Komunikaty PR

Stalowa Woli Radość - niecodzienna akcja VIVO!

2020-05-22  |  12:56
Biuro prasowe
Kontakt

Tomasz Banaś
Open Media

Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
tomek|openmedia.pl| |tomek|openmedia.pl
606501415
openmedia.pl

Kolejne ograniczenia związane z obecną sytuacją zostają regularnie znoszone, jednak nadal musimy zachowywać odpowiedni dystans społeczny i przestrzegać najważniejszych zasad bezpieczeństwa. Mimo wszystko staramy się dzielić uśmiechem i pozytywną energią z innymi. Idealną ku temu okazją jest nietypowa akcja #stalowawoliradosc przygotowana przez centrum handlowe VIVO! Stalowa Wola. Wystarczy w komentarzu, pod postem na Facebooku, umieścić swoje zdjęcie oznaczone wspomnianym hashtagiem i podzielić się swoją radością z codziennych czynności. Finał akcji zwieńczy niepowtarzalny kolaż z fotografiami klientów.  

Do 24 maja włącznie stalowowolanie mogą włączyć się w projekt przygotowany przez VIVO! Stalowa Wola. Mechanizm akcji #stalowawoliradosc jest bardzo prosty. Centrum handlowe zachęca wszystkich swoich klientów do dzielenia się dobrą energią, w tym trudnym dla nas wszystkim czasie, poprzez publikowanie zdjęć pokazujących czynności, które sprawiają nam radość. Wykonane zdjęcia należy umieścić pod postem na Facebooku, w formie komentarza opatrzonego hashtagiem #stalowawoliradosc. Zwieńczeniem akcji będzie wyjątkowy kolaż stworzony na bazie fotografii przesłanych przez klientów, który już w czerwcu opublikowany zostanie na Facebooku oraz na oficjalnej stronie www: vivo-stalowawola.pl.

Regulamin akcji dostępny jest w zakładce „Notatki” na profilu VIVO! Stalowa Wola na Facebooku. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Idea Productions Poland z kolejnym projektem online Biuro prasowe
2020-06-03 | 12:00

Idea Productions Poland z kolejnym projektem online

Od koncepcji, przez produkcję, po realizację – agencja eventowa Idea Productions Poland zakończyła właśnie prace nad cyklem spotkań online dla klienta z branży farmaceutycznej.
Styl życia Gaja i Sonia dla dzieci w warszawskich Domów Dziecka
2020-06-01 | 18:05

Gaja i Sonia dla dzieci w warszawskich Domów Dziecka

Dwie finalistki programu Masterchef Junior połączyły siły, by z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zrobić kulinarną niespodziankę podopiecznym Zespołu do obsługi Placówek
Styl życia Więcej warzyw na talerzu
2020-05-29 | 16:00

Więcej warzyw na talerzu

Warzywa i owoce powinny częściej gościć w naszych spiżarniach i stanowić co najmniej 60% naszej diety. Jeśli o to zadbamy, nasz organizm obdarzy nas świetnym samopoczuciem. W

Więcej ważnych informacji

Gwiazdy

Tomasz Jacyków: Po koronawirusie przyjdzie kolejna groźna choroba. Nasza planeta zmaga się ze szkodliwą działalnością ludzką i reaguje w taki sposób

Pomimo rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa oraz pogłębiającego się kryzysu stylista stara się zachować spokój. Tłumaczy, że strach paraliżuje działanie i zaburza racjonalny ogląd sytuacji. Trzeba więc z nim walczyć. Tomasz Jacyków podkreśla również, że pandemia wpłynie na wiele aspektów ludzkiego życia. Trudno obecnie przewidzieć wszystkie jej skutki, należy więc uzbroić się w cierpliwość i przygotować na to, że świat nie będzie już taki jak dotychczas.

 
 

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Serwis specjalny

Siłownie i kluby fitness szykują się na przyjęcie klientów od 6 czerwca. Z ich usług tuż po otwarciu chce skorzystać 9,5 mln Polaków

W trakcie lockdownu 43 proc. Polaków ograniczyło swoją aktywność fizyczną, głównie ze względu na zamknięcie obiektów sportowych. Prawie 40 proc. nie podjęło żadnej aktywności w ciągu ostatnich 30 dni – wynika z badania MultiSport Index Pandemia. Optymistyczne jest jednak to, że 85 proc. Polaków, czyli ok. 27 mln osób, zamierza ćwiczyć częściej po zakończeniu pandemii, a aż 9,5 mln planuje skorzystać z obiektów sportowo-rekreacyjnych tuż po ich ponownym otwarciu. Siłownie, baseny i kluby fitness przygotowują się już do przyjęcia klientów w nowym reżimie sanitarnym, co nastąpi od 6 czerwca.

 

Uroda

Stres związany z pandemią koronawirusa może powodować łysienie. W ostatnim czasie do trychologów zgłasza się coraz więcej osób z tym problemem

Jedną z częstych przyczyn wypadania włosów jest permanentny stres. Lęk i życie w napięciu negatywnie wpływają na kondycję całego organizmu, a co za tym idzie – osłabiają włosy i powodują liczne problemy skóry głowy. Włosy są bowiem barometrem odzwierciedlającym ogólny stan zdrowia psychicznego i fizycznego. Czynnikiem, który napędza stres, jest pandemia koronawirusa, która spowodowała, że wielu osobom od kilku tygodni stale towarzyszą stres i niepewność. W ostatnich dniach do gabinetów trychologów zgłasza się coraz więcej osób z problemem utraty włosów.