Przegląd mediów

marzec 2022

Pierwszy dzień wiosny z filiżanką herbatki

2022-03-21  |  14:34
Przegląd mediów

Dzień wiosny to idealny czas, żeby zainicjować nowe rytuały w swoim życiu i szczególnie zadbać o siebie. Zachęcamy, aby każdy wiosenny poranek lub popołudnie uprzyjemniała filiżanka herbatki owocowej Herbaciany Ogród od marki Herbapol.

Wyjątkowe herbatki owocowo-ziołowe

Herbaciany Ogród to linia wyjątkowych herbatek owocowo-ziołowych o doskonałym intensywnym smaku. 100% naturalnych składników i duże kawałki owoców zapewniają wyjątkowy smak herbatek, który zadowoli największych koneserów ciepłych naparów. Wyselekcjonowane oraz starannie zebrane owoce i zioła poddawane są dokładnej kontroli, a następnie precyzyjnie pakowane, dzięki czemu chronione jest całe bogactwo natury. Co więcej, każda torebka herbatki została wykonana z materiału biodegradowalnego i kompostowalnego w warunkach przemysłowych. Napary nie zawierają teiny, co sprawia, że można je pić o dowolnej porze dnia. 

Wiosenne smaki

Marka Herbapol posiada w portfolio pyszne herbatki owocowo-ziołowe, które nie tylko doskonale smakują, ale również pozwalają mocniej poczuć pozytywną aurę pierwszych kalendarzowych dni wiosny. Linia Herbaciany Ogród w swoich wariantach smakowych nawiązuje do owoców, które można spotkać w polskich ogrodach oraz lasach. W portfolio znajdziemy m.in. Malinę, Malinę z Żurawiną, Żurawinę, wariant Prosto z lasu oraz Wiśnię. Dzięki szerokiej gamie produktowej, każdy miłośnik herbatek jest w stanie znaleźć swój ulubiony smak, który pozwoli mu na wiosenny relaks. Szeroki wybór propozycji smakowych sprawia, że herbatki owocowo-ziołowe z linii Herbaciany Ogród może pić cała rodzina.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.

Informacje z dnia: 21 marca

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Uroda

Natalia Gryglewska: W grudniu prawdopodobnie będę reprezentowała nasz kraj w kolejnym konkursie Miss Świata

Z racji dzierżonego tytułu Natalia Gryglewska bierze udział w różnych projektach zawodowych, kampaniach reklamowych, akcjach społecznych i imprezach branżowych. 27 maja we Włocławku odbędzie się finał Miss Polonia 2021/2022, podczas którego przekaże ona bursztynową koronę swojej następczyni, a sama z kolei zacznie przygotowania do udziału w wyborach Miss Świata, które prawdopodobnie odbędą się w tym roku już po raz drugi. Jeśli chodzi o czas wolny, to modelka najchętniej spędza go aktywnie, bo jak przyznaje – sport odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu.

 

Teatr

Ewa Ziętek: Mam wrażenie, że teraz do teatru przychodzi mniej ludzi. Z powodu wojny i drożyzny w sklepach liczą każdy grosz

Aktorka zauważa, że frekwencja w teatrach znów jest sporo mniejsza. I choć nie ma już obostrzeń związanych z pandemią, to nastroje społeczne pogorszyła wojna, która toczy się w Ukrainie, i wysoka inflacja. Ludzie mają więc kolejne powody do obaw i niepokoju, muszą także liczyć każdy grosz.

Seriale

Joanna Trzepiecińska: Rola Alutki przyniosła mi wielką sympatię publiczności. „Rodzina zastępcza” to był znakomity serial

Kilkanaście lat temu aktorka jako Alutka podbiła serca wielu osób i zdobyła dużą popularność. To było dla niej niezwykle miłe doświadczenie i również dziś nie kryje satysfakcji z tego, że jej bohaterka z „Rodziny zastępczej” tak zapadła widzom w pamięci. Zdaniem Joanny Trzepiecińskiej ten serial śmiało można nazwać kultowym, bo ogląda go już kolejne pokolenie, a on nadal – między innymi dzięki świetnemu scenariuszowi – nie traci na aktualności.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu