Tupak, fotel nie tylko do salonu
Nowicki PR
ul. Filtrowa 68 lok. 86
02-057 Warszawa
jaroslaw.kril|nowickipr.com| |jaroslaw.kril|nowickipr.com
502 538 324
nowickipr.com
Fotel Tupak łączy w sobie dwie najważniejsze cechy jakie spełniać powinno wysokiej klasy siedzisko. Jest atrakcyjny wizualnie, a jednocześnie zapewnia użytkownikowi wyjątkowy komfort. Projekt Tomka Rygalika posiada niezwykle uniwersalny charakter - to założenie, które cechuje wszystkie tegoroczne nowości Nobonobo. Dzięki niemu Tupak przeznaczony jest między innymi do prywatnych domów, gdzie może stanowić dopełnienie strefy relaksu, jadalni czy nawet kuchni. Z powodzeniem sprawdzi się również w różnego rodzaju przestrzeniach komercyjnych – hotelach, restauracjach, biurach czy kawiarniach.
W przypadku foteli, tak jak przy każdym dobrze zaprojektowanym produkcie, nawet najbardziej atrakcyjna forma mebla nie powinna górować nad jego funkcjonalnością. Jak twierdzi Tomek Rygalik, dyrektor artystyczny Nobonobo, autor wszystkich tegorocznych nowości marki, tworząc mebel przeznaczony do siedzenia, nie da się pominąć ludzkiego ciała i tego, jaką naturalną pozycję przybiera podczas odpoczynku. Dlatego właśnie Tupak zyskał miękkie, delikatnie falujące linie. Okalające oparcie płynnie przechodzące w podłokietnik zapewnia stabilne podparcie dla pleców i całego ciała. Dzięki niemu model pozostaje bardzo wygodny, nawet podczas długotrwałego użytkowania. Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort, siedzisko wzbogacone jest o poduszkę lędźwiową, która pomaga zachować naturalne wygięcie kręgosłupa. Tapicerowane siedzisko umiejscowione jest na drewnianej podstawie z toczonymi nogami, której charakterystycznym elementem jest delikatne zaoblenie dodające klasycznej elegancji. Kobiece formy to również kontrapunkt dla architektonicznych przestrzeni, gdzie zazwyczaj dominuje racjonalny i matematyczny kąt prosty. Tupak pojawiając się we wnętrzach wprowadza do nich subtelność i miękkie, organiczne formy.
Fotel Tupak stanowi uzupełnienie innych tegorocznych nowości, jak stoliki kawowe Oo, nowatorska sofa Wadi czy sofa Raksa, będąca nowym klasykiem Nobonobo. Cały zestaw premierowych propozycji marki na 2020 rok pozwala stworzyć spójną wzorniczo aranżację wnętrza. www.nobonobo.pl

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.