Wood for Life – sposób na łatwiejszą pielęgnację drewna
Nowicki PR
ul. Filtrowa 68 lok. 86
02-057 Warszawa
jaroslaw.kril|nowickipr.com| |jaroslaw.kril|nowickipr.com
502 538 324
nowickipr.com
Wood for Life – sposób Quick-Step na łatwiejszą pielęgnację wielowarstwowych podłóg drewnianych
Nic nie przebije autentycznego piękna i kunsztu kryjącego się za prawdziwym drewnem. Nowa technologia lakierowania Wood for Life firmy Quick-Step pozwala zachować piękno drewnianej podłogi z dnia montażu. Oznacza to znajome, naturalne ciepło drewna w domu, bez obaw o wilgoć, brud, zarysowanie czy plamy.
Pielęgnacja bez wysiłku
W świecie podłóg pielęgnacja drewna wielowarstwowego jest nieco bardziej wymagająca. Codzienne zabiegane życie zostawia ślady na prawdziwym drewnie, utrudniając utrzymanie podłóg w idealnym stanie. To już przeszłość: Wood for Life firmy Quick-Step kładzie kres tego typu zmartwieniom. Teraz można cieszyć się autentyczną, drewnianą podłogą i zapomnieć o kojarzonych z nią obawach.
Wood for Life to nowa technologia lakierowania zapewniająca drewnu lepszą ochronę. Każda deska jest indywidualnie pokrywana warstwą odporną na wilgoć, zarysowania, plamy i brud. Dzięki tej technologii zanieczyszczenia nie zagnieżdżają się w rowkach, a wilgoć nie wnika w deski. Co więcej, tak zabezpieczoną podłogę znacznie łatwiej się czyści.
Zniszczone drewniane podłogi to pieśń przeszłości
Wood for Life zapobiega powstawaniu typowych dla podłóg uszkodzeń, takich jak:
• Zanieczyszczone pory: tradycyjne drewniane podłogi – o ile nie są lakierowane – często mają nieco nierówną powierzchnię. Sprawia to, że brud i kurz przyklejają się do nich, wskutek czego podłogi wyglądają na zaniedbane. Nowa technologia Quick-Step zabezpiecza pory przed brudem, uniemożliwiając osadzanie się go w drewnie.
• Ciemne krawędzie i kurz: nie tylko pory są narażone na kurz. W przypadku wielu drewnianych podłóg pierwsze oznaki starzenia się można zauważyć na krawędziach desek i między łączeniami. Po zastosowaniu Wood for Life kurz nie ma szans zagnieździć się w szczelinach.
• Ciemna i zabrudzona faktura: faktura to coś, co wyróżnia drewnianą podłogę. Bez właściwej ochrony drewno z czasem ciemnieje i się brudzi. Warstwa ochronna ułatwia mycie podłogi i powstrzymuje brud przed wnikaniem w strukturę drewna.
• Białe krawędzie: gdy uwięziona między łączeniami wilgoć paruje, powoduje odbarwianie się drewna i uszkadza lakier. Nowa technologia lakierowania zapobiega takim sytuacjom i pozwala na szybsze i łatwiejsze usuwanie brudu i wilgoci.
Wood for Life wyznacza nowe standardy w segmencie podłóg z drewna wielowarstwowego. Od teraz, dzięki nowej technologii firmy Quick-Step, nawet drewniane podłogi mogą oprzeć się upływowi czasu i zachować piękny wygląd na zawsze.
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.