Komunikaty PR

Wnętrza pełne energii z Jedynką

2020-01-31  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Kinga Szkutnik
Practum Consulting

Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl

Brak słońca, krótkie dni i przeciągające się noce nie sprzyjają dobremu samopoczuciu. Czas wyrwać się więc z zimowego marazmu i poszukać wytchnienia w aranżacji wnętrz. Energetyczne kolory to najlepszy sposób, by zbudować w mieszkaniu optymistyczny klimat i dodać odrobinę wigoru domownikom.

Nic tak skutecznie nie pobudza do działania jak mięta. Jej mobilizującą siłę warto wykorzystać we wnętrzach. Zastosowanie na ścianie koloru Miętowy aromat z palety Jedynka Deco & Protect wniesie powiew wyczekiwanej wiosennej świeżości do sypialni i będzie korzystnie działać na zmysły. Całość dopełnią plecionki z wikliny i rattanu oraz dodatki w modne kwiatowe printy, które ze smakiem podkreślą panujący w pomieszczeniu sielski styl. 

Czasami wystarczy jeden element, by diametralnie odmienić charakter wystroju. Fragment ściany w wyrazistym odcieniu Zielona moc od Jedynki będzie stanowić ożywczy kontrast na tle skąpanej w jasnej szarości aranżacji i przełamie spokojną kolorystykę pomieszczenia. Soczysta barwa będzie też działać niczym zastrzyk tak potrzebnej zimą energii i skutecznie zmotywuje do działania. 

Wnętrze utrzymane w marynistycznym klimacie pozwoli przenieść się myślami nad wodę i choć na chwilę poczuć wakacyjny relaks. Taki efekt w mieszkaniu pomoże uzyskać ściana w głębokiej morskiej tonacji i kilka pasujących kolorystycznie akcentów. Błękit w duecie z klasyczną bielą będzie nieść skojarzenia ze spienionym falami morzem, przynosząc prawdziwe orzeźwienie. 


Więcej wnętrzarskich pomysłów marki Jedynka znajduje się na stronie: http://www.farbyjedynka.pl/inspiracje.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Practum Consulting
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli Biuro prasowe
2025-02-04 | 15:00

Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli

Pod lupę bierzemy łóżka kontynentalne, które najczęściej zamawiają ludzie w naszym regionie, a także w całym kraju. Przyglądamy się im z uwagą. Wymieniamy
Dom Proste przyjemności na zimowe wieczory
2024-12-30 | 15:40

Proste przyjemności na zimowe wieczory

Zima to idealna pora na spędzanie długich wieczorów w domu w „przytulny” sposób. Wygodne ubranie, pyszny rozgrzewający napój, nieskomplikowana rozrywka - to
Dom Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
2024-12-27 | 01:00

Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie

Zbliża się Sylwester – czas zabawy, podróży i odpoczynku. Jednak podczas naszej nieobecności dom i posesja mogą stać się łatwym celem dla złodziei. Jak skutecznie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Konsument

Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa

Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich

Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.