Komunikaty PR

Szuflady 4.0 w kuchniach ZAJC

2020-02-04  |  16:00
Biuro prasowe
Do pobrania ZAJC ( 1.98 MB )

Organizery zaprojektował Patryk Zajc, natomiast wykonują je doświadczeni rzemieślnicy w sposób nieosiągalny dla najlepszych maszyn. Firma ZAJC oferuje kilka modeli organizerów, wszystkie w całości lub w większości powstają z drewna.

Całkowitą swobodę kształtowania podziałów daje model składający się z dębowej podstawy z długimi żłobieniami lub okrągłymi otworami. W tych miejscach wsuwamy różnej długości stalowe przegródki lub drewniane kołki. Dzięki nim możemy dopasowywać podziały do aktualnie przechowywanych naczyń i akcesoriów. 

Inną propozycją są indywidualnie zamawiane i konfigurowane modele z drewna dębowego lub sklejki w kolorze naturalnym (jasnym lub ciemnym) oraz w kolorze orzecha. 

Ustalony na etapie projektowym układ przestrzeni organizerów gwarantuje, że wszystkie przybory kuchenne znajdą w nich swoje miejsce. I to nie tylko te typowe, jak sztućce, otwieracze do wina, łyżki wazowe, noże do pizzy czy do serów. Przewidzieć tu można także miejsce na niewielką wagę kuchenną lub toster. Wyposażenie szuflad staje się coraz bardziej sprytne i spersonalizowane. Co ciekawe, powiększa się również lista urządzeń chowanych w szufladzie, do których niedawno dołączył blender. 

Wszystkie nowatorskie pomysły zastosowane w funkcjonalnych i eleganckich organizerach zmieniają wnętrza szuflad. W nowej odsłonie stają się one wielofunkcyjnymi schowkami kuchennymi. Szufladami 4.0. www.zajc.p

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje Biuro prasowe
2025-06-18 | 06:00

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

W życiu każdego z nas pojawiają się sytuacje, w których nagromadzone przez lata przedmioty muszą na jakiś czas opuścić nasze mieszkania i domy. Niezależnie od
Dom Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących
2025-06-17 | 10:30

Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących

Własna szklarnia to marzenie wielu ogrodników, gdyż dzięki niej można cieszyć się świeżymi, naturalnymi warzywami i ziołami. Chcąc stać się jej posiadaczem, powinniśmy
Dom BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce
2025-06-02 | 16:00

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce

Wyobraź sobie, że urządzasz salon marzeń albo wreszcie wymieniasz kuchnię na nową, a wszystko to bez czekania na wypłatę czy wizyty w banku. Teraz to możliwe dzięki nowej metodzie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Edukacja

W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.

Psychologia

Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.