Komunikaty PR

Więcej niż ceramika sanitarna

2022-02-11  |  09:00

Podczas wyboru ceramiki WC istotną kwestią, oprócz samego designu, jest funkcjonalność oraz spełnienie najwyższych standardów w zakresie komfortu użytkowania. Liczy się również to, jak dane rozwiązanie pomaga dbać o higienę, przy zachowaniu przemyślanej i prostej technologii. Odpowiedzią na te wyzwania jest ceramika TECEone – dostępna w dwóch wariantach – jako miska WC oraz toaleta z funkcją myjącą.

Design w dobrej formie

Ceramika wisząca TECEone wpisuje się w styl nowoczesnych łazienek. To zasługa minimalistycznego wzornictwa, które znalazło swój wyraz w kompaktowej budowie i przemyślanej funkcjonalności. TECEone wyróżnia się niewielkimi wymiarami i bezkołnierzową formą – z ograniczoną ilością narożników, krawędzi oraz łączeń. Objętość spłukiwania podstawowego, wynosząca 6 lub 4,5 l, zapewnia optymalną higienę użytkowania, a ukryte mocowanie naścienne czynią z niej atrakcyjny element wyposażenia łazienki. Uzupełnieniem ceramiki jest ergonomiczna i stabilna deska z cichym mechanizmem opuszczania Soft-Close. To wszystko sprawia, że TECEone znajduje zastosowanie zarówno w przestronnych salonach kąpielowych, jak i w pomieszczeniach sanitarnych o niewielkim metrażu.

Funkcjonalność na prostych zasadach

TECEone dostępna jest także z funkcją myjącą i stanowi odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Zaprojektowana w myśl zasady „mniej znaczy więcej”, zrywa ze stereotypami i na nowo definiuje pojęcie toalety myjącej. Udowadnia także, że ceramika WC z funkcją bidetu może być atrakcyjna wizualnie, intuicyjna w obsłudze, prosta w montażu i pozbawiona zbędnej elektroniki. Łączy bowiem w sobie te cechy, które są najistotniejsze dla komfortu i higieny.

W przypadku toalety myjącej TECEone jedynym widocznym elementem – odróżniającym ją od podstawowej wersji miski – są detale, czyli dwa subtelne pokrętła sterujące do regulacji temperatury i ciśnienia wody. Wszystkie przyłącza są ukryte. W toalecie myjącej TECEone nie znajdziemy elektroniki – zatem nie jest wymagane podłączenia do prądu. Funkcja mycia sterowana jest wyłącznie za pomocą pokrętła regulującego ciśnienie, a ciepła woda pochodzi bezpośrednio z instalacji. Z kolei automatyczne mycie dyszy to gwarancja higieny – zarówno przed, jak i po użyciu.

Montaż bez wysiłku

Co więcej, TECEone została zaprojektowana tak, aby ograniczyć do minimum wszelkie czynności związane z jej montażem. Dlatego też toaleta działa w oparciu o baterię termostatyczną i kartusz do regulacji wody. Brak prądu, modułu zasilającego, mniej technologii – to większe bezpieczeństwo i prosta instalacja!

Oba warianty ceramiki są kompatybilne ze stelażami TECE oraz szklanym terminalem WC TECElux. Podłączenie toalety myjącej TECEone wymaga zastosowania odpowiednio dobranego zestawu montażowego.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje Biuro prasowe
2025-06-18 | 06:00

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

W życiu każdego z nas pojawiają się sytuacje, w których nagromadzone przez lata przedmioty muszą na jakiś czas opuścić nasze mieszkania i domy. Niezależnie od
Dom Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących
2025-06-17 | 10:30

Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących

Własna szklarnia to marzenie wielu ogrodników, gdyż dzięki niej można cieszyć się świeżymi, naturalnymi warzywami i ziołami. Chcąc stać się jej posiadaczem, powinniśmy
Dom BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce
2025-06-02 | 16:00

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce

Wyobraź sobie, że urządzasz salon marzeń albo wreszcie wymieniasz kuchnię na nową, a wszystko to bez czekania na wypłatę czy wizyty w banku. Teraz to możliwe dzięki nowej metodzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo

Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.

Infrastruktura

Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.

Farmacja

Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.