Zimowe herbatki Herbapolu - przyjemnie rozgrzewające i pełne smaku
Chwile spędzone nad kubkiem pełnym aromatycznej, pysznej owocowej herbatki sprawiają, że jesienno-zimowy chłód i niepogoda nie są już nam tak straszne. Gdy przemarzniemy lub po prostu chcemy się zrelaksować w domowym zaciszu, warto przygotować gorący napój, który rozbudzi nasze zmysły i przyjemnie rozgrzeje.
Herbaciany Ogród – najlepszy sposób na zimę!
W linii Herbaciany Ogród Herbapolu znajdziemy owocowo-ziołowe herbatki, które powstają ze 100% naturalnych składników. Wyselekcjonowane i starannie zebrane owoce poddawane są dokładnej kontroli, a następnie pakowane tak, aby chronić całe dobrodziejstwo natury. Każda herbatka jest zamknięta w przezroczystej saszetce, przez którą widać duże kawałki owoców. Co ważne, herbatki te nie zawierają teiny, co sprawia, że mogą być pite o dowolnej porze dnia przez wszystkich członków rodziny, w tym dzieci.
Do tej pory w linii Herbaciany Ogród do wyboru były dwie zimowe herbatki – Zimowy Sekret oraz Imbir z pomarańczą i pigwą. Pierwsza z nich – jak sama nazwa wskazuje - to doskonała propozycja na mroźne dni. Duże kawałki owoców, skórka pomarańczy i szczypta korzennych przypraw, takich jak cynamon, imbir i goździki, tworzą mocno rozgrzewającą kompozycję. Po herbatkę Imbir z pomarańczą i pigwą mogą zaś z pewnością sięgnąć amatorzy egzotycznych połączeń, bo jej składniki zapewniają orzeźwiający smak oraz urzekający cytrusowy zapach.
Teraz do tego duetu dołącza nowość – Śliwka z cynamonem, czyli klasyczna kompozycja, która nie bez powodu, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, cieszy się tak ogromną popularnością. Ta herbatka ma nie tylko pyszny, intensywny smak, ale także wyjątkowy aromat korzennych przypraw, który przyjemnie otula w chłodne, pochmurne dni i długie wieczory.
SYLWESTER LAST MINUTE. Jak zaplanować sylwestrowy wypad w jeden dzień?
MP3 | Stres Polaków. 75% zmaga się z napięciem każdego tygodnia
Nowy Rok w harmonii z naturą – ekologiczne postanowienia na 2025
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
S. Karpiel-Bułecka: Sam talent nie wystarczy, by odnieść sukces w branży muzycznej. Trzeba też mieć trochę szczęścia i spotkać odpowiednich ludzi
Na przestrzeni ostatnich dwóch dekad, między innymi za sprawą streamingu i powszechnego dostępu do internetu, rynek muzyczny w Polsce przeszedł prawdziwą rewolucję. Zauważają to zarówno doświadczeni artyści, jak Sebastian Karpiel-Bułecka, jak i młodsze pokolenie, reprezentowane przez Miuosha. Obaj wokaliści podkreślają, że sukces w branży muzycznej jest wynikiem wielu czynników. Lider zespołu Zakopower zaznacza, że niezależnie od sytuacji młodzi artyści powinni być konsekwentni i wierzyć w swoje możliwości, bo to jest kluczowe w budowaniu kariery.
Problemy społeczne
Strach przed porażką i brak wiary we własne siły blokują rozwój przedsiębiorczości kobiet. Częściej zakładają za to firmy z misją
Kobiety stanowią mniejszość w zarządach firm, rzadziej też niż mężczyźni zakładają własne działalności gospodarcze. W UE na taki krok decyduje się 10 proc. pracujących pań, w Polsce – 13 proc. – wynika z raportu „Biznes na wysokich obcasach” PIE. Strach przed porażką i brak wiary w swoje umiejętności powstrzymują kobiety częściej niż mężczyzn przed założeniem działalności. Kluczową rolę mogą pełnić programy mentoringowe prowadzone przez kobiety.
Muzyka
Luna: Status materialny moich rodziców przeszkadza mi w karierze. Przestaję postrzegać siebie jako niezależną artystkę, tylko córkę bogaczy
Wokalistka podkreśla, że ścieżka jej kariery i sukcesy w branży muzycznej budzą wiele emocji, również ze względu na to, czym zajmują się jej rodzice. Jest ona bowiem córką milionera Andrzeja Wielgomasa, założyciela i właściciela firmy Dawtona. Jednak jak zaznacza, to, że pochodzi z zamożnego domu, nie ułatwia jej życia, a wręcz jest swoistym balastem. Luna ma świadomość tego, że w opinii niektórych ludzi wszystko, co ma i co osiągnęła, zawdzięcza tylko bogatym rodzicom.