Komunikaty PR

Sensory 3D Nowy wymiar ceramiki

2024-10-31  |  01:00

Wprowadzenie technologii Sensory 3D pozwala Grupie Tubądzin tworzyć płytki o niezwykle realistycznych fakturach i wykończeniach wyczuwalnych pod opuszkami palców. Dzięki zaawansowanej technologii możliwe jest tworzenie wielowarstwowych tekstur na jednej płaszczyźnie, co nadaje płytkom unikalny, trójwymiarowy charakter. Dzięki temu odwzorowują one naturalne struktury kamieni, drewna czy piasku z niezwykłą wiernością.

 

Wysoka precyzja – klucz do idealnych faktur i wykończeń

Jednym z najważniejszych aspektów S3D jest precyzja wykonania. Proces produkcji opiera się na punktowej aplikacji kleju, na który z mikroskopijną dokładnością nakładane są warstwy granilli –, która tworzy faktury. Dzięki temu warstwy materiału mogą być nakładane na poziomie mikrometrów, co pozwala na uzyskanie różnorodnych wykończeń, jak mat czy satyna na jednej płytce, zachowując pełną zgodność tekstury z grafiką. Ta technologia nadaje każdej płycie indywidualny charakter i pozwala na osiągnięcie perfekcji w odtwarzaniu faktur.

 

Zastosowanie warstw ceramicznych umożliwia wierne odwzorowanie nawet najdrobniejszych szczegółów – można wyczuć zarówno delikatne użylenia marmuru, chropowatość piasku, jak i naturalne pęknięcia skały. Każdy szczegół, każda wypukłość czy przejście tonalne między nimi.

 

Trwałość i funkcjonalność 

Wzbogacona technologia Sensory 3D to nie tylko ukłon w stronę estetyki – produkty Grupy Tubądzin wykonane przy jej użyciu cechują się również wysokimi parametrami użytkowymi. Powierzchnie S3D są odporne na ścieranie, dzięki czemu płytki idealnie sprawdzają się w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Odpowiednio zabezpieczona struktura gwarantuje, że zachowają one swoją jakość i estetykę przez lata, nawet w najbardziej wymagających warunkach, takich jak kuchnie, łazienki czy korytarze. 

 

Technologia Sensory 3D od Grupy Tubądzin przenosi estetykę płytek ceramicznych na nieosiągalny wcześniej poziom. To innowacyjne rozwiązanie zmienia sposób, w jaki odbieramy przestrzeń – pozwala nie tylko zobaczyć piękno, ale i je poczuć redefiniując ceramikę jako sztukę użytkową.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.