Komunikaty PR

Zaprojektuj to sam – konfiguratory rozwiązań sanitarnych

2020-02-07  |  15:00
Biuro prasowe
Do pobrania TECE ( 0.26 MB )

Wykończenie łazienki to spore wyzwanie, wymaga bowiem wiedzy oraz podjęcia szeregu istotnych decyzji. Z pomocą przychodzą producenci rozwiązań sanitarnych, którzy oferują dedykowane narzędzia do projektowania. Dzięki konfiguratorom online użytkownicy mogą nie tylko dokonać wyboru konkretnych produktów, zwizualizować wnętrze, ale także samemu zadecydować o tym, jak będzie wyglądał ich przycisk spłukujący, terminal WC czy odwodnienie prysznicowe.

Design tkwi w szczególe

Przycisk spłukujący to jedyny widoczny element modułów podtynkowych, dlatego warto zadbać o to, aby był nie tylko spójny wizualnie z aranżacją łazienki, ale także, jako detal, przyciągał uwagę i wyróżniał się na tle płytek. Możemy sięgnąć po konkretne modele dostępne w ofercie producenta lub samodzielne zadecydować o wyglądzie przycisku. Z poziomu konfiguratora online, dostępnego na stronie internetowej marki TECE, określamy tło, tj. design ściany, a następnie dopasowujemy interesujący nas model i barwę przycisku. W przypadku serii TECEloop ze szkła użytkownicy mogą wybrać zarówno kolor płytki, ramki do montażu zlicowanego (opcja), jak i klawiszy. Dzięki temu otrzymują produkt zindywidualizowany, zgodny ze swoim gustem i projektem wnętrza.

Po zakończeniu tego procesu generowany jest plik pdf uwzględniający dane techniczne, numery katalogowe i wizualizację, co docelowo ułatwia złożenie zamówienia.

Luksus dobrze zaprogramowany

Czarny czy biały, uruchamiany elektronicznie czy za pomocą przycisków, z funkcją regulacji wysokości miski ustępowej, a może oczyszczania powietrza? Przy wyborze terminala WC TECElux opcji do wyboru jest wiele. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników firma TECE wprowadziła wygodne narzędzie. Konfigurator online, dostępny na stronie producenta, umożliwia precyzyjny dobór poszczególnych elementów i funkcji terminala, co w efekcie oznacza możliwość zaprojektowania produktu idealnie dopasowanego do potrzeb i preferencji użytkowników. To intuicyjna i bardzo prosta w obsłudze aplikacja. Za pomocą kilku kliknięć można dopasować wiele elementów: kolor szkła, rodzaj klawiszy oraz dodatkowe funkcje. W kolejnych krokach określana jest ceramika sanitarna, a także kolor i dekor ściany oraz posadzki łazienkowej. Dzięki tym opcjom możliwe jest zwizualizowanie terminala w konkretnej aranżacji wnętrza. Po skończonej konfiguracji projekt można wydrukować.

Prysznic od linijki

Odwodnienia liniowe, odkąd pojawiły się na rynku, otworzyły nowe możliwości w aranżacji strefy prysznicowej. Zarówno projektanci, jak i ostateczni użytkownicy, zyskali większą swobodę w doborze konkretnych rozwiązań i dopasowania do wymogów technicznych pomieszczenia. Dzięki dostępności narzędzi online, zaprojektowanie tej strefy stało się możliwe także bez wychodzenia z domu.

W przypadku konfiguratora TECEdrainline proces rozpoczyna się od wyboru koloru posadzki i ściany. W następnym kroku określana jest pozycja rynny, np. przy ścianie, w obszarze wejścia czy w wariancie narożnikowym. W zakładce design użytkownik wybiera model rynny i rusztu. Każda z tych opcji rozwija dodatkowe możliwości względem personalizacji – kolor szkła, wzór rusztu czy rodzaj posadzki. Uzupełnieniem są akcesoria montażowe, takie jak sitko czy wkładka syfonowa z membraną.

Na tej podstawie generowany jest dokument z wizualizacją zawierający niezbędne dane potrzebne do złożenia zamówienia.

Zaletą tych narzędzi jest intuicyjność nawigacji, łatwość obsługi, możliwość poznania kompletnej oferty producenta, a przede wszystkim – zaprojektowania łazienki zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Bezcenne!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Domodesign w Domotece - wszystko o urządzaniu wnętrz Biuro prasowe
2024-05-07 | 13:50

Domodesign w Domotece - wszystko o urządzaniu wnętrz

Już od trzech lat Domoteka organizuje wyjątkowe wydarzenie, które stało się źródłem inspiracji i dobrych praktyk dla wszystkich marzących o urządzeniu modnego i
Dom Urządzamy ekologiczną kuchnię w duchu minimalizmu
2024-05-07 | 13:00

Urządzamy ekologiczną kuchnię w duchu minimalizmu

Moda na ekologiczne wnętrza to nie chwilowy zwrot ku naturze, lecz zbiór świadomych i zrównoważonych rozwiązań w projektowaniu przestrzeni, które wpływają na codzienne
Dom Sukces polskiej marki NOBONOBO. Kolejne nagrody za innowacyjne wzornictwo mebli
2024-05-07 | 09:50

Sukces polskiej marki NOBONOBO. Kolejne nagrody za innowacyjne wzornictwo mebli

NOBONOBO kontynuuje swą imponującą drogę sukcesu, zdobywając prestiżowe wyróżnienia w świecie międzynarodowego designu. Stolik Flesia został uhonorowany nagrodą Iconic Awards

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Konsument

Tanie dekoracje do domu coraz poważniejszym problemem dla środowiska. Eksperci ostrzegają przed skutkami fast homeware

Sztuczne dekoracje kwiatowe, wiosenne wianki, puchate króliki, kurczaczki wielkanocne czy plastikowe świecidełka bożonarodzeniowe – ostatnie lata to prawdziwy boom na sezonowe dekoracje do domu. Trend ten znacząco zyskał na popularności w czasie pandemii, kiedy w domach pracowaliśmy i spędzaliśmy większość wolnego czasu, a podchwyciły go sklepowe marki, które wprowadziły do oferty taki asortyment i kuszą sezonowymi promocjami na niego. Eksperci podkreślają, że o ile w dekorowaniu domu nie ma nic złego, o tyle wybieranie tanich dekoracji i zmienianie ich co kilka tygodni czy miesięcy to trend szkodliwy i dla naszych portfeli, i dla środowiska. I porównują fast homeware do szkodliwości fast fashion, czyli taniej mody w naszych szafach.

Psychologia

Beata Pawlikowska: To wszystko, czego doświadczyłam w dżungli amazońskiej, wstrząsnęło mną i pokazało mi prawdę o sobie samej. To właśnie był początek zmian w moim życiu

Pisarka preferuje podróżowanie w pojedynkę. Lubi wyjeżdżać w trudne, niedostępne rejony świata, bo takie wyprawy są także podróżą w głąb siebie. Chociażby w dżungli amazońskiej przekonała się, że decyzje, jakie podejmujemy na różnych etapach naszego życia, wynikają właśnie z naszego postrzegania samych siebie i świata. A z kolei to postrzeganie zależy od podświadomych przekonań, które są naszym wewnętrznym programem wgranym w dzieciństwie. W swojej książce zatytułowanej „Kody podświadomości” podróżniczka tłumaczy, że jeśli ktoś podświadomie wierzy na przykład w to, że nie ma prawa do szczęścia i jest gorszy od innych, to jego życiowa droga będzie właśnie wiernym odbiciem tych przekonań.