Komunikaty PR

Wygoda i oszczędność: nowe pralki Samsung AI Control

2021-04-19  |  12:00
Biuro prasowe

Coraz częściej szukamy rozwiązań, które ułatwią i przyspieszą codzienne obowiązki, na które nie chcemy tracić czasu. Oczekujemy, że dzięki wsparciu technologii ich wykonywanie będzie wygodne, proste i intuicyjne. To wszystko, a także o wiele więcej, oferują nowe pralki Samsung AI Control wyposażone w szereg technologii i funkcji dla wygody użytkownika.

Pierz inteligentnie i wygodnie

Inteligentne technologie zapewniają niespotykaną dotąd wygodę obsługi urządzeń. Nowe pralki Samsung AI Control zapamiętują najczęściej wybierane programy i ustawienia, aby później rekomendować je automatycznie – nie musimy więc za każdym razem ustawiać parametrów od nowa.[1] Wygodnej automatyzacji podlega także wybór programu suszenia, ponieważ panel AI Control umożliwia współpracę pralki z suszarką. Co więcej, panel AI został połączony z aplikacją SmartThings za pomocą której możemy zdalnie włączyć i wyłączyć urządzenie oraz dostosować odpowiednie ustawienia.[2] To pozwala nam lepiej zarządzać czasem w ciągu dnia i planować domowe obowiązki.

Podczas codziennego prania ciężko jest czasem zadecydować o właściwych parametrach prania, a przecież zawsze chcielibyśmy, aby zużycie środków piorących, a także wody i energii było optymalne. Ten problem rozwiązuje Program Pranie Optymalne AI, który za pomocą specjalnych czujników dostosuje długość programu, potrzebną ilość wody oraz detergentu do wagi i stopnia zabrudzenia pranych rzeczy. My już nie musimy się martwić o to, czy wybraliśmy odpowiedni program i zastanawiać się, czy dobrze odmierzyliśmy ilość płynu do prania. Program Pranie Optymalne AI pozwala zoptymalizować zużycie detergentów oraz wody z korzyścią dla środowiska i naszych ubrań.

Korzystaj z energooszczędnych technologii

Mamy świadomość, że zużywając mniej wody i energii zmniejszamy swój negatywny wpływ na środowisko naturalne. Inteligentne technologie Samsung adresują wszystkie potrzeby użytkowników poszukujących funkcjonalnych urządzeń ułatwiających życie, ale także nieobojętnych na kwestie ekologii. Warto zdać sobie sprawę z tego, że aż do 75% energii zużywanej podczas cyklu prania z ustawieniem wysokiej temperatury zostaje wykorzystywane tylko do podgrzania wody.[3] Zmniejszenie temperatury prania pozwoli oszczędzić energię, ale czy efekty prania nadal będą zadowalające? Dzięki technologii Samsung EcoBubble™ nie musisz się o to martwić, ponieważ uporczywe zabrudzenia są usuwane już w 15°C.[4] Jak to działa? EcoBubble™ rozpuszcza detergent i miesza go z powietrzem i wodą. W ten sposób tworzy się aktywna piana, która dokładnie przenika włókna tkaniny od początku cyklu prania pozostawiając ubrania perfekcyjnie czyste. Delikatność działania EcoBubble™ oznacza bezpieczeństwo dla ubrań, dzięki czemu możesz zapomnieć o praniu ręcznym.

Kolejnym wygodnym rozwiązaniem jest QuickDrive™ – skraca czas trwania cyklu nawet o 50%, a zużycie energii nawet o 20% z zachowaniem pełnej skuteczności prania.[5] To oznacza, że w tym samym czasie możemy przeprowadzić aż dwa pełne cykle prania.

Oszczędzaj i dbaj o komfort

Znajdujemy zapomnianą koszulę lub spodnie, które planowaliśmy uprać, a pranie już się rozpoczęło? Ustawienie kolejnego cyklu, specjalnie dla danej rzeczy, nie będzie zbyt ekologicznym posunięciem, a pranie ręczne nie wchodzi w grę. Na szczęście dzięki technologii Samsung, zamiast czekać na zakończenie cyklu prania, możemy dodać ubrania w jego trakcie korzystając z dodatkowych drzwi AddWash™.[6] To rozwiązanie czyni sprzęt niezwykle wygodnym i praktycznym w codziennym użytkowaniu, przy czym sprawdzi się również jeśli zechcemy jedynie wypłukać i odwirować rzeczy wyprane ręcznie. W takiej sytuacji po prostu dodajemy je do prania pod koniec trwającego cyklu.

