Komunikaty PR

Wiosenna edycja Giełdy Winyli w Atrium Plejada

2024-02-26  |  13:43
Biuro prasowe

Czas odkurzyć swój gramofon i posłuchać dobrej muzyki! Już 2 marca zapraszamy do Atrium Plejada na  pierwszą w tym roku Giełdę Płyt Winylowych, prezentującą tysiące czarnych krążków z  najrozmaitszymi utworami. Giełda płytowa to gratka dla miłośników różnych rodzajów muzyki odtwarzanej na gramofonie oraz z płyt CD. Wśród imponujących zbiorów będzie można znaleźć nie tylko popularne przeboje, ale również muzyczne perełki.

 

W pierwszą sobotę marca w bytomskim centrum handlowym kolekcjonerzy i wystawcy płyt analogowych zaprezentują swoje zbiory z muzycznymi hitami. Klienci Atrium Plejada będą mogli wybierać spośród winyli i płyt z nagraniami różnych nurtów i  stylów – od jazzu, bluesa, poprzez rocka, disco, punk, folk, pop, po muzykę polską, filmową czy klasyczną. Na wystawie znajdą się wielkie hity, bestsellery i albumy kolekcjonerskie. Podczas sobotniego spotkania z  pewnością każdy z gości znajdzie dla siebie unikalną płytę z ulubioną muzyką.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich melomanów i sympatyków czarnych krążków na pierwszą w tym roku Giełdę Płyt Winylowych. Fani dobrej muzyki znów będą mogli poszperać i znaleźć prawdziwe perełki do słuchania. To wyjątkowe muzyczne wydarzenie, na którym można zakupić kultowe winyle, wymienić się nimi czy porozmawiać ze znawcami o muzyce. Giełda Płyt Winylowych to miejsce dla każdego - nie ma znaczenia wiek, doświadczenie muzyczne czy też wielkość dorobku kolekcjonerskiego -mówi Joanna Plata, Dyrektor Centrum Handlowego Atrium Plejada.

 

Giełda odbędzie się 2 marca, w godz. 10.00-21.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Więcej szczegółów na stronie www.atrium-plejada.pl oraz na profilu Fb https://www.facebook.com/AtriumPlejada.

 

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Muzyka BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę... Biuro prasowe
2024-12-17 | 17:17

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę... Posłuchaj ich wersji „Rock 'N' Roll Star”! „Rock 'N' Roll Star” to trzeci singiel duetu BNDK, będący
Muzyka Święta cały rok - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
2024-12-09 | 11:00

"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą

Na płycie pojawił się niesamowity gość - Czadoman! Artysta jest niezwykle popularny w świecie muzyki rozrywkowej, zwycięzca 13-tej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Razem z Ciocią
Muzyka Łódź bez makijażu w debiutanckiej płycie Wolnych Bałut
2024-12-06 | 13:00

Łódź bez makijażu w debiutanckiej płycie Wolnych Bałut

„Poezja zjePana” to tytuł pierwszej płyty Wolnych Bałut, która ukazała się dziś nakładem wydawnictwa . To prawdziwy akustyczny folk-urban-punk, niestroniąca od ładnych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Konsument

Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa

Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich

Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.