Wiosenne orzeźwienie i porcja witamin - soki owocowe
Awesome PR girls
E.Platter 55
00-113 Warszawa warszawa
kamila|awesomeprgirls.com| |kamila|awesomeprgirls.com
664048970
www.prawesomeprgirls.com
Nadeszła tak upragniona i wyczekiwana przez wielu z nas wiosna. Chociaż ta pora kojarzy się głównie z kwitnącymi kwiatami i pięknymi słonecznymi dniami, to narazie musimy uzbroić się w cierpliwość i odpowiednio przygotować na ten moment, kiedy będziemy mogli w pełni cieszyć się coraz cieplejszymi dniami. W między czasie wiosenne orzeźwienie pod postacią zastrzyku witamin mogą zapewnić nam na przykład smaczne soki owocowe.
Świeżość jest zdecydowanie głównym motywem tej cudownej pory roku, kiedy wszystko budzi się do życia. Idealnie do do takiej aury będą pasować zatem soki owocowe, które nie tylko orzeźwiają, ale są także skarbnicą jakże potrzebach teraz witamin, a w szczególności witaminy C. Znudzeni zimowymi smakami, pragniemy poszerzyć nieco nasze horyzonty, dlatego poszukując bogatych źródeł wspomnianej już witaminy C, warto sięgnąć po słodki sok ananasowym, na przykład z oferty marki Limenita. Ma on właściwości wzmacniające układ odpornościowy i pomaga w czasie, kiedy już dopadnie nas przeziębienie, czy grypa. Oprócz tego, działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo oraz przeciwobrzękowo.
Chcąc jeszcze bardziej urozmaicić sobie menu, można skosztować innego smaku Limenity, czyli aromatycznego soku z czerwonych owoców. W jednej butelce znajdziemy pyszną mieszankę malin, winogron oraz wiśni. Taka kompozycja to nie tylko niezwykle aromatyczne połączenie, ale także solidna dawka witamin i minerałów. Maliny słyną z tego, że zawierają wiele drogocennych składników, w tym m.in. witaminy C, E, witaminy z grupy B, oraz potas, magnez, wapń i żelazo. Natomiast wiśnie wspomagają pracę serca, regulują trawienie oraz pomagają utrzymać dobrą kondycję. Czerwone winogrona zawierają dużą ilość składnika o nazwie resweratrol. To substancja, która chroni organizm przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.
Jak widać, wiosenne orzeźwienie może mieć różne oblicza. To nie tylko świeżo zakwitłe kwiaty, słoneczne dni i budząca się do życia przyroda, to także świeże smaki, które wprowadzą nas w dobry nastrój.
Soki marki Limeñita dostępne są w lodówkach sklepów Auchan, Carrefour, Leclerc, Stokrotka, Makro, w delikatesach K&M i Supersam.
Skyry – codzienna dawka mocy, z Piątnicy, no bo skąd!
Ciasta na sylwestrowy stół
Marnowanie żywności w święta: wyrzucamy 1,6 kg jedzenia na osobę [BADANIE]
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.