Komunikaty PR

Relaksacyjna terapia ciepłem

2020-01-21  |  20:00
Biuro prasowe

W tym okresie dla wielu osób bardziej dokuczliwe stają się również bóle reumatyczne czy zwyrodnieniowe. Z pomocą przychodzą produkty, które dzięki innowacyjnym funkcjom rozgrzeją mięśnie, przynosząc przyjemne uczucie ciepła i niwelując odczuwalność dolegliwości. W domowej, relaksacyjnej terapii ciepłem doskonale sprawdzą się urządzenia z asortymentu Botti Reni – elektryczny pas lędźwiowy i elektryczna poduszka.

W zimowym okresie gruntowne ogrzanie organizmu to niekiedy niełatwe zadanie. Gruby sweter, koc czy termofor mogą nie wystarczyć do skutecznego rozprowadzenia ciepła po naszym ciele. Wiedzą o tym przede wszystkim osoby cierpiące na bóle reumatyczne czy zwyrodnieniowe. Ale nie tylko one poszukują skutecznych sposobów, by skutecznie ogrzać ciało. Terapia ciepłem to jedna z najprzyjemniejszych form relaksu – idealna dla wszystkich zapracowanych, przemęczonych, czy aktywnych fizycznie.

Urządzenia elektryczne Botti Reni to wygodne rozwiązanie, które w warunkach domowych zapewni efektywne ogrzanie poszczególnych partii ciała. Zmniejszają kurczliwość mięśni i dolegliwości bólowych, jak również działają uspokajająco. Są wyposażone w pilota, który zapewnia wygodne sterowanie. Pas lędźwiowy Botti Reni skutecznie rozgrzeje odcinek lędźwiowy kręgosłupa oraz brzuch. Posiada 3-stopniową regulację temperatury, dzięki czemu pozwala w prosty sposób dobierać poziom ciepła do indywidualnych potrzeb. Dzięki obszyciu z elastycznej tkaniny i możliwości regulacji, pas dopasowuje się do każdej sylwetki. Dodatkowym atutem jest z miły w dotyku materiał, który nie powoduje podrażnień skóry. Pas Botti Reni może być stosowany również przez sportowców pragnących rozluźnić ciało po intensywnym treningu.

Poduszkę elektryczną Botti Reni, dzięki odpowiedniemu kształtowi, można łatwo przyłożyć do każdej części ciała, np. do karku, pleców, nadgarstków, brzucha czy łydek. Pokrowiec pokrywający urządzenie jest miękki i łatwy w czyszczeniu – można go zdjąć i wyprać ręcznie. Poduszka Botti Reni szybko się nagrzewa, a po 90 minutach wyłącza się automatycznie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom NOWOŚĆ: EKSTREMALNIE SILNY T-REX W PORĘCZNEJ TUBCE Biuro prasowe
2024-03-29 | 11:00

NOWOŚĆ: EKSTREMALNIE SILNY T-REX W PORĘCZNEJ TUBCE

Soudal poszerza swoją ofertę klejów montażowych o T-Rex Hybrid Glue – klej hybrydowy w tubce o pojemności 25 ml. Nowy produkt, zaprezentowany po raz pierwszy na tegorocznych
Dom Paradyż Designers – poznaliśmy laureatów międzynarodowej edycji konkursu!
2024-03-29 | 10:10

Paradyż Designers – poznaliśmy laureatów międzynarodowej edycji konkursu!

Trzecia edycja konkursu Paradyż Designers, organizowanego przez Ceramikę Paradyż, pod patronatem ArchDaily dobiegła końca. To pierwsza edycja tego prestiżowego konkursu na skalę
Dom Dwa światy uchwytów meblowych
2024-03-28 | 01:00

Dwa światy uchwytów meblowych

Świat uchwytów meblowych dzieli się na dwie części. Jedna to modele dyskretne, nie rzucające się w oczy i minimalistycznie skromne. Choć dekoracyjne, pozostają jakby na drugim

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner Serwisu Zdrowie

Viatris

Media

Styl życia

Maria Sadowska: Niektórym się nie chce i zamiast malowania pisanek używają gotowych barwników albo naklejek. Dla mnie to jedna z najważniejszych tradycji świątecznych

Reżyserka podkreśla, że w kultywowaniu tradycji przygotowywania pisanek nigdy nie wybiera drogi na skróty. Nie dla niej więc gotowanie jajek w łupinach cebuli czy ozdabianie naklejkami. Maria Sadowska preferuje ręcznie malowane pisanki i tuż przed Wielkanocą angażuje do tego swoich bliskich. Jej zdaniem to doskonała okazja do pogłębienia relacji rodzinnych, a także do uruchomienia czasem uśpionych pokładów wyobraźni i kreatywności.

Handel

Polacy jedzą coraz mniej jaj. Częściej sięgają po te z chowu alternatywnego, za które są skłonni zapłacić więcej

Od 10 lat sukcesywnie rośnie udział alternatywnych systemów chowu kur niosek. Pochodzi z nich już co trzecie opakowanie jaj, choć nadal w klatkach żyje ponad 37 mln kur. Stopniowe zmiany w hodowli to skutek większej świadomości konsumentów, za którymi podąża branża HoReCa. Są oni gotowi nawet zapłacić więcej za jajka, które pochodzą z chowu nieklatkowego.