Promocja Samsung ze zwrotem aż do 500 zł

Teraz, stawiając na inteligentne technologie, możesz otrzymać aż do 500 zł zwrotu na konto! Wystarczy, że dokonasz zakupu wybranej inteligentnej pralki lub pralko-suszarki Samsung AI Control w okresie trwania promocji. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej www.pralki.samsung.pl, nie później niż do 21 dni od dokonania zakupu, oraz pozostawienie opinii o produkcie. Promocja trwa od 15.04 do 31.05.2021 r. lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty.

 

Szczegółowe warunki promocji (w tym lista modeli biorących udział w promocji), dostępne są w regulaminie na stronie www.aicontrol.samsung.pl

 

[1] W oparciu o uczenie maszynowe rozwijającej się bazy danych użytkowników zawierającej prawie 28 milionów cykli prania. Dane dotyczące liczby skumulowanych cykli, które są wykorzystywane do sugerowania cykli, będą stale ewoluować w czasie w oparciu o wzorce użytkowania użytkownika i innych podobnych użytkowników.

[2] Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android 8.0 oraz iOS 6.0 lub nowszej). Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung Account.

[3] Źródło: https://www.euronews.com/living/2019/07/14/eco-washing-your-way-to-a-cleaner-planet

[4] Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić w zależności od wielkości wsadu oraz trybu prania.

[5] Na podstawie raportu Firmy Springboard Engineering na temat pasków EMPA, porównującego normalny roztwór detergentu i technologię bąbelków bez działania mechanicznego, przetestowaną na tkaninie poliestrowej. Poszczególne wyniki mogą się różnić.

[6] Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jakie rynny na garaż, wiatę i altanę? Biuro prasowe
2021-05-05 | 15:00

Jakie rynny na garaż, wiatę i altanę?

To, że system rynnowy to istotny element dachu, wie chyba każda osoba budująca dom. Nie zapominajmy jednak, że również mniejsze dachy i daszki wymagają skutecznego odprowadzenia wody
Dom KOŁO dla niepełnosprawnych
2021-05-05 | 11:00

KOŁO dla niepełnosprawnych

5 maja cała Europa obchodzi Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Święto to, zapoczątkowane we Francji w pierwszej połowie lat 90. XX wieku, co roku staje się
Dom Remontujemy kuchnię: Nie popełniaj starych błędów!
2021-05-05 | 09:10

Remontujemy kuchnię: Nie popełniaj starych błędów!

Planujesz remont kuchni, a ostatni raz urządzałeś ją kilkanaście lat temu? Brakuje w niej miejsca, albo jest mało komfortowa? Nie popełniaj starych błędów. Wiele dostępnych

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Paulla: Dzisiaj artyści od Krzysztofa Krawczyka powinni się uczyć pokory. W show biznesie jest tak, że im mniej znaczysz, tym wyżej zadzierasz głowę

Gdy w mediach pojawiła się wiadomość o śmierci Krzysztofa Krawczuka, wiele gwiazd na swoich profilach społecznościowych wspominało artystę. Wśród nich była również Paulla, która z piosenkarzem znała się osobiście. Zaznacza, że ceniła go głównie za to, jakim skromnym był człowiekiem. Wokalistka w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi postanowiła nagrać własną interpretację utworu „To co dał nam świat”. Niedawno ukazał się również teledysk poświęcony pamięci zmarłemu artysty.

Teatr

Piotr Cyrwus: Paru naszych kolegów odeszło z powodu wirusa. Na planie wszyscy jesteśmy bardzo czujni

Aktor zaznacza, że pandemia bardzo zmieniła to, jak wygląda praca na planach filmowych i serialowych. Ekipy ściśle przestrzegają restrykcji sanitarnych, ponieważ wiedzą, że od tego zależy życie i zdrowie ludzi. Artyści bardzo często poddawani są testom. Dopiero wynik negatywny oznacza, że mogą rozpocząć zdjęcia. Piotr Cyrwus przyznaje, że dyscyplina na planach jest potrzebna i bardzo ważna. Dzięki niej aktorzy mogą pracować.

Medycyna

Naukowcy wypuszczą 750 milionów genetycznie zmodyfikowanych komarów. Ma to pomóc w walce z rozprzestrzenianiem się m.in. wirusa zika [DEPESZA]

Wkrótce na Florydzie pojawi się 750 mln modyfikowanych genetycznie komarów. Projekt ma pomóc zmniejszyć populację komarów Aedes aegypti, odpowiedzialnych za praktycznie wszystkie choroby przenoszone przez komary na ludzi – w tym dengę, zikę czy żółtą febrę. Zmodyfikowane owady rozmnażają się i przekazują gen, który powoduje śmierć potomstwa. W Brazylii w ten sposób udało się zmniejszyć populację gatunku o 96 proc.