Komunikaty PR

Samsung AirDresser – sposób na perfekcyjny wygląd kreacji, na co dzień i od świę

2022-12-16  |  16:00
Biuro prasowe

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok to doskonały pretekst do tego, aby dać się ponieść fantazji i zaszaleć z garderobą. Stawiamy na delikatne kaszmirowe płaszcze i swetry, eleganckie garnitury, efektowne – choć łatwo gniotące się - satynowe sukienki i marynarki, a także bluzki i sukienki z misternymi zdobieniami. Jak sprawić, aby po wyjęciu z szafy prezentowały się doskonale? W tym pomoże Samsung AirDresser, czyli wyjątkowa szafa odświeżająca ubrania za pomocą pary.

Te najbardziej wyjątkowe kreacje w naszej szafie przeznaczone są na równie wyjątkowe okazje. Po pierwsze dlatego, że nie chcemy ich zniszczyć częstym noszeniem i praniem Po drugie dlatego, że ich pielęgnacja wymaga od nas nieco więcej zachodu. Zwykle nie mamy czasu na wizyty w pralni. Jednocześnie obawiamy się prać ubrania wykonane z delikatnych tkanin. Wyzwanie stanowią ozdoby z cekinów i koralików, koronkowe zdobienia czy delikatne hafty.  Z pomocą przychodzi szafa parowa Samsung AirDresser.

Wyższy poziom dbałości o ubrania

Nawet pranie ręczne, jeśli zbyt częste, może doprowadzić do utraty koloru czy struktury tkaniny i niszczyć zdobienia. Na szczęście, dzięki szafie parowej Samsung AirDresser, możemy bezpiecznie i delikatnie odświeżać ubrania przed i po założeniu. W jaki sposób? Po odwieszeniu ubrania do szafy i wybraniu odpowiedniego programu silny podmuch powietrza JetAir dokładnie i bezpiecznie oczyści je z drobnych pyłków i kurzu. Urządzenie wygładzi powstałe zagniecenia i wysuszy ubrania po deszczu lub śniegu. AirDresser daje też możliwość dezynfekcji, aby pozbyć się wirusów, bakterii, alergenów oraz innych zarazków*. Lampa UV w połączeniu z filtrem ceramicznym skutecznie usunie nieprzyjemne zapachy. Szafa parowa Samsung stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie perfekcyjny wygląd oraz wygodę.

Domowy asystent do spraw ubioru

Szafa parowa Samsung AirDresser wyposażona została aż w 20 programów dedykowanych różnym grupom odzieży. Zadba o okrycia wierzchnie, marynarki i żakiety (cykl Suits) a także delikatne tkaniny, których nie chcemy prać w pralce.  W sytuacji, gdy nie wiemy jaki program wybrać z pomocą przychodzi tryb Moja szafa dostępny w aplikacji SmartThings**. Możemy umieścić w nim informacje o odzieży, aby otrzymać zalecenia dotyczące jej właściwej pielęgnacji. Dla jeszcze większej wygody, AirDresser możemy obsługiwać zdalnie. Za pomocą aplikacji uruchomimy urządzenie i sprawdzimy, czy nasze ubranie jest już gotowe do wyjęcia. AirDresser zadba również o powietrze w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Dzięki programowi RoomCare pochłonie wilgoć z powietrza, a tym samym także ubrania, które znajdują się w garderobie, zachowają świeżość na dłużej.

Co więcej, we wnętrzu szafy znajduje się szereg akcesoriów i rozwiązań ułatwiających odświeżanie ubrań. Wieszak AirHanger pozwala parze wniknąć w materiał ubrań od wewnątrz i od zewnątrz. Specjalna półka idealnie sprawdzi się dla akcesoriów, takich jak czapki czy rękawiczki. Co więcej, jeśli naniesiemy kilka kropel ulubionych perfum na chusteczkę i umieścimy ją w filtrze FreshFinish, przenikną one nasze ubrania i będą towarzyszyły podczas noszenia.

Więcej informacji o Samsung AirDresser znajdziesz na stronie:

https://www.samsung.com/pl/campaign/air-dresser/

 

* Eliminuje: do 1) 99,9% trzech typów wirusów (Adenowirus, Wirus grypy i Herpeswirusy) na podstawie badań przeprowadzonych przez Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego; program Sanitize 2) do 99,9% dwóch typów bakterii (E.coli i S.aureus); program Sanitize 3) do 99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal 4) do 99% substancji szkodliwych (Perchloroetylen) – na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek; program Normal 5) do 99% roztoczy kurzu domowego, na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek oraz testów w ramach certyfikacji BAF, program Sanitize.

