Kalendarium

7 września
Kalendarium
Konferencja: 09:00 do 17:00
Instytucja: Agencja Promocji Zieleni
Organizator:
Agencja Promocji Zieleni i Związek Szkółkarzy Polskich
Miejsce: EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe
ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
Kontakt:
Imię i nazwisko: Monika Deptuła - Żuk
Funkcja: specjalista ds. marketingu
Firma: Agencja Promocji Zieleni
Telefon: 224354720
E-mail: monika.zuk|zszp.pl| |monika.zuk|zszp.pl

Wystawa Zieleń to Życie&Flower Expo Polska

Targi: rośliny i ogrody w międzynarodowym wydaniu
Setki ciekawych gatunków i odmian roślin, wystawcy z kraju i Europy. Tysiące odwiedzających, mnóstwo inspiracji – tak w kilku słowach można zapowiedzieć 27. Międzynarodową Wystawę ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz będącą częścią targów 4. edycję FLOWER EXPO POLSKA.

Informacje ogólne

Naturalny wybór

7 września 2019 r. – tę datę do swojego kalendarza powinni wpisać nie tylko entuzjaści roślin i miłośnicy DIY, aktywni ogrodnicy czy projektanci, ale również każdy, kto interesuje się zielenią i chce wprowadzić ją do przestrzeni wokół siebie. ZIELEŃ TO ŻYCIE i FLOWER EXPO POLSKA to największe międzynarodowe targi roślin i ogrodów.

Na uczestników czekają liczne atrakcje. Pokazy inspirujące jak samodzielnie udekorować wnętrze i zmienić ogród, prezentacje stylowych aranżacji roślin doniczkowych i kompozycji. Strefa relaksu oraz kiermasz, na którym nie tylko uzyskamy profesjonalne doradztwo, ale też kupimy wyjątkowe rośliny prosto od producentów. W programie przewidziane są również wykłady otwarte umożliwiające zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu sadzenia, pielęgnacji czy funkcjonowania ogrodu m.in. bioróżnorodności, sekretnego życia pszczół czy prowadzenia warzywno–owocowego ogrodu ozdobnego.

Informacje o atrakcjach, programie, biletach dostępne na: www.zielentozycie.pl