Komunikaty PR

Z jednośladem w piękny rejs! Wybierz się na malowniczą rowerową mikrowyprawę.

2020-07-28  |  15:00
Biuro prasowe
Kontakt
Ewelina Ciuchta
Konkret PR

ul. Konduktorska 4 lok. 9
00-775 Warszawa
e.ciuchta|konkretpr.pl| |e.ciuchta|konkretpr.pl
508 338 267
www.konkretpr.pl

Jeśli jesteś miłośnikiem rowerowych wycieczek i wciąż poszukujesz niezapomnianych przygód, szwedzka Karlskrona będzie dla Ciebie najlepszym kierunkiem na mikrowyprawę. To malownicze miasto położone jest na 33 wyspach, połączonych mostami i groblami,  a jego zabytki od 1998 roku znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dlatego weź swój rower, znajomych lub rodzinę i rusz na ten wyjątkowy archipelag ze Stena Line. Jak mikrowyprawa to i mikrocena - już od 209 zł przepłyniesz tam z Gdyni z dwoma noclegami na statku podczas rejsu oraz spędzisz cały dzień na beztroskim przemierzaniu wysp swoim jednośladem. Na miejscu skorzystaj z aż sześciu opracowanych tras o długości od 35 do 125 km lub pozwól wyobraźni pełnić rolę kompasu. Cudowne krajobrazy i niezapomniana architektura Karlskrony czekają!

 

Rower to doskonały wybór dla środowiska, zdrowia, a także poszerzania naszych horyzontów.

Kompaktowe wymiary pozwolą dotrzeć w miejsca niedostępne dla aut, a dzięki odpowiedniej prędkości, pokonasz większy dystans niż podczas pieszych wycieczek. Te atuty doskonale odczujesz podczas rowerowej wycieczki po malowniczej Karlskronie. Archipelag wypełniony jest godną uwagi architekturą, z której wiele zabytków zostało wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Potężne twierdze, wspaniale muzea i kościoły, malownicze parki i majestatyczne porty zachwycają przybyszów. A w tym samym stopniu Karlskrona urzeka swoją zieloną stroną. Możemy ruszyć m.in. na wycieczkę po lasach i pojezierzach na północ od miasta, gdzie piękne ścieżki urozmaici krajobraz szwedzkiej prowincji.

 

Dla rowerowych turystów Stena Line przygotowała sześć tras o dystansie od 35 do 125 km, które znajdziemy tutaj. Duża różnorodność pozwoli doskonale odnaleźć się zarówno wytrawnym rowerzystom, jak i rodzinom z dziećmi, dla których będzie to fantastyczny pomysł na wakacyjny wypad. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby GPS zastąpić wyobraźnią i ruszyć przed siebie bez konkretnego celu, pamiętając oczywiście o rejsie powrotnym!

 

Rejs przez Bałtyk też będzie wielkim przeżyciem. Wielki statek i morze po horyzont to początek niezapomnianej przygody. Z zewnętrznych pokładów uczestnicy wyprawy będą mogli podziwiać Gdynię oraz szkierowe wysepki Karlskrony, które zapewnią mnóstwo materiału do przepięknych zdjęć.

 

Jakie warunki musimy spełnić by skorzystać z tak atrakcyjnej wyprawy w dobrej cenie? W zasadzie tylko trzy… no może cztery. Po pierwsze musimy wyruszyć w poniedziałek, wtorek lub środę, ponieważ wtedy odbywają się rejsy dla rowerzystów. Po drugie, pamiętajmy o zabraniu towarzysza, z którym zajmiemy 2-osobową kabinę z łazienką oraz TV. Po trzecie… nie zapomnijmy o naszym jednośladzie, bo o ile szewc bez butów pójdzie, to rowerzysta bez swojego pojazdu nie pojedzie! I po czwarte, najważniejsze… weźmy ze sobą tonę pozytywnego nastroju, bo czeka nas podróż pełna cudownych widoków, krajobrazowych perełek i architektonicznych dzieł sztuki – prawdziwa wakacyjna mikrowyprawa.

