Komunikaty PR

Ultra Bestie pojawią się na Pokémon GO Fest na całym świecie

2022-06-23  |  15:00
Biuro prasowe

Ultra Wormhole pojawiają się na niebie, a my zauważyliśmy, że coraz więcej z nich jest już nad Berlinem, Seattle i Sapporo. To może oznaczać tylko jedno: nadchodzi więcej Ultra Bestii!

 

Czym są Ultra Bestie?

Ultra Bestie są tajemniczymi Pokémonami pochodzącymi z Ultra Przestrzeni. Jedna z takich Ultra Bestii, Nihilego, pojawiła się po raz pierwszy podczas Pokémon GO Fest, ale wygląda na to, że wkrótce mogą pojawić się kolejne. Trenerzy biorący udział w spacjonarnych wydarzeniach Pokémon GO Fest mogą spodziewać się spotkania z Ultra Bestią w ramach swoich Badań Specjalnych.

Berlin - Pheromosa

Seattle - Buzzwole

Sapporo - Xurkitree

Po tym, jak te Ultra Bestie zadebiutują podczas poszczególnych wydarzeń Pokémon GO Fest, pojawią się globalnie w późniejszym okresie Sezonu GO.

 

Beast Balls trafiają do Pokémon GO!

Współpraca rodzi innowacje! Po wspólnej walce z Nihilego, Rhi z GO, Ultra Recon Squad stworzył ograniczoną liczbę Beast Balls - specjalnego rodzaju Poké Ball, aby pomóc uczestnikom Pokémon GO Fest w złapaniu Ultra Bestii w ramach Specjalnych Badań podczas każdego wydarzenia Pokémon GO Fest.

 

Bilety już w sprzedaży!

Bilety na wydarzenia Pokémon GO Fest na całym świecie są już dostępne!

Uwaga: liczba biletów jest ograniczona i będzie można je kupić do wyczerpania zapasów. Uczestnicy Pokémon GO Fest mogą kupić bilety tylko na jeden dzień każdego wydarzenia.

 

Trenerzy mogą również oczekiwać na finałowe wydarzenie Pokémon GO Fest, które odbędzie się 27 sierpnia 2022 roku. Więcej informacji na temat tego wydarzenia zostanie ogłoszonych wkrótce.

 

Różne wydarzenia, wspólne bonusy

Trenerzy posiadający bilety w każdej z lokalizacji Pokémon GO Fest będą mogli korzystać z wielu bonusów w godzinach trwania wydarzenia w dniu. Co musisz zrobić?

• Umieść jaja w Inkubatorach w czasie trwania wydarzenia i zdobądź Hatch Distance.

• Zrób zdjęcie podczas wydarzenia, aby otrzymać niespodziankę!

• Zdobądź naklejki z motywem wydarzenia, kręcąc PokéStopami i otwierając prezenty.

• Zdobądź do dziewięciu dziennych Raid Passów, kręcąc Photo Discami w siłowniach.

• Zdobądź więcej tajemniczych komponentów.

• Dokonaj czterech dodatkowych transkacji specjalnych. Będę wymagały one mniejszej ilości Stardusta.

• Zdobądź do dziewięciu dziennych Raid Passów, kręcąc Photo Discami w siłowniach.

 

Do zobaczenia!

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby Wakacje w … ogrodzie? Jak stworzyć relaksacyjną przestrzeń. Biuro prasowe
2022-06-21 | 01:00

Wakacje w … ogrodzie? Jak stworzyć relaksacyjną przestrzeń.

Gdzie Polacy spędzają urlop i czego oczekują w czasie wypoczynku? Z przeprowadzonych badań wynika, że aż 68,2% Polaków zamierza spędzić tegoroczny urlop w kraju. W wyborze kierunku
Hobby Które z popularnych wśród milionerów hobby pasuje do Ciebie?
2022-06-10 | 01:00

Które z popularnych wśród milionerów hobby pasuje do Ciebie?

Kolekcjonowanie dzieł sztuki? A może zagraniczne podróże? Ekstremalne sporty? Czy wędkowanie w najdalszych zakątkach świata? Hobby milionerów mogą przyprawiać o zawrót
Hobby Weekend z grami w CH Focus
2022-06-08 | 16:10

Weekend z grami w CH Focus

Już 10 i 11 czerwca CH Focus stanie się technologicznym centrum Bydgoszczy. Podczas weekendu będzie można nie tylko zobaczyć nowoczesne gadżety, konsole i urządzenia gamingowe, ale przede

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Film

Problemy społeczne

U młodych pacjentek rak piersi występuje rzadko, ale jest bardziej agresywny. Dla wielu z nich taka diagnoza brzmi jak wyrok

Liczba zachorowań na raka piersi w Polsce sukcesywnie wzrasta. Co roku taką diagnozę słyszy ok. 20 tys. kobiet. Pacjentki przed 30. rokiem życia stanowią niewielki odsetek chorych, ale w ich przypadku często nowotwór jest bardziej agresywny. To m.in. dlatego dla młodych kobiet, które są aktywne zawodowo, mają rodziny i dzieci bądź planują je mieć w przyszłości, taka diagnoza często brzmi jak wyrok. – Niektóre kobiety mają poczucie, że jak rozpoczną leczenie, to skończy im się życie, że nie będą mogły już realizować najprostszych ról społecznych. To nie jest prawdą – podkreśla psychoonkolog, dr Mariola Kosowicz. Lekarze wskazują, że metody leczenia raka piersi są już dziś na tyle zaawansowane, że ten nowotwór, o ile zostanie wcześnie wykryty, może być niemal w 100 proc. uleczalny.

Konsument

Ostatni dzień na złożenie deklaracji w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Spóźnienie może skutkować grzywną

Właścicielom i zarządcom nieruchomości został już tylko jeden dzień, żeby złożyć deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków i wskazać w niej swoje źródło ogrzewania. Ci, którzy nie dopełnią tego obowiązku, muszą się liczyć z karą grzywny. Trzeba też pamiętać, że obowiązkiem zgłoszenia do CEEB są objęte wszystkie budynki – mieszkalne i niemieszkalne – wybudowane i oddane do użytkowania przed styczniem 2022 roku. 

Partner serwisu