Z mediów
luty
Ruszyła kolejna edycja Ogólnopolskiego Programu Budowlanego
27 września ruszyła kolejna edycja Ogólnopolskiego Programu Budowlanego. Program ma na celu wyłonienie najlepszych deweloperów, inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych oraz firm budowlanych w kraju. Zgłoszenia do programu przyjmowane są do 26 listopada.
Laureaci zostaną wyłonieniu w dwóch kategoriach:
DEWELOPER ROKU 2021
INWESTYCJA ROKU 2021
FIRMA BUDOWALANA 2021
Laureatami programu są podmioty cieszące się renomą i zaufaniem wśród klientów, przedstawicieli branżowych i partnerów biznesowych. O ich wyjątkowości świadczą walory jakościowe, technologiczne, estetyczne i praktyczne. Brana jest pod uwagę także etyka prowadzenia biznesu.
Aby uzyskać wybrany tytuł uczestnicy projektu muszą przejść proces certyfikacji i spełnić określone w nim standardy.
Laureatów tytułu Deweloper Roku oraz Firma Budowlana Roku charakteryzuje solidność i wysoka jakość zrealizowanych inwestycji. To firmy za sukcesem, których stoją wybitni specjaliści, w tym kadra zarządzająca umiejętnie dostosowująca ofertę do potrzeb i wymagań najbardziej wymagających Klientów. To przede wszystkim firmy bezpieczne, godne zaufania i polecenia.
Inwestycja Roku (mieszkaniowa i/lub komercyjna) to inwestycja wybudowana rzetelnie z zastosowaniem dobrej jakości materiałów. Charakteryzująca się wyjątkową architekturą, implementacją innowacyjnych, ale także praktycznych rozwiązań, zapewniająca komfort codziennego użytkowania.
Organizatorem programu jest Certyfikacja Krajowa
Certyfikacja Krajowa to instytucja wychodząca naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego przedsiębiorcy, dla którego priorytetem jest budowanie silnej i wartościowej marki. To miejsce z ideą zrzeszania, wspomagania oraz intensywnej promocji selektywnie wybranych podmiotów w procesie certyfikacji.
Więcej informacji na stronie: https://certyfikacjakrajowa.org.pl/program-budowlany-roku/
Kontakt dla mediów:
Justyna Nakonieczna
PR& Marketing Manager
512 009 069
j.nakonieczna@certyfikacjakrajowa.org.pl
Informacje z dnia: 7 października
Medium
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Teatr
Jadwiga Jankowska-Cieślak i Daniel Olbrychski po 50 latach znów zagrają małżeństwo w sztuce „Przebłyski”. „To duża rozkosz spotkać się po tylu latach”
Twórcy sztuki zatytułowanej „Przebłyski” podkreślają, że jest to spektakl – lustro każdej pary. Kreowani przez Jadwigę Jankowską-Cieślak i Daniela Olbrychskiego Rosa i Abrasza przez lata byli małżeństwem, a w chwili śmierci mężczyzny widzowie dostają kompendium wiedzy o ich niełatwym życiu. Odtwórca głównej roli cieszy się, że znów może się spotkać na scenie z aktorką, która od lat robi na nim ogromne wrażenie. Przyznaje też, że Serge Kribus napisał ten tekst z myślą o nim i zależało mu, żeby zagrał tę sztukę w Paryżu. Najpierw jednak przedstawienie zostanie zaprezentowane w polskiej wersji.
Edukacja
Kompetencje STEM wchodzą szerzej do edukacji. Inicjatywa edukacyjna Amazon objęła już pół miliona dzieci w Polsce
Na warszawskiej Pradze Północ otwarto właśnie pierwszą STEM Kindlotekę, czyli przestrzeń edukacyjną dla dzieci i młodzieży, która stawia na rozwój kompetencji w obszarze nauki, technologii, inżynierii i matematyki. To inicjatywa Amazon i stowarzyszenia Cyfrowy Dialog rozwijana od 2019 roku, w ramach której funkcjonuje ponad 100 takich placówek, a z prowadzonych w nich zajęć skorzystało już pół miliona dzieci. STEM uważane są za kompetencje przyszłości, a badania wskazują, że można je rozwijać już u najmłodszych uczniów.
Prawo
Zmieni się definicja mobbingu. Nowe prawo da skuteczniejsze narzędzia ochrony nękanym pracownikom
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce uprościć prawną definicję mobbingu. Dodatkowo opracowywana nowelizacja przepisów ma nałożyć nowe obowiązki na pracodawców, których celem będzie określenie zasad przeciwdziałania mobbingowi i to na poziomie regulaminu pracy lub innych wewnętrznych regulacji. Dzięki któremu podwładni będą bardziej świadomi swoich praw i będą mogli lepiej reagować na przypadki ich łamania.