RITMO – kolekcja grzejników w stylu retro
OKK! PR
ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
Emanują harmonijnym designem, jubilerską precyzją wykonania oraz ponadczasową formą. Takie właśnie są nowe rozwiązania grzewcze od Vasco, światowego lidera w produkcji grzejników. RITMO wyróżniają się nie tylko retro estetyką, ale również wysoką wydajnością cieplną. Są dostępne w wielu wariantach oraz rozmiarach, dzięki czemu wpasują się do każdego wnętrza, od klasycznych kamienic po nowoczesne lofty przemysłowe.
KOMFORT OGRZEWANIA
Podstawowym wyznacznikiem dobrego grzejnika jest wysoka wydajność cieplna. Taką cechą charakteryzuje się nowy produkt firmy VASCO, który został zaprojektowany, aby w oszczędny i zrównoważony sposób wykorzystywać energię. Dzięki wysokiej mocy cieplnej grzejniki kolumnowe RITMO błyskawicznie zapewniają pożądaną temperaturę nawet w największych pomieszczeniach. Ich duża powierzchnia grzewcza świetnie sprawdza się w połączeniu z instalacjami niskotemperaturowymi np. z pompami ciepła.
WYJĄTKOWY DESIGN W STYLU RETRO
Czyste linie i delikatnie zaokrąglone krzywizny grzejnika RITMO składają się na idealnie harmonijny design, który z pewnością zyska przychylność architektów i projektantów wnętrz. Ten dekoracyjny grzejnik jest przykładem niezrównanej perfekcji wykończenia, bez widocznych szwów spawalniczych. Połączenie centralne gwarantuje wygodne, symetryczne ustawienie przepływu i powrotu, a jednocześnie zapewnia łatwość montażu. To współczesny komfort ogrzewania w stylu retro.
DO KAŻDEGO WNĘTRZA
Designerskie grzejniki serii RITMO są dostępne w wariancie pionowym i poziomym, a także w wielu rozmiarach, dzięki czemu znajdują zastosowanie w dużych, wysokich i otwartych wnętrzach, jak również w obiektach użyteczności publicznej. Poziomy wariant RITMO idealnie wypełni miejsca pod oknami, parapetami lub w ciągach komunikacyjnych. Pionowy model sprawdzi się świetnie w kuchni i łazience, ponieważ można opcjonalnie wyposażyć go w poręcz na ręczniki.
Grzejniki RITMO zostały zaprojektowane w najdrobniejszym szczególne. Dzięki stosunkowo szerokim przestrzeniom między rurkami są łatwe w utrzymaniu czystości, a ich wysoka wydajność to zasługa innowacyjnych rozwiązań technologicznych, zastosowanych w tym modelu.
Więcej informacji na stronie: https://vasco.eu/pl/radiatoren/grzejniki-kolumnowe/40810/ritmo
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.