TOGETHER WORLD TOUR – INTERAKTYWNE SPOTKANIA IDEAL STANDARD
Co mają ze sobą wspólnego Mediolan, Berlin, Londyn, Paryż, Dubaj i Szanghaj? Miasta te są ikonami światowych stolic, a także bazą innowacyjnego wydarzenia Ideal Standard przeznaczonego dla międzynarodowej społeczności architektury i designu. Spotkania Together World Tour będą skierowane do szerokiej publiczności poprzez innowacyjne połączenie treści cyfrowych i fizycznych interakcji we wskazanych lokalizacjach.
Podczas wydarzenia odbędą się światowe premiery nowych kolekcji produktów, spotkania z kulturą projektowania każdego z miast-ikon oraz z designem światowego formatu. Celem hybrydowego spotkania jest połączenie tego, co najlepsze w dwóch światach: cyfrowym i osobistym. Ambicją eventu - inspirować i bawić uczestnika.
Together World Tour rozpoczyna się 21 kwietnia br. w Mediolanie, stolicy designu i siedzibie Globalnego Centrum Designu Ideal Standard.
- To miasto od dawna jest dla nas źródłem inspiracji, więc wydarzenie będzie energetyczną opowieścią o modzie i stylu życia, które są nieodłącznym elementem Mediolanu - mówi Roberto Palomba, chief Design Officer Ideal Standard.-Obiecujemy inspirować i zachwycać globalną publiczność złożoną z architektów i projektantów, społeczność handlową i biznesową. Wszystkim miłośnikom designu gwarantujemy miejsce w pierwszym rzędzie podczas premiery oszałamiających nowych kolekcji Ideal Standard.
Torsten Türling, Dyrektor Generalny Ideal Standard, wyjaśnia przyszłościowy aspekt takiej formuły spotkań dla marki oraz całej branży: - Pandemia zmieniła zasady dotyczące tradycyjnych wydarzeń fizycznych. Zamiast po prostu oferować showroom online, wymyśliliśmy nowy sposób, by połączyć się z naszą bazą klientów na całym świecie. To sposób cyfrowy i osobisty, dynamiczne doświadczenie pozwalające nam na zgłębienie wartości naszej marki. Jego efektem będzie podróż pełna niezapomnianych chwil inspiracji I zachwytu.
Pierwsze wydarzenie w ramach Together World Tour Ideal Standard odbędzie się 21 kwietnia 2021 roku w Mediolanie. Kolejne przystanki zaplanowane są w Berlinie, Paryżu, Londynie, Dubaju i Szaghaju. Zakończenie podróży planowane jest w 2022 r.
Dzień imprezy w każdym z miast będzie wypełniony treściami nadawanymi na żywo, tłumaczonymi symultanicznie na kilka języków i przesyłanymi strumieniowo do odbiorców zarejestrowanych na spotkanie. Interaktywne doświadczenie na pewno zachęci uczestników do zaangażowania się wydarzenie również na żywo, zainspiruje do odkrywania nowych kolekcji.
Uczestnicy będą mieli również możliwość indywidualnego kontaktu z dyrektorem ds. wzornictwa i innymi kluczowymi pracownikami firmy Ideal Standard w danym mieście.
Aby zarejestrować się już teraz, odwiedź stronę: togetherworldtour.com
Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Psychologia
Karolina Malinowska: Wraca zainteresowanie czytelnictwem wśród dzieci. To jednoczy pokolenia i rozwija więzi rodzinne
Była modelka przekonuje, że czas spędzony wspólnie z dziećmi przy książce na pewno zaprocentuje w przyszłości. Ważne jest nie tylko czytanie maluchom, ale także zachęcanie ich do tego, by w kolejnych latach nie smartfon czy tablet, ale książka była ich najlepszym przyjacielem. W obliczu rozwoju nowoczesnych technologii Karolina Malinowska dostrzega ich potencjał w promowaniu czytelnictwa. Umożliwiają one na przykład tworzenie spersonalizowanych publikacji skrojonych na miarę naszych potrzeb.
Problemy społeczne
Firmy stawiają na coraz większą autonomię pracowników. To ważne szczególnie dla młodego pokolenia
Celem pracodawców stają się samodzielne, zmotywowane, wydajne i kreatywne zespoły. W przeciwieństwie do tradycyjnych te samozarządzające się teamy pracują autonomicznie bez ciągłej kontroli, a każdy pracownik jest właścicielem swoich celów, zadań i obowiązków, aby osiągnąć wyniki. – W organizacjach, które wprowadzają koncepcje samoorganizujących się zespołów, niewątpliwie możemy mówić o zwiększeniu zaangażowania – ocenia Tina Sobocińska, doradczyni strategiczna HR i założycielka HR4future.
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.