Komunikaty PR

Piwne SPA- weekendowe przyjemności dla ciała i ducha dostępne w stolicy

2020-06-30  |  16:00
Biuro prasowe

Zwłaszcza latem, koniec tygodnia stoi pod znakiem relaksu i zabawy. Brak możliwości spędzenia wolnych chwil na łonie natury warto zrekompensować wizytą w SPA lub wycieczką, którą możemy urządzić po interesujących, śródmiejskich miejscówkach. Doskonałe połączenie odpoczynku i odżywczego wpływu na ciało dostarczy Piwne SPA – jedyne miejsce w Łaźnią Piwną w Warszawie, które zapewnia niezapomniane przeżycia.

Upojny seans

Kąpiele piwne odprężają oraz wpływają pozytywnie na stan cery i włosów. Rytuał w Łaźni Piwnej obejmuje skorzystanie z sauny, która przygotowuje skórę do odżywczej kąpieli w piwie. Wpływa ono wzmacniająco na układ odpornościowy, a ciało wprowadza w błogi stan relaksu. Na miejscu spróbujemy również swojskich przystawek, które idealnie komponują się ze złotym napojem. Finał wizyty w Łaźni Piwnej obejmuje 20-minutowy odpoczynek na ekologicznej słomie jęczmiennej, podczas którego odżywcze właściwości specjału piwowarskiego wnikają w skórę. Goście Piwnego SPA cenią je za wysoką jakość obsługi, jak również komfortowe warunki i kameralną atmosferę.

Muzealne wędrówki

Jak połączyć spacer z ucztą dla ducha? Mieszkańcy Warszawy mogą udać się na pieszą wycieczkę i znaleźć miejsca zgodne z ich zainteresowaniami. Wybór jest szeroki! Miłośnicy historii z pewnością zawitają do Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Katyńskiego, Muzeum Życia w PRL czy Muzeum POLIN, opowiadające o historii Żydów Polskich. Zainteresowanych sztuką zapraszamy do Muzeum Narodowego oraz Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Świetną naukę poprzez zabawę oraz niezapomniane przeżycia zapewni m.in. Muzeum Neonów, Centrum Nauki Kopernik, Galeria Iluzji 3D lub Muzeum Świat Iluzji.

Praktyczny wypoczynek

Jeśli masz żyłkę do negocjowania oraz pasjonuje cię podarowanie drugiego życia przedmiotom codziennego użytku doskonałą rozrywkę znajdziesz na pchlich targów i giełdach staroci. Takie miejsca, z pozoru niepotrzebnymi przedmiotami, okazują się być prawdziwą kopalnią skarbów. Żyjąc w duchu Zero Waste, dzięki takiej wizycie zyskamy meble i niepowtarzalne bibeloty. Kryształowe kieliszki, wazony, starodawne filiżanki i lampki, które mogą kosztować fortunę, możemy zdobyć w atrakcyjnej cenie.

Nieocenione walory Wisły

Spływy kajakowe od kilku lat cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Jest to wspaniały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi lub rodziną, w dodatku na świeżym powietrzu! Bezpieczne spływy w stolicy umożliwiają także poznanie położonych nad Wisłą malowniczych zakątków.

Kajaki to rewelacyjny pomysł dla osób w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania. W Warszawie znaleźć można dopasowane do każdego trasy – zarówno dla amatorów, jak i wprawionych kajakarzy. Ten sposób spędzania czasu nie tylko poprawi naszą kondycję, ale też pozwoli zrelaksować się w otoczeniu przyrody. Może być to również dawka adrenaliny lub urozmaicenie biwaku z bliskimi.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Rusza ogólnopolskie badanie potrzeb farmaceutów, dotyczące ich roli w terapii ran w ramach kampanii „Rany pod kontrolą” Biuro prasowe
2025-07-01 | 11:00

Rusza ogólnopolskie badanie potrzeb farmaceutów, dotyczące ich roli w terapii ran w ramach kampanii „Rany pod kontrolą”

Kampania „Rany pod kontrolą” ogłasza start ogólnopolskiego badania ankietowego, mającego na celu poznanie codziennych wyzwań i potrzeb farmaceutów związanych
Zdrowie Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025
2025-06-30 | 06:00

Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025

Złota odznaka i tytuł „TOP EMOLIENT 2025” w prestiżowym Rankingu TOP10 Emolientów organizowanym przez Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych (PTCA)
Zdrowie Czy siedzący tryb życia powoduje żylaki u mężczyzn?
2025-06-25 | 10:20

Czy siedzący tryb życia powoduje żylaki u mężczyzn?

To, jak dużo siedzimy, bezpośrednio przekłada się na nasze zdrowie. Siedzący tryb życia sprzyja nie tylko nadmiarowym kilogramom, ale także deformacjom sylwetki, problemom

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Motoryzacja

Qczaj: Na drogach szybkiego ruchu lubię mocniej wcisnąć pedał gazu. Niebawem planuję też zrobić prawo jazdy na motocykl

Trener podkreśla, że decyzja o zrobieniu prawa jazdy była jedną z najlepszych w jego życiu. Teraz, kiedy odpowiedni dokument ma już w kieszeni, z ogromną przyjemnością wsiada za kierownicę i mknie przed siebie. Najbardziej lubi drogi szybkiego ruchu, bo tam może mocniej wcisnąć pedał gazu. W innych okolicznościach jednak jeździ z dużą rozwagą, dostosowując prędkość do warunków panujących na jezdni. Qczaj zdradza też, że kolejnym krokiem będzie kurs na prawo jazdy na motocykl.

Edukacja

Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.

Edukacja

Polki coraz bardziej świadomie podchodzą do profilaktyki nowotworów piersi. Wciąż jednak blisko połowa się nie bada

Profilaktyka raka piersi przestaje być dla Polek źródłem lęku i tematem tabu. Coraz częściej motywacją do wykonania badań jest odpowiedzialność za siebie i bliskich – wynika z najnowszego badania Maison & Partners dla Henkel Polska. 36 proc. kobiet jako motywację wskazało rekomendacje lekarskie, a 30 proc. – potrzebę dbania o swój organizm. Mimo że około 40 proc. kobiet w wieku 20–60 lat bada się regularnie, wykonując badania palpacyjne czy USG, podobny odsetek nie bada się wcale, a co piąta deklaruje, że w ogóle nie interesuje się tym tematem.