Sunekos, czyli rewolucja w wygładzaniu twarzy
Sucha i mniej elastyczna skóra, pojawianie się widocznych zmarszczek, do tego podkrążone oczy. Niestety twarz kobiety po 40. roku życia niekorzystnie się zmienia, jednak dermatologia stale się rozwija i proponuje coraz lepsze możliwości zachowania pięknej i co ważne naturalnej skóry.
Jedną z propozycji jest unikalny system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie biogenezy skóry – SUNEKOS 200 i SUNEKOS 1200. Zdaniem specjalistów to rewolucja w hamowaniu procesów starzenia skóry, ponieważ już 10 dni po pierwszym zabiegu można zaobserwować zdecydowaną poprawę nawilżenia najbardziej wysuszonej skóry i redukcję najgłębszych zmarszczek.
– Sunekos to opatentowany preparat, który w wyjątkowy sposób łączy kwas hialuronowy oraz aminokwasy (glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-leucyna, L-alanina oraz L-walina) i w ten sposób pobudza regenerację macierzy pozakomórkowej. W wyniku działania składników aktywnych preparatu, następuje biogeneza skóry, czyli stymulacja tworzenia się kolagenu i elastyny, co zostało udowodnione w badaniach klinicznych. Efektem zabiegu jest promienna, rozświetlona skóra, a także wygładzenie zmarszczek oraz redukcja cieni pod oczami – mówi Magda Marek-Safiejko, dermatolog z Humana Medica Omeda w Białymstoku.
Preparat podawany jest bezpośrednio do skóry i pobudza ją do natychmiastowej regeneracji.
– Unikalność tego zabiegu polega na tym, że działa on nawet na skórę okolicy oczu. Sunekos to idealny zabieg dedykowany kobietom, które chcą poprawić swój wygląd i zachować naturalny efekt – dodaje specjalistka z Humana Medica Omeda.
Bioregeneracyjne działanie Sunekos polega na pobudzeniu fibroblastów do syntezy kolagenu typu I, III oraz najtrudniejszego do odtworzenia kolagenu typu IV oraz elastyny.
Efekty po zabiegu:
- widoczne zagęszczenie skóry,
- ujędrnienie,
- spłycenie zmarszczek,
- nawilżenie powierzchniowych i głębokich warstw skóry,
- poprawa kolorytu,
- likwidacja cieni pod oczami
- naturalny efekt wolumeryczny
W gamie Sunekos znajdują się dwa produkty, które pozwalają na dopasowanie terapii do indywidualnych potrzeb pacjenta. To Sunekos 200 oraz Sunekos 1200.
– Sunekos 1200 jest stosowany wówczas, gdy chcemy uzyskać naturalny efekt wolumeryczny. Natomiast dwusetka jest stosowana w przypadku wiotkości i suchości delikatnych okolic twarzy, szyi, dekoltu oraz górnej powierzchni rąk. Jest również idealny do regeneracji okolic oka i likwidacji kurzych łapek – mówi Magda Marek-Safiejko.

Rusza ogólnopolskie badanie potrzeb farmaceutów, dotyczące ich roli w terapii ran w ramach kampanii „Rany pod kontrolą”

Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025

Czy siedzący tryb życia powoduje żylaki u mężczyzn?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nowe technologie

Gwiazdy: Stresują nas galerie, więc wolimy zakupy online. W sieci łatwiej też znaleźć dobre promocje
Gwiazdy obecne podczas Domówki Amazon Prime zgodnie przyznają, że zakupy online bardzo ułatwiają życie i pozwalają zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Z powodu licznych obowiązków zawodowych czy też opieki nad dziećmi nie zawsze mają bowiem czas na wielogodzinne buszowanie po galeriach, natomiast oferta sklepów internetowych jest dostępna 24 godziny na dobę, co umożliwia dokonanie wyboru o każdej porze
Konsument
Konsumenci rynku telekomunikacyjnego narzekają na nieprzejrzyste oferty. Jeden z operatorów chce je wyeliminować

Co piąty Polak dostrzega pozytywne zmiany na rynku usług telekomunikacyjnych, głównie jego rozwój, zarówno pod kątem liczby ofert, jak i rozwoju technologii. Gorzej jednak wypada przejrzystość ofert – wynika z badania Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Konsumenci są zmęczeni skomplikowanymi taryfami i ukrytymi kosztami, dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się proste pakiety. Dlatego też T-Mobile startuje z nową ofertą „Po prostu", z jednym, prostym abonamentem bez żadnych limitów.
Handel
Rynek piwa kurczy się w I półroczu 2025 roku. Zła pogoda w maju przyniosła 12-proc. spadek sprzedaży

Pierwsze półrocze br. to kolejny okres spadku rynku piwa w Polsce. I to mimo dynamicznego wzrostu produkcji i sprzedaży piwa bezalkoholowego. Zdaniem przedstawicieli Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie miały na to wpływ m.in. niesprzyjająca pogoda i negatywna narracja wokół branży piwnej. Ponadto wśród wyzwań, z jakimi musi się mierzyć rynek, są rosnące koszty prowadzenia działalności oraz przygotowania do systemu kaucyjnego, który zacznie obowiązywać już za trzy miesiące – wskazuje Mieszko Musiał, nowy prezes zarządu związku.