Komunikaty PR

Relaksacyjna terapia ciepłem

2020-01-21  |  20:00
Biuro prasowe

W tym okresie dla wielu osób bardziej dokuczliwe stają się również bóle reumatyczne czy zwyrodnieniowe. Z pomocą przychodzą produkty, które dzięki innowacyjnym funkcjom rozgrzeją mięśnie, przynosząc przyjemne uczucie ciepła i niwelując odczuwalność dolegliwości. W domowej, relaksacyjnej terapii ciepłem doskonale sprawdzą się urządzenia z asortymentu Botti Reni – elektryczny pas lędźwiowy i elektryczna poduszka.

W zimowym okresie gruntowne ogrzanie organizmu to niekiedy niełatwe zadanie. Gruby sweter, koc czy termofor mogą nie wystarczyć do skutecznego rozprowadzenia ciepła po naszym ciele. Wiedzą o tym przede wszystkim osoby cierpiące na bóle reumatyczne czy zwyrodnieniowe. Ale nie tylko one poszukują skutecznych sposobów, by skutecznie ogrzać ciało. Terapia ciepłem to jedna z najprzyjemniejszych form relaksu – idealna dla wszystkich zapracowanych, przemęczonych, czy aktywnych fizycznie.

Urządzenia elektryczne Botti Reni to wygodne rozwiązanie, które w warunkach domowych zapewni efektywne ogrzanie poszczególnych partii ciała. Zmniejszają kurczliwość mięśni i dolegliwości bólowych, jak również działają uspokajająco. Są wyposażone w pilota, który zapewnia wygodne sterowanie. Pas lędźwiowy Botti Reni skutecznie rozgrzeje odcinek lędźwiowy kręgosłupa oraz brzuch. Posiada 3-stopniową regulację temperatury, dzięki czemu pozwala w prosty sposób dobierać poziom ciepła do indywidualnych potrzeb. Dzięki obszyciu z elastycznej tkaniny i możliwości regulacji, pas dopasowuje się do każdej sylwetki. Dodatkowym atutem jest z miły w dotyku materiał, który nie powoduje podrażnień skóry. Pas Botti Reni może być stosowany również przez sportowców pragnących rozluźnić ciało po intensywnym treningu.

Poduszkę elektryczną Botti Reni, dzięki odpowiedniemu kształtowi, można łatwo przyłożyć do każdej części ciała, np. do karku, pleców, nadgarstków, brzucha czy łydek. Pokrowiec pokrywający urządzenie jest miękki i łatwy w czyszczeniu – można go zdjąć i wyprać ręcznie. Poduszka Botti Reni szybko się nagrzewa, a po 90 minutach wyłącza się automatycznie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli Biuro prasowe
2025-02-04 | 15:00

Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli

Pod lupę bierzemy łóżka kontynentalne, które najczęściej zamawiają ludzie w naszym regionie, a także w całym kraju. Przyglądamy się im z uwagą. Wymieniamy
Dom Proste przyjemności na zimowe wieczory
2024-12-30 | 15:40

Proste przyjemności na zimowe wieczory

Zima to idealna pora na spędzanie długich wieczorów w domu w „przytulny” sposób. Wygodne ubranie, pyszny rozgrzewający napój, nieskomplikowana rozrywka - to
Dom Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
2024-12-27 | 01:00

Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie

Zbliża się Sylwester – czas zabawy, podróży i odpoczynku. Jednak podczas naszej nieobecności dom i posesja mogą stać się łatwym celem dla złodziei. Jak skutecznie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Konsument

Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa

Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich

Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.