Newsy

Dagmara Kaźmierska: Zawsze miałam inne marzenia niż udział w „Tańcu z Gwiazdami”, ale zdecydowałam się w końcu spełnić prośby producentów. Już kilka lat temu mi to proponowano

2024-02-29  |  06:00

Jak podkreśla Dagmara Kaźmierska, nie zależało jej na występie w tanecznym show Polsatu, ale producenci już od dłuższego czasu składali jej propozycję. Nie mogła jej jednak przyjąć, bo zmagała się z poważną kontuzją. Teraz stan zdrowia pozwala jej już na udział w tym programie i właśnie zaczęła treningi. Czternastą edycję „Tańca z Gwiazdami” będzie można oglądać już od 3 marca.

Na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” bohaterce „Królowych życia” będzie partnerował Marcin Hakiel. Ale zanim jeszcze rozpoczęła próby pod jego okiem, konsultowała się z innym znanym tancerzem – Tomaszem Barańskim.

– Chwilę tylko byłam u Tomka Barańskiego. Jak się widzieliśmy, to powiedział, że czuję rytm – mówi agencji Newseria Lifestyle Dagmara Kaźmierska.

Jak zapewnia, sama nie zabiegała o to, by wystąpić w popularnym tanecznym show i nie jest to dla niej żadne wyzwanie.

– Ja mam inne marzenia.  Na przykład chciałabym, żeby mój syn był dobrym lekarzem, żeby kochał to, co robi, żeby był szczęśliwy i żeby ludzie mniej byli wilkami dla siebie. A tak to ja wszystko mam, nie muszę o niczym marzyć – podkreśla.

Zdecydowała się jednak spełnić prośby producentów „Tańca z Gwiazdami” i wkrótce zaprezentuje szerokiemu gronu odbiorców swoje umiejętności taneczne.

– Już kilka lat temu mi to proponowano, tylko ze względu na operację nie mogłam, no i teraz wróciłam – mówi Dagmara Kaźmierska.

A jako że poprzednich edycji „Tańca z Gwiazdami” nie oglądała, to nie wie, czego może się spodziewać po tym formacie.

– Ja nie oglądam telewizji – deklaruje.

Mimo to chętnie bierze udział w różnych programach telewizyjnych i zachęca widzów do ich oglądania. W nowym reality show, które miało swoją premierę pod koniec ubiegłego roku, w asyście syna Conana i przyjaciela Jacka przemierza Polskę w poszukiwaniu partnera, który sprosta jej oczekiwaniom.

– Na razie jest cały czas „Dagmara szuka męża” i gorąco zapraszamy, to naprawdę program, przed którym państwo będziecie przed telewizorem świetnie się bawić. Jesteśmy w Super Polsacie o 22.00 w poniedziałki, w Polsacie o 15.45, a co dalej, zobaczymy – dodaje Dagmara Kaźmierska.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Beata Pawlikowska: Podczas urlopów ekologia schodzi u nas na drugi plan. Zbyt często latamy samolotami i niszczymy przyrodę

Podróżniczka apeluje, by planując wyjazdy wakacyjne, a później już wypoczywając w konkretnych miejscach, nie włączać taryfy ulgowej i nie zapominać o ekologii. Jak jednak obserwuje, Polakom daleko do ekologicznej turystyki i po urlopach mają sporo na sumieniu. Przede wszystkim nie dbają o przyrodę, tratują roślinność, płoszą zwierzęta, w każdy zakątek próbują dojechać samochodem i pozostawiają po sobie spory bałagan. Beata Pawlikowska zachęca do tego, by na czas urlopu zostawić swoje auta w garażu, a podróżować chociażby pociągami.

Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz: Podczas kampanii wyborczej kobietom wiele obiecano. Jak na razie nie widać rezultatów i jest duże rozczarowanie

Projektantka mody nie kryje swojego rozczarowania tym, że kolejni rządzący znów nie patrzą w stronę kobiet i nie śpieszą się z uregulowaniem kwestii, które są dla nich priorytetowe. Panie często stają przed trudnymi wyborami w życiu prywatnym, a jeśli chodzi o kwestie zawodowe, to wciąż muszą się mierzyć z nierównością w płacach i dostępie do eksponowanych stanowisk. Jak zauważa Joanna Przetakiewicz, kobiety chętnie poszły do urn w wyborach parlamentarnych, bo nie boją się już walczyć o swoje prawa i wierzą, że wreszcie coś się zmieni. Mimo krzyku rozpaczy nadal odbijają się jednak od ściany ustawionej przez mężczyzn.

Problemy społeczne

Siedzący tryb życia sprzyja garbieniu się. Polacy opracowali koszulkę pomagającą zachować prawidłową postawę ciała

Na dolegliwości związane z kręgosłupem cierpi nawet 85 proc. populacji. Z wyników badania stanu zdrowia Polaków przeprowadzonych przez GUS wynika, że choroby kręgosłupa stanowią drugą co do częstości przyczynę przewlekłych stanów chorobowych. W dużej mierze winne temu jest garbienie się. Polacy opracowali innowacyjną koszulkę, która dzięki elastycznej strukturze wymusza prostą sylwetkę. – Pod względem konstrukcji to innowacja nie tylko w Polsce, ale i na świecie – mówi Wojciech Wojtuszko, założyciel eplecy.pl.