 

https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/dzien-na-rowerze

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Konkret PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Podróże Wsiąść do transportu do transportu dostosowanego! Biuro prasowe
2024-06-28 | 12:00

Wsiąść do transportu do transportu dostosowanego!

Przed nami lato, czas podróży, odpoczynku i urlopów. Każda podróż niesie ze sobą wiele cennych doświadczeń takich jak odkrywanie nowych miejsc, poznawanie nowych
Podróże Ograniczenia finansowe nie osłabiają apetytu Europejczyków na letnie podróże
2024-06-28 | 12:00

Ograniczenia finansowe nie osłabiają apetytu Europejczyków na letnie podróże

Jak wynika z raportu Allianz Partners International Summer Vacation Confidence Index 2024, obawy Europejczyków o domowe finanse mogą negatywnie odbić się na budżecie wakacyjnym. Nie
Podróże Nowoczesna turystyka w zgodzie z naturą. Jak podróżować w duchu smart?
2024-06-28 | 09:00

Nowoczesna turystyka w zgodzie z naturą. Jak podróżować w duchu smart?

Z globalnego badania przeprowadzonego przez agencję Statista[1] wynika, że 80 proc. podróżnych na całym świecie deklaruje chęć ​​podróżowania zgodnie z zasadami

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Martyna Wojciechowska: Pokolenie Z jest bardzo samotne i nie radzi sobie z codziennymi problemami. Jako mama nauczyłam się bardziej słuchać i więcej pytać, niż mówić

Dziennikarka podkreśla, że martwi się o pokolenie Z, bo z jej obserwacji i rozmów z młodymi ludźmi wynika, że czują się oni bardzo samotni i wręcz przerastają ich codzienne problemy. Sami nie potrafią sobie z nimi poradzić, a niestety często też nie mogą liczyć na wysłuchanie, wsparcie i pomoc ze strony dorosłych. Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że ona również popełniła wiele błędów wychowawczych, bo wydawało jej się, że sama najlepiej wie, czego potrzebuje jej córka, bez pytania dziewczynki o zdanie. W porę jednak dostrzegła swój błąd i teraz już wie, że dzieci najbardziej oczekują od rodziców poświęcenia im uwagi i czasu, a także zrozumienia ich emocji.

Edukacja

Co 6,5 minuty ktoś w Polsce doznaje udaru mózgu. Edukacja dzieci może zapobiec katastrofalnym skutkom i uratować życie dorosłym

Udar mózgu to druga najczęstsza przyczyna śmierci i trzecia najczęstsza przyczyna niepełnosprawności. Niewystarczająca wiedza i brak umiejętności rozpoznawania objawów udaru mózgu sprawiają, że większość pacjentów zgłasza się do szpitali zbyt późno. W odpowiedzi na ten problem powstał program FAST Heroes skierowany do przedszkolaków i uczniów klas 1–3. – Chcemy wykorzystać entuzjazm dzieci, aby to one stały się nauczycielami dla swoich dziadków – mówi Jan van der Merwe, międzynarodowy koordynator programu FAST Heroes, lider Inicjatywy Angels.

Teatr

Mateusz Banasiuk: Żałuję, że dzisiaj tak rzadko pisze się sztuki wierszem. Dla aktora to prawdziwy sprawdzian umiejętności

Aktor gra jedną z głównych ról w spektaklu „Wypiór” w Teatrze IMKA. Zaznacza, że wielkim atutem spektaklu jest tekst napisany klasycznym trzynastozgłoskowcem z zachowaną średniówką po siódmej sylabie, ale traktujący o bieżących problemach młodych ludzi i w niebanalny sposób komentujący otaczającą rzeczywistość. Mateusz Banasiuk zapewnia, że on sam bardzo lubi grać w sztukach napisanych wierszem i żałuje, że twórcy teatralni odchodzą już od tej formy. Przyznaje też, że w tym przypadku nie ma mowy o improwizacji. Trzeba się wykazać niezwykłą dokładnością, by nie zgubić żadnego słowa, bo wtedy zostanie zaburzony cały rytm.