Komunikaty PR

Weber Shandwick z działaniami dla łotewskiej Rygi

2024-07-10  |  11:00
Biuro prasowe

Agencja Weber Shandwick rozpoczęła współpracę z Agencją Inwestycji i Turystyki Rygi, która ma na celu promocję stolicy Łotwy - Rygi jako atrakcyjnego celu turystycznego dla Polaków.

Agencja Weber Shandwick Poland została wybrana przez Agencję Inwestycji i Turystyki Rygi (RITA) do przeprowadzenia szeroko zakrojonej kampanii promującej Rygę jako idealne miejsca na kilkudniowy wypad dla polskich turystów.

Umowa obejmuje szereg aktywności, w tym przeprowadzenie badań społecznych weryfikujących kluczowe dla polskiego turysty potrzeby i oczekiwania podczas wyjazdu na city break do innego kraju, ale też wiedzę Polaków na temat samej Rygi. Weber Shandwick odpowiada ze kompleksowe prowadzenie biura prasowego, relacje mediowe, współprace influencerskie oraz rekomendację dodatkowych, niestandardowych aktywności. Z ramienia agencji projekt prowadzą Irena Sękal, Director, Healthcare & Consumer PR oraz Oliwia Gissel, Senior Account Executive. Umowa została podpisana do końca 2024 roku.

Kampania dla łotewskiej Rygi ma na celu nie tylko zwiększenie liczby turystów odwiedzających to miasto, ale także budowanie świadomości na temat unikalnych atrakcji, które oferuje Ryga.

Weber Shandwick Poland jest częścią globalnej sieci agencji PR, znanej z innowacyjnych kampanii i strategicznego podejścia do komunikacji. W Polsce działa od 2006 roku specjalizując się w doradztwie strategicznym, opracowywaniu strategii komunikacji, a także w zarządzaniu reputacją, media relations oraz komunikacji kryzysowej. Specjalizacja branżowa agencji obejmuje takie sektory jak technologia, ochrona zdrowia, energetyka, telekomunikacja, motoryzacja, transport i logistyka, FMCG, przemysł, branża spożywcza i e-commerce.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Letnia akcja marki Alpro, czyli aktywności outdoorowe i w social mediach Biuro prasowe
2024-07-24 | 15:00

Letnia akcja marki Alpro, czyli aktywności outdoorowe i w social mediach

Tegoroczne lato należy do Alpro. Marka z portfolio Danone zaplanowała szereg angażujących konsumentów aktywności w myśl prowadzonej równolegle kampanii influencer marketingowej
Styl życia Jak ekologicznie organizować życie w domu? Oto 7 sposobów
2024-07-24 | 13:56

Jak ekologicznie organizować życie w domu? Oto 7 sposobów

Dbanie o najwyższe dobre wspólne, czyli planetę, to dziś nasz wspólny obowiązek i chyba każdy zdaje sobie z tego sprawę. Ale nie każdy wie, jak w codziennym życiu w swoich
Styl życia BRAK ZDJĘCIA
2024-07-24 | 13:40

Na dobry początek dnia: owoce i warzywa na śniadanie plus mała dawka ruchu

To sprawi, że nasze samopoczucie znacznie się poprawi już od wczesnych godzin, co z kolei wpłynie na wydajność w ciągu dnia. Natalia Kuraś, dietetyczka i ekspertka europejskiego programu GOOD MOVE – Trzymaj formę, radzi, jak

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Firma

Polki są przedsiębiorcze. Wciąż mają jednak mniej wiary w swoje kompetencje i pewności siebie niż kobiety biznesu na świecie

Według danych PIE na koniec 2023 roku do kobiet należało 34 proc. jednoosobowych działalności gospodarczych w Polsce. To więcej niż średnio w skali całej UE, ale i tak kobiety wciąż rzadziej niż mężczyźni decydują się na prowadzenie własnej firmy. Powstrzymuje je przed tym głównie strach przed porażką, brak wiary w swoje umiejętności i wiedzy na temat narzędzi niezbędnych w prowadzeniu biznesu. Według danych przytaczanych przez Fundację LBC Business Women Foundation tylko 11 proc. przedsiębiorczych Polek uważa się za ekspertki w technologiach, a aż 60 proc. kobiet biznesu ocenia, że poziom ich kompetencji w tym zakresie jest niewystarczający. Kampania społeczna GO digital – realizowana przez Fundację LBC przy wsparciu Mastercard Strive, globalnej inicjatywy Caribou Digital i Mastercard Center for Inclusive Growth – ma zachęcić do sprawdzenia poziomu cyfryzacji firmy oraz testowania i wdrażania narzędzi cyfrowych, niezbędnych do rozwoju własnego przedsiębiorstwa.

Media

Katarzyna Pakosińska: Uwielbiam programy na żywo i nieprzewidziane sytuacje. Duże doświadczenie dała mi praca na estradzie

Gospodyni „Pytania na śniadanie” przekonuje, że zarówno występując na scenie, jak i prowadząc program realizowany „na żywo”, jest w swoim żywiole. I choć w obu przypadkach może się zdarzyć wiele nieprzewidzianych rzeczy, to absolutnie się tym nie stresuje. Zawsze ma w zanadrzu jakiś komentarz czy ripostę i potrafi wybrnąć z każdej sytuacji. Katarzyna Pakosińska zauważa, że widzowie lubią autentyczność, dlatego zamiast udawać, że nic się nie dzieje, ona sama woli odpowiednio zareagować i  w ten sposób rozładować napięcie.