Komunikaty PR

Sposób na piękną i estetyczną jadalnię

2024-08-08  |  14:00
Biuro prasowe
Kontakt
Kinga Szkutnik
Practum Consulting

Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl

Jadalnia to miejsce, gdzie przecinają się ścieżki wszystkich mieszkańców domu, a posiłek przy wspólnym stole pomaga zacieśniać rodzinne więzy. Tak jak estetyczny wygląd dania potrafi wpłynąć na apetyt, tak piękna jadalnia będzie uprzyjemniać chwile z bliskimi. Oto kilka pomysłów aranżacyjnych Beckers na funkcjonalną i nieoczywistą przestrzeń jadalnianą.


Gdy potrzeby domowników muszą się zmieścić w ramach ograniczonego metrażu, wygospodarowanie jadalni może być nie lada wyzwaniem. Warto je podjąć, a dekoratorską ekspresję wyrazić za pomocą nieszablonowych rozwiązań i kolorów. Jednym z nich może być ciemnoszara ściana w tonacji Dark Grey pomalowana farbą Beckers It’s Simple, która ze względu na swe plamoodporne właściwości świetnie sprawdzi się w narażonych na zabrudzenia pomieszczeniach, takich jak jadalnia. Szafki, blat, krzesła oraz obrus w zbliżonych odcieniach przygotują neutralny grunt dla dekoracji w żywych kolorach np. pomarańczowej lampy czy też glinianych wazonów i doniczek. Pięknie wkomponuje się tu także drewniana szafka na wysoki połysk, a stojąca na niej luneta na statywie pozwoli oderwać myśli od przyziemnych tematów.

Subtelny róż w odcieniu Candy Pink z kolekcji Beckers Designer Colour to wybór, który sprawdzi się nie tylko w sypialni czy pokoju małej księżniczki, ale także właśnie w jadalni, gdzie pomoże wykreować pogodny nastrój. Lekkości tej pastelowej aranżacji dodadzą meble na ażurowych nóżkach – biały stół i krzesła z oparciem w kolorze pudrowego różu, a także florystyczna kompozycja z barwionych traw w dużym szklanym wazonie. Indywidualny charakter wystroju podkreśli zaś stylowy kredens z duszą.

W minimalistycznych wnętrzach sprawdzi się prosta aranżacja ze stołem w roli głównej. Biały lakierowany blat na ramie z grubego metalu będzie współgrał z bielą ścian, pomalowanych farbą z palety Beckers Designer Colour w kolorze Luna. Przeciwwagę dla skąpanego w jasnych tonach wnętrza będą stanowić krzesła tapicerowane grafitowym welurem. Roślina dekoracja w wazonie dopełni całości, wprowadzając przyjemną i kojącą dla oka zieleń.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Practum Consulting
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Mała łazienka w ponadczasowym stylu: kamień naturalny czy płytki gresowe? Biuro prasowe
2024-08-08 | 10:00

Mała łazienka w ponadczasowym stylu: kamień naturalny czy płytki gresowe?

Aranżacja małej łazienki może być wyzwaniem, ale jednocześnie stanowi doskonałą okazję do stworzenia wnętrza pełnego charakteru i elegancji. Materiały wykończeniowe i detale
Dom Miliony ludzi, miliony domów, różne łazienki – każda z nich zasługuje na odpowie
2024-08-08 | 01:00

Miliony ludzi, miliony domów, różne łazienki – każda z nich zasługuje na odpowie

W Polsce żyją miliony ludzi, w milionach domów i mieszkań i nieskończoną liczbą różnych łazienek. Duże, średnie, małe, te z oknem czy wąskie – każda z nich jest
Dom 5 powodów dlaczego warto stosować nowe grzejniki pionowe Purmo
2024-08-07 | 11:00

5 powodów dlaczego warto stosować nowe grzejniki pionowe Purmo

Grzejniki pionowe charakteryzują się niezwykłą wszechstronnością. Przede wszystkim można je idealnie dopasować do szerokiej gamy pomieszczeń, zwłaszcza tych, w których przestrzeń

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Bogumiła Wander

Bogumiła Wander: Bardzo tęsknię za telewizją, oglądam bez przerwy. Żałuję, że tak wcześnie odeszłam z pracy

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Bogumiły Wander, jednej z najbardziej cenionych postaci polskiego świata medialnego. Z tej okazji pragniemy podzielić się z Państwem jednym z ostatnich wywiadów, jakich udzieliła naszej redakcji.

Dom i ogród

Beata Pawlikowska: Wiele razy planowałam życie w różnych miejscach z dala od Polski. Kupiłam nawet kawałek dżungli w Amazonii

Podróżniczka zaznacza, że choć do tej pory przemierzyła świat wzdłuż i wszerz, odwiedzając wiele nietuzinkowych zakątków, to najbardziej ze wszystkich ukochała sobie dżunglę amazońską. Ma do tego miejsca ogromny sentyment, lubi tam wracać i ładować życiowe akumulatory. Jak zaznacza, przebywanie wśród Indian, którzy są niezwykle dobrzy, prawdomówni i uczciwi, przywraca jej wiarę w ludzi i w lepszy świat. Beata Pawlikowska cieszy się również z tego, że kiedyś udało jej się kupić kawałek dżungli i ten wyjątkowy nabytek ma dla niej szczególne znaczenie.

Handel

Branża kosmetyczna z coraz większym wpływem na krajową gospodarkę. Polska jest piątym największym eksporterem kosmetyków w UE

Z najnowszego raportu „Kosmetyczna Polska”, który opublikowano po siedmiu latach od poprzedniego raportu o stanie sektora, wynika, że krajowa branża kosmetyczna jest w dobrej kondycji, z roku na rok się rozwija, a jej znaczenie zarówno dla polskiej gospodarki, jak i eksportu rośnie. Zmieniają się odbiorcy polskich kosmetyków, co związane jest z brexitem i sankcjami nałożonymi na Rosję. Prognozy zakładają dalszy wzrost wartości sektora, jednak stoi przed nim wiele wyzwań, z których najważniejsze dotyczą implementacji przepisów Europejskiego Zielonego Ładu.

Ochrona środowiska

Ocieplenie się klimatu oznacza poważne zmiany leśnego ekosystemu. Sosny, świerki czy modrzewie będą stopniowo zastępowane innymi gatunkami

Sosna zwyczajna, świerk pospolity, modrzew europejski i brzoza brodawkowata zajmują dziś 75 proc. powierzchni lasów w Polsce. Te cztery gatunki są najbardziej wrażliwe na wzrost temperatury i jego pośrednie skutki. Wielomiesięczne okresy suszy i gwałtowne huragany osłabiają drzewostany, które następnie padają ofiarą patogenów pojawiających się w naszym klimacie. – Nie grozi nam wylesienie, tylko wyparcie jednych gatunków przez inne. W konsekwencji czeka nas rewolucyjna zmiana ekosystemów – ocenia przyrodnik, dr hab. Krzysztof Świerkosz, prof. Uniwersytetu Wrocławskiego.