Komunikaty PR

Stylowe spotkania przy stole

2022-09-30  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Kinga Szkutnik
Practum Consulting

Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl

Niezależnie od wielkości domu warto zadbać o wygospodarowanie przestrzeni, w której będzie można w spokoju spożywać wspólne posiłki. Przemyślane zaaranżowanie czy wręcz wystylizowanie takiego miejsca sprawi, że spotkania przy stole będą nie tylko kulinarną przyjemnością, ale także zapewnią miłe doznania estetyczne.

Niebanalna jadalnia w surowym stylu sprawdzi się zarówno w starym domu, jak też ultra nowoczesnym loftowym wnętrzu.  Główną rolę zagra stylizowany na stary stół z naturalnego drewna, przy którym za ozdoby wystarczą klasyczne, utrzymane w tej samej konwencji krzesła. Zestawienie różnych modeli w podobnym odcieniu drewna zwiększy ich siłę dekoracyjną. Przy takiej aranżacji warto postawić na nieinwazyjny, a jednocześnie podkreślający charakter wystroju kolor ścian, jak delikatny odcień Angel Wings z palety Beckers Designer Colour. Wazon  z przezroczystego szkła wypełniony żywymi kwiatami będzie stanowił wdzięczne dopełnienie całości.

Miłośnicy klasycznych rozwiązań w jadalni doskonale odnajdą się przy dużym, prostokątnym stole. Poszukując oryginalności dekoracyjnej warto postawić na nieoczywiste zestawienia kolorystyczne. W eleganckim pomieszczeniu uwagę zwróci duży obraz w gamie barw nawiązującej do ścian w delikatnym różu Powder Pink. Z kolei lniany granatowy obrus oraz złote świeczniki ciekawie przełamią delikatne tło, wprowadzając do wnętrza klimat glamour.

Przy ograniczonym metrażu sposobem na zorganizowanie jadalni może być nawet niewielki stolik w kuchni. Krzesła i dekoracje w stylu retro na tle ścian w delikatnym odcieniu Simple, z palety dedykowanej do kuchni farby Beckes Designer Kitchen & Bathroom, stworzą emanującą ciepłem przestrzeń, zachęcającą do spożywania posiłków w rodzinnym gronie. Ustawienie stolika przy oknie pozwoli cieszyć się naturalnym światem, a latem czas spędzony przy stole uprzyjemnią wpadające do środka promienie słońca.

 

Więcej pomysłów na inspirujące jadalnie znajduje się na stronie www.beckers.pl/inspiracje.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak złożyć wniosek na dodatek energetyczny na pompy ciepła? Biuro prasowe
2022-12-01 | 01:00

Jak złożyć wniosek na dodatek energetyczny na pompy ciepła?

Wielofunkcyjność, wygoda, ekologia, a także efektywne i ekonomiczne ogrzewanie mieszkania oraz wody – to tylko niektóre walory cieszących się coraz większym zainteresowaniem
Dom Dubajski standard w Wiśle
2022-12-01 | 01:00

Dubajski standard w Wiśle

Nazwa inwestycji nie jest bynajmniej przypadkowa. Kiedy zagłębić się w historię powstania apartamentowców Magiczny Horyzont w Wiśle okazuje się, że sporo tu zaskakujących detali.
Dom Nowe lampy Baris Square od Lena Lighting
2022-11-30 | 15:00

Nowe lampy Baris Square od Lena Lighting

Nowoczesny design, szerokie możliwości aranżacyjne i energooszczędność – oto cechy nowej linii lamp Baris Square LED od wiodącego producenta systemów oświetleniowych Lena

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Roche

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Moda

Ochrona środowiska

Polscy naukowcy mają pomysł na ograniczenie strat ciepła w budynkach. Opracowali technologię termoizolacyjnych pokryć do szyb

Od 10 do 50 proc. ciepła w gospodarstwach domowych ucieka przez okna. Rozwiązaniem nie musi być ich wymiana, ale specjalna powłoka, która zwiększy termoizolacyjność szyby. Fizycy z Polskiej Akademii Nauk opracowali folie pokryte nanowarstwami tlenku cynku z domieszką glinu, które mogą zmniejszyć utratę ciepła nawet czterokrotnie. Dzięki temu znacząco spadnie także wysokość rachunków za ogrzewanie. Nowe rozwiązanie ma być znacznie trwalsze i tańsze niż dostępne dziś na rynku folie.

IT i technologie

Przekazywanie danych równie ważne dla medycyny jak dawstwo krwi czy narządów. Polacy budują globalną platformę do wymiany takich informacji

Dzięki tworzonej przez polski start-up platformie osoby, które chcą dla dobra medycyny podzielić się informacjami o swoim zdrowiu, będą mogły to zrobić w bezpieczny sposób. Dane przekazywane przez dawców będą anonimizowane i szyfrowane. Dzięki nim instytuty i ośrodki kliniczne na całym świecie zyskają bazę, na której będzie można m.in. tworzyć algorytmy diagnostyczne czy oceniać skuteczność projektowanych dopiero terapii.