Trendy na 2020. Meble modułowe
OKK! PR
ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
Wokół mebli wypoczynkowych w salonie kręci się większość naszego życia rodzinnego i towarzyskiego. To na nich przyjmujemy gości, rozmyślamy przy porannej kawie, ucinamy sobie weekendowe drzemki i słuchamy muzyki. Tworząc propozycje mebli modułowych Gala Collezione poszukuje rozwiązań wpisujących się w nadchodzące trendy. Nowoczesny, indywidualny i odmienny od tradycyjnego design stanowi duży atut nowych kolekcji polskiego producenta.
Czy jest coś wygodniejszego niż urządzenie domu po swojemu? Zaaranżowanie salonu, w którym klasyczne siedziska, szezlong, bar ze schowkiem i wygodne zagłówki są dokładnie tam, gdzie najbardziej ich potrzebujemy? Systemy modułowe oferowane przez Gala Collezione zapewniają komfort posiadania wnętrza w stu procentach odpowiadającego naszym potrzebom. Ze względu na swoją unikatową specyfikę i odejście od tradycyjnych rozwiązań aranżacyjnych zyskują coraz większe grono zwolenników. Są nowoczesną alternatywą wyposażenia domu, zupełnie odmienną od klasycznych mebli.
Sam wybierasz
Moduły, które znajdziemy m.in. w kolekcjach Merida, Plaza, Karato, czy Serena, bez najmniejszego problemu logistycznego wkomponowują się w każde pomieszczenie. Personalizowane zestawy pozwalają na jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni. Dopasowują się kształtem do zastanych warunków oraz oferują funkcje zgodne z potrzebami domowników. W końcu każdy z nas oczekuje od sofy czy narożnika czegoś innego – jedni poszukują komfortu podczas oglądania telewizji, inni miejsca do niekończących się rozmów z przyjaciółmi, niektórym zależy na funkcji spania, czy na możliwości pracy na sofie z komputerem.
Design i funkcjonalność
W aranżacji mebli wolnostojących doskonale sprawdzają się sofy o oryginalnym kształcie, odbiegające od standardowych konfiguracji. Swoją unikalnością pozwalają zrobić dobre wrażenie na gościach i zachęcają wizualnie do wypoczynku. Kolekcje takie jak Plaza, Calpe, Domo, czy Belluno, konfiguruje się na stałe jeszcze na etapie zakupu, wybierając poza układem modułów również wariację kolorystyczną i funkcje, które mają posiadać. Różne formy modułów pozwalają stworzyć całościowy mebel pasujący do konkretnego wnętrza. Wybrane kolekcje jak np. Serena, Karato, czy Merida, idą o krok dalej. W ich przypadku użytkownik może także zmieniać konfigurację mebla w trakcie jego użytkowania. Oznacza to, że sofę lub narożnik stworzony z różnorodnych pojedynczych modułów można w dowolnym momencie rozpiąć, tworząc kilka niezależnych siedzisk. Przydaje się to podczas wizyty gości lub gdy chcemy szybko przearanżować przestrzeń w salonie.
Najnowsza kolekcja Merida jest propozycją wyróżniającą się niestandardowym designem. Przy jej wyborze można połączyć dwie faktury tkanin, wybrać kształt zagłówków i stać się posiadaczem mebla z głębszym siedziskiem, umożliwiającego odpoczywanie na sofie w pozycji półleżącej. Zestawiając ze sobą różne elementy, skonfigurujemy zarówno małą sofę, czy wygodny narożnik w tradycyjnym kształcie litery L, jak i okazałą kanapę narożną w kształcie litery U. Tylko od naszej wyobraźni zależy, jakie wymiary będzie miał nasz zestaw oraz jak będzie wyglądać w salonie.
www.GalaMeble.com
Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.