Wyjaw Szkolne Grzeszki i wygraj wyjątkowe nagrody!
Koniec wakacji nie musi oznaczać końca zabawy! Może się o tym przekonać każdy, kto weźmie udział w nowym konkursie zorganizowanym przez markę Grześki. Akcja „Wyjaw Szkolne Grzeszki vol. 2” rozpoczęła się 26 sierpnia i potrwa do 25 września br. Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne nagrody pieniężne oraz limitowane bluzy i T-shirty od marki DRE$$CODE.
Szkoła może kojarzyć się z porannym wstawaniem, pracami domowymi i sprawdzianami, ale warto pamiętać, że to właśnie w tym czasie tworzą się najlepsze wspomnienia! Właśnie o tych barwnych chwilach przypomina marka Grześki w konkursie „Wyjaw Szkolne Grzeszki vol. 2”, który wystartował 26 sierpnia br. Aby wziąć w nim udział wystarczy kupić ulubione wafle Grześki, wejść na stronę www.szkolnegrzeszki.pl i opisać swoją największą, najbardziej spektakularną akcję ze szkolnych czasów lub podzielić się wywołującą uśmiech na twarzy uwagą ze szkolnego dzienniczka.
Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody, w tym: 5 x 5000 zł oraz ubrania z limitowanej kolekcji marki DRE$$CODE, sygnowanej przez popularnych influencerów.
Grześki na krawędzi – gotowe do chrupania!
Jednak to nie koniec niespodzianek! Od sierpnia br. obłędnie pyszne i oblane po bokach mleczną czekoladą Goplana - Grześki na krawędzi PEANUT BUTTER oraz DARK BROWN, na stałe dołączyły do regularnej oferty marki. Pierwszy wariant to połączenie ciemnego wafla i kremu kakaowego. Drugi to wyjątkowo chrupiąca przekąska z nadzieniem o smaku masła orzechowego. Oba produkty świetnie sprawdzą się jako słodka przekąska dodająca energii w podróży, pracy czy w nadchodzącym roku szkolnym.
Grześki na krawędzi PEANUT BUTTER 40 g, sugerowana centa det. 2,09 zł
Grześki na krawędzi DARK BROWN 40 g, sugerowana cena det. 2,09 zł
www.grzeski.pl

Jak pestycydy trafiają na nasze stoły? - nowy raport ujawnia niespójności w polityce UE

Czy dzieci mogą jeść pieczarki i od jakiego wieku jest to bezpieczne?

Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Marcelina Zawadzka: Uwielbiam zakupy online. Kiedy mały wieczorem zasypia, to ja mam wtedy czas na przeglądanie ofert w sieci
Odkąd modelka została mamą, zmieniła nawyki zakupowe, ponieważ nie ma czasu ani siły, żeby chodzić po galeriach w poszukiwaniu wszystkiego, co jest jej aktualnie potrzebne. A najwięcej rzeczy kupuje teraz właśnie dla swojego syna, który rośnie w oczach i często trzeba mu chociażby wymieniać garderobę. Marcelina Zawadzka zaznacza, że w sieci zazwyczaj robi zakupy wieczorem, kiedy jej syn już zasypia.
Edukacja
W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.
Psychologia
Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.