Totalne remonty Szelągowskiej II dostępne na YouTube!
Do tej pory spektakularne metamorfozy wnętrz autorstwa popularnej projektantki, można było śledzić w telewizji oraz na platformie Player. Od 14 czerwca można zobaczyć je również na oficjalnym kanale Castorama Polska w serwisie YouTube.
Dobro powraca
Każdy z odcinków to niezwykła historia ludzi, którzy zgłaszani są przez rodzinę lub przyjaciół. Do ostatniego momentu nie wiedzą, że to Dorota Szelągowska odwiedzi właśnie ich dom lub mieszkanie. Na ekranie możemy więc obserwować cały wachlarz emocji towarzyszący tej wzruszającej chwili. Wszystkich bohaterów metamorfoz łączy bezinteresowne dzielenie się dobrem – które podczas programu wraca do nich z podwójną siłą.
W II sezonie programu, ekipa Doroty odwiedziła m.in. Gdańsk, Wrocław czy Skarżysko- Kamienną, przeprowadzając totalne remonty mieszkań, jak i domów. W dopasowaniu przestrzeni do potrzeb mieszkańców projektantkę wspierała Castorama, zapewniając kompleksowe rozwiązania zarówno do wykończenia, jak i aranżacji wnętrz. Ekipa korzystała m.in. z produktów marki Erbauer, Magnusson oraz ubrań marki Site.
- Założenia programu doskonale wpisują się w misję Castoramy. Przyświeca nam idea, że każdy powinien mieć przestrzeń, w której czuje się dobrze. Dlatego też od wielu lat wspieramy Polaków w realizacji mniejszych i większych domowych metamorfoz i dostosowywaniu wnętrz ich mieszkań i domów do indywidualnych potrzeb. Dzięki naszej pracy, tysiące domów każdego roku może zmieniać się na lepsze, pozytywnie wpływając na komfort życia ich mieszkańców. W programie, wspólnie z Dorotą Szelągowską możemy robić to samo, totalnie odmieniając nie tylko wnętrza, ale i życie bohaterów. Już od 14 czerwca, seria pojawi się na naszym kanale w serwisie YouTube, dzięki czemu fani programu w każdej chwili będą mogli wrócić do rozwiązań proponowanych przez Dorotę, w poszukiwaniu inspiracji i praktycznych wskazówek. – mówi Beniamin Schön, Dyrektor ds. Klienta i Digitalu w Castorama Polska.
Już od 14 czerwca odcinki będą dostępne bezpłatnie na kanale marki Castorama w serwisie YouTube.
Więcej na temat metamorfoz wnętrz z programu na stronie https://www.castorama.pl/trs/

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku
Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Medycyna
Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.
Gwiazdy
Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.