Komunikaty PR

Weź udział w darmowych szkoleniach dla Dyrektorów przedszkoli i żłobków!

2024-12-19  |  12:00

Codziennej pracy Dyrektora towarzyszy wiele wyzwań związanych z pracownikami, współpracą z rodzicami, opieką nad dziećmi, czy prowadzeniem własnego biznesu. KDPN czyli Klub Dyrektora Placówki Niepublicznej to społeczność Dyrektorów oraz właścicieli przedszkoli i żłobków, którzy wspierają się wzajemnie. Stworzony został z myślą o osobach, które chcą się rozwijać, czerpać inspiracje i dzielić się swoją wiedzą z innymi.

 

KDPN to comiesięczne spotkania w kameralnym i zaufanym gronie Dyrektorów, którzy rozmawiają o swoich obowiązkach i pomagają sobie w pokonywaniu wyzwań. To przestrzeń do przyjaznych rozmów przy pizzy. Towarzyszy im szkolenie przeprowadzone przez ekspertów. Odbywa się ono w luźnej atmosferze, bo w końcu przy kawce i ciasteczku wiedza lepiej wchodzi do głowy. A to wszystko zupełnie bezpłatnie! 

 

Chcesz się rozwijąc i zaangażować w organizację spotkań klubu? Zostań ambasadorem i rozbuduj KDPN również w innych miastach! Zaangażuj się w tę inicjatywę i stwórz wyjątkową społeczność Dyrektorów w mieście, w którym zapragniesz! 

 

Spotkania klubu odbywają się raz w miesiącu w WarszawieKrakowie oraz Bytomiu

Harmonogram spotkań

  • KDPN w Warszawie: 9 stycznia, 6 lutego, 6 marca, 3 kwietnia, 8 maja, 5 czerwca.
  • KDPN w Bytomiu: 8 stycznia, 12 lutego, 12 marca, 9 kwietnia, 14 maja, 11 czerwca. 
  • KDPN w Krakowie: 16 stycznia, 27 lutego, 27 marca, 24 kwietnia, 22 maja, 12 czerwca.  

 

Wszystkie informacje o klubie wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdują się na stronie: https://kdpn.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Kariera Czy edukacja zdalna może mieć międzynarodowy poziom? Biuro prasowe
2024-12-27 | 01:00

Czy edukacja zdalna może mieć międzynarodowy poziom?

JDJ International Open Schools (JDJ IOS) to projekt, który redefiniuje dostęp do edukacji międzynarodowej. Umożliwia zdobycie akredytowanego amerykańskiego świadectwa maturalnego z
Kariera Neuroróżnorodność to cecha, a nie problem
2024-12-20 | 01:00

Neuroróżnorodność to cecha, a nie problem

W Polsce proces kwalifikacji zaczyna się zwykle w sytuacji, kiedy nauczyciele widzą jakiś „problem” z dzieckiem – mówią wtedy, że dziecko jest
Kariera Przedsiębiorczość wśród studentów
2024-12-02 | 12:00

Przedsiębiorczość wśród studentów

Przedsiębiorczość wśród studentów: Dlaczego warto inwestować w rozwój umiejętności? Temat przedsiębiorczości wśród studentów zyskuje na znaczeniu,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Radosław Majdan: W ferie jedziemy z chłopcami w góry. Nie umiem jeździć na nartach i nie ciągnie mnie na stok

W przerwie między nagraniami do różnych projektów telewizyjnych i internetowych były piłkarz, a obecnie komentator sportowy wybiera się na odpoczynek. W planach są dwa kierunki: najpierw zagraniczny kurort narciarski, a później jakieś egzotyczne miejsce. Radosław Majdan zaznacza jednak, że sam nie potrafi jeździć na nartach, bo jako zawodowy sportowiec miał zapisane w kontrakcie, że nie może ryzykować na stoku. Ten wyjazd organizuje jednak z myślą o synach i ma nadzieję, że najmłodszy Heniu też szybko połknie bakcyla jak jego bracia.

Problemy społeczne

Polacy nie wiedzą zbyt dużo o chorobach mózgu. Jeszcze mniej o tym, jak o niego dbać

Choroby mózgu nie są zbyt rozpowszechnionym tematem wśród Polaków. Znacznie więcej wiedzą o zdrowiu ogólnie czy otyłości. Tym samym trudno im wskazać konkretne choroby, a tym bardziej powiedzieć coś o związanej z nimi profilaktyce. O tzw. higienie mózgu słyszał tylko co trzeci badany, a 13 proc. rozumie, czym ona jest. Dlatego też eksperci wskazują na większą potrzebę edukacji w tym zakresie.

Film

Joanna Kurowska: W tym kraju aktorzy są na końcu przewodu pokarmowego. Nikt nas nie broni, nie mamy związków zawodowych jak w USA

Aktorka nie szczędzi gorzkich słów pod adresem środowiska polskich filmowców. Jest rozgoryczona tym, że w branży nie można na nikogo liczyć nawet wtedy, kiedy dochodzi do utraty pracy, mobbingu czy nadużyć finansowych. Artyści się nie wspierają, a rywalizacja o role i obawa przed konsekwencjami wyrażania krytyki wobec reżyserów czy producentów powodują, że atmosfera jest niezwykle napięta. Joanna Kurowska zwraca też uwagę na konieczność przeprowadzenia reformy Związku Artystów Scen Polskich. Jej zdaniem to sztuczny twór, który w rzeczywistości nie dba o aktorów, nie broni ich praw i interesów.