SENJA. Wyspa relaksu
Nowicki PR
ul. Filtrowa 68 lok. 86
02-057 Warszawa
jaroslaw.kril|nowickipr.com| |jaroslaw.kril|nowickipr.com
502 538 324
nowickipr.com
Domowe SPA
SENJA to wanna i umywalka marki FJORDD, którymi z powodzeniem można zaaranżować swoje domowe SPA. Dla długiej, relaksującej kąpieli samemu lub we dwoje. Dla zmysłowych chwil z dala od zgiełku świata. W otoczeniu materiałów i designu, który tylko sprzyja temu, by mieć ochotę przedłużać te przyjemne chwile.
Wizualna harmonia
Kształt wanny inspirowany jest grotem strzały z charakterystycznie zarysowanymi łukami. Wizualnie intrygujący, a funkcjonalnie pozwalający naturalnie i wygodnie ułożyć ciało podczas relaksującej kąpieli. Dzięki jej dużym rozmiarom i odpowiedniej ergonomii nawet we dwoje. Wanna zjawiskowo prezentuje się w wersji wolnostojącej, mimowolnie przyciągając wzrok swoją harmonijną i przemyślaną formą, stając się idealnym centrum domowego SPA. Można ją jednak również umiejscowić przy ścianie, wyposażając w klasyczną baterię ścienną. Umywalka SENJA o lekko owalnej, podłużnej misie nie jest głęboka, lecz dość przestronna. Tym samym zapewnia duży komfort podczas codziennej pielęgnacji rąk i twarzy. Przy okazji optycznie harmonijna uprzyjemnia te chwile. Jest ona dostępna w wersji nablatowej. Dzięki estetycznym korkom wykonanym z tego samego materiału zarówno umywalka, jak i wanna są jednolite kolorystycznie i spójne w formie. W warstwie funkcjonalnej jest to cenny atut, pozwalający zupełnie swobodnie dopasować do nich stylistykę i kolor baterii.
Sensoryczna tekstura
Nieocenioną zaletą kolekcji SENJA, mającej potencjał zbudowania wokół niej swojej domowej strefy relaksu, jest sam zastosowany materiał. To kamienny kompozyt AQUASTONE® wykonany w dwóch trzecich z naturalnych skał dolomitowych. Kamień oddaje swoje walory w formach i kształtach dopasowanych do naszych potrzeb. Po pierwsze materiał ten jest przyjemny w dotyku, dostarczając bogactwa sensorycznych wrażeń. Po drugie, długo utrzymuje na tym samym poziomie temperaturę wody, zachęcając do wydłużania przyjemnych chwil w kąpieli. I po trzecie wreszcie, dzięki odpowiednim spoiwom w procesie produkcji jest on plastyczną masą, poddającą się całkowicie woli projektanta. Pozwala tworzyć czyste, finezyjne kształty i uzyskać niewielkie grubości ścian sprawiające, że wanny czy umywalki wydają się lekkie i bardziej subtelne.
SENJA stwarza w domu przestrzeń do domowych rytuałów. Staje się sercem wyspy, do której nie dociera zgiełk ulicy, a rytm wyznacza cichy strumień wody. www.fjordd.com
Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.