** Aplikacja SmartThings jest dostępna dla urządzeń z systemem Android (wersja systemu operacyjnego 6.0 lub wyzsza) oraz iOS (wersja systemu operacyjnego 10.0 lub nowsza). Wymaga podłączenia do sieci Wi-Fi oraz konta Samsung Account.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Sposób na piękną i estetyczną jadalnię Biuro prasowe
2024-08-08 | 14:00

Sposób na piękną i estetyczną jadalnię

Jadalnia to miejsce, gdzie przecinają się ścieżki wszystkich mieszkańców domu, a posiłek przy wspólnym stole pomaga zacieśniać rodzinne więzy. Tak jak estetyczny wygląd
Dom Mała łazienka w ponadczasowym stylu: kamień naturalny czy płytki gresowe?
2024-08-08 | 10:00

Mała łazienka w ponadczasowym stylu: kamień naturalny czy płytki gresowe?

Aranżacja małej łazienki może być wyzwaniem, ale jednocześnie stanowi doskonałą okazję do stworzenia wnętrza pełnego charakteru i elegancji. Materiały wykończeniowe i detale
Dom Miliony ludzi, miliony domów, różne łazienki – każda z nich zasługuje na odpowie
2024-08-08 | 01:00

Miliony ludzi, miliony domów, różne łazienki – każda z nich zasługuje na odpowie

W Polsce żyją miliony ludzi, w milionach domów i mieszkań i nieskończoną liczbą różnych łazienek. Duże, średnie, małe, te z oknem czy wąskie – każda z nich jest

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Bogumiła Wander

Bogumiła Wander: Bardzo tęsknię za telewizją, oglądam bez przerwy. Żałuję, że tak wcześnie odeszłam z pracy

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Bogumiły Wander, jednej z najbardziej cenionych postaci polskiego świata medialnego. Z tej okazji pragniemy podzielić się z Państwem jednym z ostatnich wywiadów, jakich udzieliła naszej redakcji.

Dom i ogród

Beata Pawlikowska: Wiele razy planowałam życie w różnych miejscach z dala od Polski. Kupiłam nawet kawałek dżungli w Amazonii

Podróżniczka zaznacza, że choć do tej pory przemierzyła świat wzdłuż i wszerz, odwiedzając wiele nietuzinkowych zakątków, to najbardziej ze wszystkich ukochała sobie dżunglę amazońską. Ma do tego miejsca ogromny sentyment, lubi tam wracać i ładować życiowe akumulatory. Jak zaznacza, przebywanie wśród Indian, którzy są niezwykle dobrzy, prawdomówni i uczciwi, przywraca jej wiarę w ludzi i w lepszy świat. Beata Pawlikowska cieszy się również z tego, że kiedyś udało jej się kupić kawałek dżungli i ten wyjątkowy nabytek ma dla niej szczególne znaczenie.

Handel

Branża kosmetyczna z coraz większym wpływem na krajową gospodarkę. Polska jest piątym największym eksporterem kosmetyków w UE

Z najnowszego raportu „Kosmetyczna Polska”, który opublikowano po siedmiu latach od poprzedniego raportu o stanie sektora, wynika, że krajowa branża kosmetyczna jest w dobrej kondycji, z roku na rok się rozwija, a jej znaczenie zarówno dla polskiej gospodarki, jak i eksportu rośnie. Zmieniają się odbiorcy polskich kosmetyków, co związane jest z brexitem i sankcjami nałożonymi na Rosję. Prognozy zakładają dalszy wzrost wartości sektora, jednak stoi przed nim wiele wyzwań, z których najważniejsze dotyczą implementacji przepisów Europejskiego Zielonego Ładu.

Ochrona środowiska

Ocieplenie się klimatu oznacza poważne zmiany leśnego ekosystemu. Sosny, świerki czy modrzewie będą stopniowo zastępowane innymi gatunkami

Sosna zwyczajna, świerk pospolity, modrzew europejski i brzoza brodawkowata zajmują dziś 75 proc. powierzchni lasów w Polsce. Te cztery gatunki są najbardziej wrażliwe na wzrost temperatury i jego pośrednie skutki. Wielomiesięczne okresy suszy i gwałtowne huragany osłabiają drzewostany, które następnie padają ofiarą patogenów pojawiających się w naszym klimacie. – Nie grozi nam wylesienie, tylko wyparcie jednych gatunków przez inne. W konsekwencji czeka nas rewolucyjna zmiana ekosystemów – ocenia przyrodnik, dr hab. Krzysztof Świerkosz, prof. Uniwersytetu Wrocławskiego.