Komunikaty PR

Wakacje nad morzem z wypadem na morze – pomysł dla rodzin

2020-07-31  |  15:00
Biuro prasowe
Kontakt
Ewelina Ciuchta
Konkret PR

ul. Konduktorska 4 lok. 9
00-775 Warszawa
e.ciuchta|konkretpr.pl| |e.ciuchta|konkretpr.pl
508 338 267
www.konkretpr.pl

Ahoj! Stań się wilkiem morskim choć na jeden dzień! Jeśli tego lata wybierasz się z rodziną nad polskie morze, sprawdź co kryje się za jego horyzontem. Zmieńcie perspektywę i poczujcie piękno królestwa Neptuna z pokładu słonecznego Stena Spirit lub Stena Vision - jednych z największych statków na Bałtyku. Morska przygoda dla całej rodziny to nie koniec atrakcji – na pokładzie najmłodsi będą mogli się bawić podczas całodziennych, bezpłatnych animacji. Słoneczny rejs ze Stena Line dla całej 4-osobowej rodziny można kupić już od 350 zł, przez całe lato.

Kiedy już znudzą się spacery po plaży, szukamy czegoś ciekawego i dostępnego cenowo, co będziemy wspominać cały rok. Mamy dobry pomysł dla rodzin spędzających tegoroczne wakacje nad polskim morzem: przepłynąć je! Sprawdźcie Pakiet Rodzinny ze Stena Line, a w niewysokiej cenie całą gromadką zobaczycie coś ekstra tego lata. Podczas 24-godzinnego rejsu wielkim statkiem Stena Line przemierzycie Bałtyk i będziecie mieli okazję podziwiać szkierowe wysepki archipelagu Karlskrony na jego drugim brzegu.

Najlepszym sposobem, aby doświadczyć Bałtyku na pełnym morzu są rejsy wakacyjne ze Stena Line, które trwają jeden dzień i jedną noc. Wielkie statki Stena Vision i Stena Spirit wypływają z gdyńskiego portu, a wieczorem docierają do brzegów Karlskrony. Szkiery archipelagu ponad 30 tysięcy wysp malują się na horyzoncie już późnym popołudniem, by w słońcu i morskiej bryzie zapewnić podróżnym niezapomniany widok i piękne zdjęcia.

Wakacyjne rejsy ze Stena Line to morska przygoda dla każdego. Mali i ci więksi odkrywcy mogą poznać statek i poczuć się wilkami morskimi, a na dzieci w wieku 4-12 lat czeka dodatkowo całodzienny program bezpiecznych aktywności pod okiem profesjonalnych animatorów. W programie animacji znajdą się zabawy ruchowe i warsztaty plastyczne, quiz filmowy, a nawet warsztaty cyrkowe z nauką żonglowania dla najmłodszych. Na dorosłych czekają leżaki na pokładzie słonecznym, bar na rufie statku i dużo relaksu, a wieczorem bary i restauracje. Cena Pakietu Rodzinnego zawiera też wygodną kabinę z łazienką, co zapewni odpoczynek po atrakcjach i wygodny nocleg na statku.

Pakiety rodzinne kuszą również niską ceną – wyjazd z noclegiem dla całej 4-osobowej rodziny to kwota już od 350 zł, a pakiet zawiera: rejs promem do Szwecji i z powrotem dla 4 osób; kabinę 4-os wewnętrzną z łazienką i TV; animacje dla dzieci na statku (do końca wakacji). Warunkiem skorzystania z pakietu rodzinnego jest zabranie ze sobą przynajmniej jednego dziecka do lat 15. To jak? Płyniemy?

Jak wygląda taki rejs? Krótki filmik: https://www.youtube.com/watch?v=4xvSaFcf2BQ&t=1s

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Podróże Click&Boat – postaw na żagle ”Airbnb na wodzie” przejmuje hiszpańskiego gracza Biuro prasowe
2020-08-04 | 18:50

Click&Boat – postaw na żagle ”Airbnb na wodzie” przejmuje hiszpańskiego gracza

Informacja prasowa, 04.08.2020         Click&Boat – postaw na żagle    ”Airbnb na wodzie” przejmuje hiszpańskiego gracza
Podróże Polacy chętnie płacą Bonem Turystycznym
2020-08-04 | 01:00

Polacy chętnie płacą Bonem Turystycznym

Bon turystyczny dla rodzin oficjalnie ruszył w systemie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) o 3.00 rano w dniu 1 sierpnia. W momencie jego uruchomienia, według danych Polskiej Organizacji
Podróże Pomysły na aktywne wakacje w gospodarstwach Roter Hahn w Południowym Tyrolu
2020-08-03 | 11:00

Pomysły na aktywne wakacje w gospodarstwach Roter Hahn w Południowym Tyrolu

Rodzinny pobyt w gospodarstwach Roter Hahn to niezapomniana przygoda dla całej rodziny i okazja do tego, aby aktywnie spędzić czas w otoczeniu pięknej, górskiej natury. Niezwykłe

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Złote Spinacze 2020 - zgłoszenie

Gwiazdy

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Teatr

Olga Bończyk: Artyści zostali niezwykle boleśnie dotknięci przez pandemię. Większość z nas czuje się zapomniana i niechciana

Aktorka przyznaje, że na początku kwarantanny starała się zagospodarować wolny czas tak, by nie odczuwać niepokoju spowodowanego brakiem pracy. Skupiła się głównie na przyjemnościach i dbaniu o dom. Natłok zajęć całkowicie ją pochłonął. Jednak gdy przerwa od aktywności zawodowej zaczęła się niebezpiecznie przedłużać, pojawił się wewnętrzny niepokój. Obecnie Olga Bończyk przygotowuje się do premier spektakli, które już niedługo będą miały miejsce w nowo powstałej przestrzeni artystycznej – Scenie Relaks.

Media

Patrycja Strzałkowska: Podczas produkcji programów telewizyjnych manipuluje się wypowiedziami ludzi, żeby uzyskać efekt zadowalający producenta

Uczestniczka polskich reality show i autorka bestsellerów niedawno wydała kolejną, pełną erotyki powieść, która nosi tytuł „Show mojego życia”. Autorka zdradza w niej kulisy powstawania programów telewizyjnych oraz ujawnia manipulacje, które stosuje się w trakcie montażu nakręconego materiału. Patrycja Strzałkowska podczas tworzenia kontrowersyjnej historii korzystała ze swojego doświadczenia. Przyznaje, że praca nad telewizyjnymi projektami zazwyczaj wiąże się z licznymi wpadkami.

Transport

Polacy obawiają się drugiej fali pandemii. Co czwarty ogranicza wydatki, a ponad połowa wybiera polskie produkty i krajowe atrakcje turystyczne

48 proc. mieszkańców naszego kraju obawia się powrotu pandemii, a wśród kobiet odsetek ten wynosi 51 proc. – to wnioski z badania przeprowadzonego na zlecenie Dentsu Aegis Network Polska w czerwcu. Nastroje Polaków poprawiły się w porównaniu z początkowym okresem pandemii, jednak podczas zakupów jedna czwarta ogranicza wydatki, ponad połowa koncentruje się na produktach, które zaspokajają podstawowe potrzeby, a większość tych, którzy planują wakacje, spędzi je w Polsce.