Stradom House Membership Club rusza pierwszy lifestylowy klub członkowski
Historia klubów członkowskich, oryginalnie przeznaczonych jedynie dla mężczyzn z wyższych sfer, sięga XVII wieku i rozpoczyna się na Wyspach Brytyjskich. Piękne i eleganckie wnętrza, kolekcje dzieł sztuki, spotkania i dyskusje na temat wydarzeń społecznych i polityki, były w tamtych czasach codziennością jedynie dla wybranych. Dzisiaj, twórcy Stradom House Autograph Collection w Krakowie (otwarcie planowane jest na kwiecień tego roku) - idą o krok dalej, tworząc jedyny w swoim rodzaju, innowacyjny klub członkowski. Co zaoferuje swoim członkom?
Miejsce spotkań
Czas pandemii zamknął nas w domach i bardzo ograniczył kontakty międzyludzkie. Stąd widoczna jest potrzeba odnawiania oraz budowania relacji – zarówno na poziomie towarzyskim, jak i biznesowym – szczególnie w trybie offline. Inwestorzy Stradom House dostrzegli tę konieczność i zaproponowali koncepcję Stradom House Membership Club.
„Podobnie jak w przypadku całego projektu Stradom House, łączącego historię z nowoczesnością i przyszłością, ideą Stradom House Membership Club jest zaoferowanie jego członkom czegoś wyjątkowego i niespotykanego jeszcze w Polsce” – podkreśla Lionel Valla, General Manager Stradom House. – „W pięknych, historycznych murach odresturowanej krakowskiej kamienicy tworzymy miejsce spotkań i wymiany myśli oraz celebracji ciała i umysłu. Będzie to przestrzeń, która stanie się drugim domem dla naszych gości i mieszkańców Krakowa”.
Balsam dla ciała
Sercem konceptu Membership Club, dedykowanym celebracji ciała, będzie SÓL wellness – centrum odnowy biologicznej stworzone we współpracy ze światowej sławy londyńską specjalistką Alexandrą Soveral, która specjalnie dla Stradom House opracowała także wyjątkową linię kosmetyków. Członkowie Membership Club będą mieli dostęp do nowoczesnej siłowni SÓL Fit, z najwyższej jakości sprzętem Technogym z serii Artis, 20-metrowego basenu, miejsca do krioterapii, biosauny, sauny solnej z podczerwienią, pokoju terapii dźwiękowej i ekskluzywnego baru.
Dla członków klubu przewidziane zostały także specjalne benefity w postaci możliwości rezerwacji miejsc w jedynym w swoim rodzaju barze Hedwig’s, mieszczącym się w odrestaurowanej, wysokiej na 9 metrów dawnej kaplicy oraz specjalne, limitowane oferty w dwóch działających tu restauracjach – Gaia i John Dory. Otrzymają także dwie godziny darmowego parkingu w ciągu dnia w parkingu podziemnym, najatrakcyjniejsze ceny w przypadku bezpośrednich rezerwacji pokoi, bezpłatne podwyższenie standardu pokoju hotelowego, możliwość korzystania z usługi Concierge.
Pokarm dla duszy
Stradom House będzie także miejscem wymiany doświadczeń, emocji i myśli intelektualnej. „Chcemy przede wszystkim łączyć ludzi – pokazywać ich pasje, energie, talenty” – dodaje Lionel Valla – „Ideą, która nam przyświeca, jest inspirowanie naszych gości oraz mieszkańców Krakowa. Będziemy to realizować dzięki wydarzeniom związanymi z kuchnią, kulturą, modą, podróżami czy biznesem. Stradom House zdefiniuje koncept wellness na nowo, stając się sposobem na życie i budując wyjątkową społeczność wokół swojego klubu członkowskiego”.
Membership Club będzie miał także własny kalendarz wydarzeń specjalnych, obejmujących warsztaty, spotkania z osobowościami czy aktywności sportowe. W ten sposób można dołączyć do unikalnej, kreatywnej społeczności Krakowa, zyskując też dostęp do najwyższej jakości usług i olśniewających przestrzeni.
Odwiedźcie Stradom House

#GodzinaDlaOka to akcja, dzięki której znajdziesz czas dla siebie

Outdoor space – kiedy biuro wychodzi na zewnątrz
Colonnade ubezpiecza koszt biletów dla klientów biletyna.pl
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Gwiazdy

Andrzej Sołtysik: Moim popisowym numerem jest jajecznica – specyficzna, wyborna i wytrawna. Szkoda, że żona nie pozwala mi spędzać więcej czasu w kuchni
Dziennikarz zapewnia, że drzemie w nim spory potencjał kulinarny, niestety nie miał jeszcze okazji, by w stu procentach rozwinąć skrzydła i pokazać, na co go stać. Szansą może być więc cykl "W marcu jak w garncu", który jest jedną z wiosennych nowości „Dzień Dobry TVN”. Andrzej Sołtysik z niecierpliwością czeka na swoją kolej i ma nadzieję, że jego finezyjne dania zachwycą niejednego konesera.
Farmacja
Chorzy na stwardnienie rozsiane zyskują coraz lepszy dostęp do terapii. Udostępnienie podskórnych form podania leków może zrewolucjonizować ich leczenie i jakość życia

Lekarze wskazują, że zmiany w leczeniu stwardnienia rozsianego (SM) są jednym z największych osiągnięć medycyny w ostatnich latach. Wraz z pojawianiem się kolejnych leków i włączaniem ich do refundacji neurolodzy mają możliwość coraz lepszej personalizacji leczenia uwzględniającej styl i plany życiowe pacjenta. To o tyle istotne, że SM jest chorobą młodych ludzi, aktywnych zawodowo i społecznie, często kobiet, które mają plany macierzyńskie. W tym kontekście istotne jest nie tylko szybkie włączenie leczenia, w tym dobór odpowiedniej terapii w zależności od przebiegu choroby i jej intensywności, ale też zwiększanie dostępności nowych, wygodniejszych form podawania leków.
Edukacja
Czytanie książek już niemowlakom ułatwia im opanowanie języka. Efekty są jeszcze lepsze, jeśli rodzice czytają regularnie

Regularne czytanie książek nawet niemowlętom w wieku poniżej 12 miesięcy ułatwia im opanowanie umiejętności językowych – dowiedli naukowcy z Marshall University School of Medicine. Dotychczas było to potwierdzone u starszych dzieci. Ważna jest jednak systematyczność – rodzice, którzy zobowiązali się czytać jedną książkę dziennie, notowali lepsze postępy językowe swoich pociech. Tymczasem problem opóźnionego rozwoju mowy może dotyczyć nawet 15 proc. polskich dzieci i nie wszystkim udaje się szybko dogonić rówieśników.