Sensory 3D Nowy wymiar ceramiki
Wprowadzenie technologii Sensory 3D pozwala Grupie Tubądzin tworzyć płytki o niezwykle realistycznych fakturach i wykończeniach wyczuwalnych pod opuszkami palców. Dzięki zaawansowanej technologii możliwe jest tworzenie wielowarstwowych tekstur na jednej płaszczyźnie, co nadaje płytkom unikalny, trójwymiarowy charakter. Dzięki temu odwzorowują one naturalne struktury kamieni, drewna czy piasku z niezwykłą wiernością.
Wysoka precyzja – klucz do idealnych faktur i wykończeń
Jednym z najważniejszych aspektów S3D jest precyzja wykonania. Proces produkcji opiera się na punktowej aplikacji kleju, na który z mikroskopijną dokładnością nakładane są warstwy granilli –, która tworzy faktury. Dzięki temu warstwy materiału mogą być nakładane na poziomie mikrometrów, co pozwala na uzyskanie różnorodnych wykończeń, jak mat czy satyna na jednej płytce, zachowując pełną zgodność tekstury z grafiką. Ta technologia nadaje każdej płycie indywidualny charakter i pozwala na osiągnięcie perfekcji w odtwarzaniu faktur.
Zastosowanie warstw ceramicznych umożliwia wierne odwzorowanie nawet najdrobniejszych szczegółów – można wyczuć zarówno delikatne użylenia marmuru, chropowatość piasku, jak i naturalne pęknięcia skały. Każdy szczegół, każda wypukłość czy przejście tonalne między nimi.
Trwałość i funkcjonalność
Wzbogacona technologia Sensory 3D to nie tylko ukłon w stronę estetyki – produkty Grupy Tubądzin wykonane przy jej użyciu cechują się również wysokimi parametrami użytkowymi. Powierzchnie S3D są odporne na ścieranie, dzięki czemu płytki idealnie sprawdzają się w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Odpowiednio zabezpieczona struktura gwarantuje, że zachowają one swoją jakość i estetykę przez lata, nawet w najbardziej wymagających warunkach, takich jak kuchnie, łazienki czy korytarze.
Technologia Sensory 3D od Grupy Tubądzin przenosi estetykę płytek ceramicznych na nieosiągalny wcześniej poziom. To innowacyjne rozwiązanie zmienia sposób, w jaki odbieramy przestrzeń – pozwala nie tylko zobaczyć piękno, ale i je poczuć redefiniując ceramikę jako sztukę użytkową.

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Maciej Pertkiewicz: Darek „Stolarz” szukał swojej drogi zawodowej i znalazł ją w Polsacie. Jest on dla programu bardzo cenną postacią
Architekt zaznacza, że praca przy realizacji programu „Nasz nowy dom” to dla niego nie tylko ciekawe doświadczenie zawodowe, ale także możliwość spotkania na swojej drodze różnych fachowców. Jedną z takich niezwykle zdolnych i kreatywnych osób jest niewątpliwie Darek „Stolarz”, który niedawno dołączył do popularnego formatu Polsatu. Maciej Pertkiewicz już dostrzega plusy tej współpracy i wierzy, że przed nimi jeszcze wiele nietuzinkowych projektów.
Handel
Polski e-commerce rośnie w siłę. Konsumentów przyciągają przede wszystkim promocje

Rynek e-commerce w Polsce jest już wart ok. 152 mld zł. Rośnie zarówno częstotliwość zakupów, jak i średnia wartość koszyka – wynika z raportu Strategy&. Polacy doceniają wygodę zakupów przez internet, szybką dostawę i łatwy zwrot. Coraz częściej zwracają też uwagę na cenę i chętnie korzystają z promocji. To właśnie ten trend wykorzystuje Amazon.pl, organizując co roku festiwal z okazji Prime Day. W tym roku zaplanowano go po raz pierwszy aż na cztery dni: 8–11 lipca, a nie dwa jak w poprzednich latach.
Problemy społeczne
Do 2029 roku rynek pracy skurczy się o milion pracowników. Przedsiębiorcy wskazują, jak zaktywizować cztery wykluczone dotąd zawodowo grupy [DEPESZA]

W latach 2020–2029 zmiana struktury społecznej doprowadzi do skurczenia się rynku pracy aż o milion pracowników. Trend ten wymusi na pracodawcach konieczność podejmowania konkretnych działań zmierzających do aktywizacji pomijanych dotąd grup społecznych. – Inkluzywność to nie tylko kwestia etyczna, to strategiczna odpowiedź na kryzys demograficzny i niedobór siły roboczej – wskazuje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.