Komunikaty PR

Sunekos, czyli rewolucja w wygładzaniu twarzy

2020-02-25  |  01:00
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 0.05 MB )

Sucha i mniej elastyczna skóra, pojawianie się widocznych zmarszczek, do tego podkrążone oczy. Niestety twarz kobiety po 40. roku życia niekorzystnie się zmienia, jednak dermatologia stale się rozwija i proponuje coraz lepsze możliwości zachowania pięknej i co ważne naturalnej skóry.

Jedną z propozycji jest unikalny system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie biogenezy skóry – SUNEKOS 200 i SUNEKOS 1200. Zdaniem specjalistów to rewolucja w hamowaniu procesów starzenia skóry, ponieważ już 10 dni po pierwszym zabiegu można zaobserwować zdecydowaną poprawę nawilżenia najbardziej wysuszonej skóry i redukcję najgłębszych zmarszczek.  

– Sunekos to opatentowany preparat, który w wyjątkowy sposób łączy kwas hialuronowy oraz aminokwasy (glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-leucyna, L-alanina oraz L-walina) i w ten sposób pobudza regenerację macierzy pozakomórkowej. W wyniku działania składników aktywnych preparatu, następuje biogeneza skóry, czyli stymulacja tworzenia się kolagenu i elastyny, co zostało udowodnione w badaniach klinicznych. Efektem zabiegu jest promienna, rozświetlona skóra, a także wygładzenie zmarszczek oraz redukcja cieni pod oczami – mówi Magda Marek-Safiejko, dermatolog z Humana Medica Omeda w Białymstoku.

Preparat podawany jest bezpośrednio do skóry i pobudza ją do natychmiastowej regeneracji.

– Unikalność tego zabiegu polega na tym, że działa on nawet na skórę okolicy oczu. Sunekos to idealny zabieg dedykowany kobietom, które chcą poprawić swój wygląd i zachować naturalny efekt – dodaje specjalistka z Humana Medica Omeda.

Bioregeneracyjne działanie Sunekos polega na pobudzeniu fibroblastów do syntezy kolagenu typu I, III oraz najtrudniejszego do odtworzenia kolagenu typu IV oraz elastyny.

Efekty po zabiegu:

- widoczne zagęszczenie skóry,
- ujędrnienie,
- spłycenie zmarszczek,
- nawilżenie powierzchniowych i głębokich warstw skóry,
- poprawa kolorytu,
- likwidacja cieni pod oczami
- naturalny efekt wolumeryczny

W gamie Sunekos znajdują się dwa produkty, które pozwalają na dopasowanie terapii do indywidualnych potrzeb pacjenta. To Sunekos 200 oraz Sunekos 1200.

– Sunekos 1200 jest stosowany wówczas, gdy chcemy uzyskać naturalny efekt wolumeryczny. Natomiast dwusetka jest stosowana w przypadku wiotkości i suchości delikatnych okolic twarzy, szyi, dekoltu oraz górnej powierzchni rąk. Jest również idealny do regeneracji okolic oka i likwidacji kurzych łapek – mówi Magda Marek-Safiejko.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Filary pielęgnacji skóry atopowej Biuro prasowe
2024-12-30 | 09:00

Filary pielęgnacji skóry atopowej

Atopowe Zapalenie Skóry jest przewlekłą chorobą cywilizacyjną. Do jej objawów należą przesuszenie skóry, zaczerwienienie, podrażnienie i dotkliwy świąd, które
Zdrowie Zimowe kontuzje – jak ich uniknąć? Porady ortopedy
2024-12-27 | 10:00

Zimowe kontuzje – jak ich uniknąć? Porady ortopedy

Zima to nie tylko czas śnieżnych przygód i zimowych sportów, ale niestety także okres zwiększonego ryzyka kontuzji. Śliskie nawierzchnie, nieodpowiednie przygotowanie
Zdrowie Prezbiopia – zaburzenie widzenia, które dotyka niemal każdego
2024-12-23 | 01:00

Prezbiopia – zaburzenie widzenia, które dotyka niemal każdego

Prezbiopia, znana również jako starczowzroczność, nie jest chorobą, ale związanym z wiekiem zaburzeniem ostrego widzenia. Zazwyczaj pierwsze jej objawy, czyli problemy z wyraźnym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Regionalne – Mazowieckie

Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku

Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.

Problemy społeczne

Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie

Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.