Komunikaty PR

#zostańwdomu ze Sky Tower i weź udział w Vertigo Presents: Charity Live Concert

2020-04-23  |  14:00
Biuro prasowe
Kontakt

Agencja PR
Open Media

Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
biuro|openmedia.pl| |biuro|openmedia.pl
12 268 97 50
openmedia.pl

Obecnie bardziej niż kiedykolwiek doświadczamy tego, jak ważna jest ogólnoludzka solidarność i jak wiele znaczą najdrobniejsze gesty pomocy. Działania podejmowane przez indywidualne osoby, firmy czy fundacje mają nie tylko wymierny efekt, ale są też katalizatorem optymizmu i otuchy. W akcje wspierające najbliższe otoczenie angażuje się również Sky Tower. Już po raz kolejny, we współpracy z Vertigo Jazz Club, zaprasza na muzyczną ucztę. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek, 24 kwietnia. Tym razem będzie on wyjątkowy, bo połączony ze wsparciem dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Live-transmisja rozpocznie się o godz. 19:00.

24 kwietnia na wirtualnej scenie będzie można spotkać się z trzema muzycznymi duetami, doskonale znanymi wrocławskiej publiczności. Zaproszeni muzycy, Maciek Czemplik i Natalia Lubrano, Natalia Szczypuła i Mateusz Witkowski oraz Tomasz Krajewski i Bartłomiej Ziętara, wykonają przebój Franka Sinatry “Fly Me To The Moon”, a także po jednym, dowolnie wybranym przez siebie utworze. Będzie można także uczestniczyć w rozmowach i wywiadach z artystami. Najważniejszy jednak jest wyjątkowy, charytatywny cel wydarzenia: w trakcie koncertu na fanpage’u Fundacji zostanie utworzona zbiórka na refundację leków i innych środków medycznych oraz zakup płynów dezynfekujących.

- Zapraszamy do dołączenia do tego wyjątkowego wydarzenia. Posłuchajcie ulubionych muzyków, dajcie się porwać pięknym, jazzowym brzmieniom i głosom, a przy okazji wesprzyjcie tych najbardziej potrzebujących - dzieci i personel hospicjum. Pokażmy, że potrafimy się zjednoczyć i - na przekór trudnym czasom - pomagać jeszcze bardziej - zachęca Piotr Karwat, manager artystyczny Vertigo, który poprowadzi piątkowy koncert.


- Od początku istnienia Vertigo Jazz Club & Restaurant systematycznie organizuje działania charytatywne – koncerty, licytacje czy też wystawy. Nie pozostajemy obojętni nawet w tych trudnych czasach, które dotknęły nas wszystkich. W najbliższy piątek po raz kolejny wesprzemy podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, tym razem z naszym partnerem, Sky Tower – dodaje Andrzej Rzeźwicki, Business Manager Vertigo.

Kto wystąpi na wirtualnej scenie? Będą to trzy duety, złożone z muzycznej elity jazzu. Jeden z zespołów stworzą Maciek Czemplik, gitarzysta jazzowy, akompaniator głównie w duetach z wokalistkami, producent, aranżer i czasami muzyk sesyjny oraz Natalia Lubrano - doświadczona wokalistka obdarzona charakterystycznym matowym głosem, wykonująca repertuar wielojęzyczny we wszystkich stylistykach muzyki rozrywkowej. Kolejna para to Natalia Szczypuła, koncertująca na całym świecie artystka, doskonale poruszająca się w soulu, funku i jazzie z domieszką popu oraz Mateusz Witkowski, producent, klawiszowiec, który nie stroni też od innych instrumentów… strunowych. Trzeci duet stworzą Tomasz Krajewski, aktor, lektor i wokalista o niesamowitej charyzmie i elektryzującym charakterystycznym głosie oraz Bartłomiej Ziętara - pianista, muzyk sesyjny, udzielający się jako sideman w projektach innych wrocławskich artystów, aranżujący i komponujący również własną muzykę.

- Ostatnie skomplikowane tygodnie pokazały, że potrafimy się zjednoczyć i pomagać sobie w bardzo różny sposób. Ogromną wartość mają solidarne działania i pomoc najbardziej potrzebującym, teraz ważniejsza niż kiedykolwiek. Sky Tower aktywnie włącza się w działania pomocowe - tym razem partnerujemy fantastycznej akcji, łączącej ucztę dla ducha ze wsparciem dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Zapraszamy na koncert, podczas którego będzie można zasilić konto Hospicjum. My nie pozostaliśmy obojętni. Również i Państwa zachęcamy do wsparcia - razem możemy zrobić naprawdę wiele dobrego! - podkreśla Magdalena Wiewiór, Dyrektor Marketingu Departamentu Biznesu Komercyjnego Develia S.A.

Bezpłatna transmisja online odbędzie się na fanpage’u Sky Tower oraz Vertigo Jazz Club & Restaurant. Zapraszamy w piątek, 24 kwietnia, od godziny 19:00.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Open Media
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Muzyka BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę... Biuro prasowe
2024-12-17 | 17:17

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę... Posłuchaj ich wersji „Rock 'N' Roll Star”! „Rock 'N' Roll Star” to trzeci singiel duetu BNDK, będący
Muzyka Święta cały rok - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
2024-12-09 | 11:00

"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą

Na płycie pojawił się niesamowity gość - Czadoman! Artysta jest niezwykle popularny w świecie muzyki rozrywkowej, zwycięzca 13-tej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Razem z Ciocią
Muzyka Łódź bez makijażu w debiutanckiej płycie Wolnych Bałut
2024-12-06 | 13:00

Łódź bez makijażu w debiutanckiej płycie Wolnych Bałut

„Poezja zjePana” to tytuł pierwszej płyty Wolnych Bałut, która ukazała się dziś nakładem wydawnictwa . To prawdziwy akustyczny folk-urban-punk, niestroniąca od ładnych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.