Newsy

Eliza z „Warsaw Shore” o przybraniu na wadze w ciąży: poszło mi w cycki, więc bardzo się cieszę

2014-07-07  |  07:20
Oczekiwanie na narodziny dziecka sprawiło, że Eliza Wesołowska, znana z pierwszej edycji „Warsaw Shore”, diametralnie zmieniła swoje życie  przestała imprezować i skupia się wyłącznie na przygotowaniach do macierzyństwa. Jak przyznaje, nie spodziewała się, że aż tak przytyje. Nie martwi się jednak tym, bo urósł jej także biust.

Sporo przytyłam i się tego nie spodziewałam. Myślałam, że przez całą ciążę przytyję 10-12 kilogramów, a tu już tyle przybrałam. Ale wszyscy mi mówią, że w ogóle nie widać, że tylko przytyłam w brzuszku i że poszło mi w cycki, więc bardzo się cieszę mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Eliza Wesołowska.

Początki ciąży były dla Elizy bardzo trudne. W pierwszych miesiącach bardzo długo dokuczały jej nudności i zawroty głowy. Teraz uczestniczka popularnego programu poświęca każdą chwilę na pogłębianie wiedzy związanej z porodem i wychowywaniem dzieci. Wspiera ją w tym jej partner, którego poznała w reality-show, Paweł „Trybson” Trybała.

Nie czytam poradników, dużo dowiaduję się od własnej mamy, znajomych. To mi na razie wystarczy. Poza tym zapisaliśmy się z Trybsonem do szkoły rodzenia, gdzie udzielono nam wielu dobrych rad, których koleżanka raczej by mi nie przekazała. Trybson ostatnio był jedynym facetem w szkole rodzenia, więc myślałam, że będzie skrępowany, ale nie. Powiedział, że nawet na jogę dla kobiet w ciąży będzie ze mną uczęszczał, więc fajnie, cieszę się. Radzi sobie, interesuje go to i to jest fajne, że mi pomaga – opowiada Eliza Wesołowska.

Ciąża sprawiła, że Eliza, do tej pory nieustraszona imprezowiczka, porzuciła dawne przyzwyczajenia.

Nie ciągnie mnie teraz do imprez. Jak moi znajomi mówią, że wychodzą, to kompletnie o tym nie myślę i nie wydaje mi się, żeby zaczęło mnie ciągnąć czy do alkoholu, czy do imprez. Na pewno będziemy później chodzić na imprezy. Nie będziemy sobie odmawiać, tłumacząc, że już jesteśmy rodzicami i nie możemy sobie na nic pozwolić. Ale to wszystko będziemy robić z umiarem – mówi Eliza.

Eliza i Trybson stali się rozpoznawalni dzięki programowi „Warsaw Shore” nadawanemu przez stację MTV. Tuż przed rozpoczęciem zdjęć do drugiej serii programu okazało się, że para spodziewa się dziecka. Mimo że Eliza i Trybson zrezygnowali z udziału w drugiej edycji, wciąż jest o nich głośno za sprawą ciąży. Para chętnie dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego, a portale plotkarskie na bieżąco relacjonują przebieg ciąży Elizy i interesują się jej związkiem z Trybsonem.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Nieuczciwi najemcy bardziej chronieni przez prawo niż właściciele mieszkań. Konieczne są zmiany przepisów i sprawny system eksmisyjny

Zaległości w czynszach, zniszczenia czy wyprowadzka bez płatności – to tylko niektóre z problemów, jakie lokatorzy wynajmujący mieszkania mogą sprawić właścicielom lokali. Z badania Rendin wynika, że blisko 70 proc. właścicieli mieszkań na wynajem borykało się z podobnymi trudnościami. Wypowiedzenie najmu nieuczciwemu lokatorowi to dopiero początek długiej drogi, na której końcu niekoniecznie jest eksmisja. – Potrzebujemy zmiany w kierunku dodania pewnych praw właścicielom i sprawnego systemu eksmisyjnego – podkreśla Alina Muzioł-Węcławowicz, specjalistka ds. polityki mieszkaniowej.

Teatr

Edyta Herbuś: Teraz mam taki moment obfitości, że mogę wybierać role, które są dla mnie najciekawsze. Ale na pewno muszę sobie zafundować reset, żeby utrzymać równowagę w życiu

Tancerka lubi wypoczywać aktywnie. Po intensywnym okresie w pracy najpierw daje sobie jednak chwilę na złapanie oddechu i szybką regenerację, a dopiero później rusza na podbój danej okolicy. Edyta Herbuś zaznacza, że często decyduje się na pasjonujące wyprawy, dzięki którym może zwiedzać i poznawać urokliwe zakątki świata. Ale zdarza się również tak, że wybiera beztroskie wakacje na plaży pod palmami. Tegoroczny urlop będzie jednak krótki.

Media

Wojciech „Łozo” Łozowski: Wziąłem już udział w większości fajnych dużych formatów telewizyjnych. Dostaję też wiele paździerzowych propozycji i je staram się odrzucać

Wokalista miał już okazję uczestniczyć w takich produkcjach jak: „Taniec z gwiazdami”, „Must Be The Music. Tylko muzyka”, „Azja Express”, „Lego Masters” i „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”. Jak podkreśla, bardzo ceni oryginalne projekty telewizyjne, bo dzięki nim może przeżyć wyjątkowe przygody i nauczyć się czegoś nowego. Dlatego też nie wyklucza, że gdy padnie kolejna ciekawa propozycja, znów weźmie udział w podobnym projekcie.