Mówi: | Andżelika Piechowiak |
Funkcja: | aktorka |
Andżelika Piechowiak święta i Sylwestra spędza w Polsce. Rok temu była w Hollywood
Piechowiak zwykle na święta jeździ do dziadków do Świnoujścia. Tym razem jednak cała rodzina spotyka się u mamy aktorki, w domu pod Warszawą. Co do sylwestrowej nocy Piechowiak nie ma konkretnych planów.
– Na pewno będzie to Sylwester w Polsce, nigdzie nie wyjeżdżam i nie pracuję tego Sylwestra. Nie gram żadnego spektaklu, co jest dosyć wyjątkową sytuacją. Ja lubię wbrew pozorom grać w Sylwestra w teatrze, bo to jest zawsze fajna sprawa. Spektakl kończy się zazwyczaj o północy, jest toast, a potem bawimy się w teatrze. Ja to lubię – opowiada aktorka.
Poprzedniego sylwestra Andżelika Piechowiak spędziła w Hollywood.
– Akurat tak się złożyło, że tuż po świętach wyjeżdżałam do Stanów Zjednoczonych i Sylwester był w Stanach. Obchodziłam Nowy Rok w Los Angeles i pamiętam, że kiedyś ktoś na planie zapytał, co robię w Sylwestra. Odpowiedziałam, że jadę do Los Angeles i było takie „aaaaa” – wspomina Piechowiak.
Aktorka spędzała zeszłoroczną imprezę sylwestrową za oceanem ze znajomymi. Docelowo leciała do San Diego, ale na świętowanie Nowego Roku wybrała Los Angeles.
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-innowacje_1.png)
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-biznes_1.png)
Psychologia
![](/files/1922771799/malinowska-edukacja-foto-ram,w_274,_small.jpg)
Karolina Malinowska: Wraca zainteresowanie czytelnictwem wśród dzieci. To jednoczy pokolenia i rozwija więzi rodzinne
Była modelka przekonuje, że czas spędzony wspólnie z dziećmi przy książce na pewno zaprocentuje w przyszłości. Ważne jest nie tylko czytanie maluchom, ale także zachęcanie ich do tego, by w kolejnych latach nie smartfon czy tablet, ale książka była ich najlepszym przyjacielem. W obliczu rozwoju nowoczesnych technologii Karolina Malinowska dostrzega ich potencjał w promowaniu czytelnictwa. Umożliwiają one na przykład tworzenie spersonalizowanych publikacji skrojonych na miarę naszych potrzeb.
Problemy społeczne
Firmy stawiają na coraz większą autonomię pracowników. To ważne szczególnie dla młodego pokolenia
![](/files/1922771799/sobocinska-zespoly-foto2,w_133,_small.jpg)
Celem pracodawców stają się samodzielne, zmotywowane, wydajne i kreatywne zespoły. W przeciwieństwie do tradycyjnych te samozarządzające się teamy pracują autonomicznie bez ciągłej kontroli, a każdy pracownik jest właścicielem swoich celów, zadań i obowiązków, aby osiągnąć wyniki. – W organizacjach, które wprowadzają koncepcje samoorganizujących się zespołów, niewątpliwie możemy mówić o zwiększeniu zaangażowania – ocenia Tina Sobocińska, doradczyni strategiczna HR i założycielka HR4future.
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
![](/files/1922771799/kszczot-program-foto,w_133,_small.jpg)
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.