba jej migotliwego piękna.
High Tower – lampa na miarę… Twoich potrzeb!
Wisząca konstelacja High Tower może być rozbudowana nawet do wysokości kliku pięter! Stojąca wersja również może nieco urosnąć (w wersji na zamówienie). Możliwość zmiany wielkości i barwy światła sprawia, że lampa High Tower to nieszablonowe, a zarazem praktyczne rozwiązanie oświetleniowe! Z powodzeniem można je też łączyć z innymi modelami z kolekcji Bubbles, np. plafonem Half-Megastar o średnicy 150 cm.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.