Wanny Loft Line marki SANPLAST finalistą konkursu Dobry Wzór 2020
Szukasz niebanalnych produktów do łazienki? Wanny linii Loft Line to oryginalna stylistyka, minimalistyczna i gustowna forma. Dodatkowo ta nowa linia produktów SANPLAST SA została doceniona przez profesjonalne jury i zakwalifikowała się do finału konkursu Dobry Wzór 2020. Laureatów tego zmagania poznamy jesienią.
Poznaj lepiej wanny Loft Line
Seria Loft Line to wanny o różnych kształtach, wykonane z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, który odporny jest na odkształcenia, odbarwienia czy też na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. W linii produktów znajdziemy zarówno klasyczny model wanny o prostokątnej formie, ale również kompletne rozwiązania asymetryczne, owalne czy przyścienne. Produkty te są rozwiązaniami kąpielowymi zaprojektowanymi tak, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort i wygodę kąpieli. Dodatkowo dzięki gładkiej powierzchni, utrzymanie wanny w czystości jest bardzo łatwe i pozwala na zachowanie wysokiego standardu higieny. W standardzie produkty tej linii wyposażone zostały w centralny odpływ, a te w wersji kompletnej w gustowny przelew szczelinowy, który może również opcjonalnie być zastąpiony przelewem z funkcją napełniania wanny. Seria Loft Line to nie tylko minimalizm połączony z subtelnym pięknem, ale także pełna funkcjonalność, maksymalna praktyczność i niebywały komfort kąpieli zagwarantowany przede wszystkim specjalnie wyprofilowanymi oparciami.
Dobry Wzór 2020
Eksperci konkursu Dobry Wzór 2020 dokonali oceny 179 produktów i usług w dziewięciu kategoriach: Dom, Praca, Sfera Publiczna, Usługi, Nowe technologie, Grafika użytkowa i opakowania, Nowe materiały produkcyjne, Transport i komunikacja oraz Moda i akcesoria. Brali pod uwagę cechy wizualne, cechy użytkowe, cechy ekonomiczne i wartości dodatkowe, które wyróżniają produkt i usługę – innowacyjność, oryginalność, komfort użytkowania.
– Kolejny etap weryfikacji za nami. Cieszy nas, że linia produktów Loft Line została zauważona i doceniona przez ekspertów konkursu Dobry Wzór 2020. Oczywiście zgodnie z maksymą „apetyt rośnie w miarę jedzenia” wierzymy, że uda się nam uzyskać najwyższe laury. O tym jednak przekonamy się pod koniec października b.r. – mówi Marcin Wargoś Product Manager SANPLAST SA.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.