Newsy

Ewa Chodakowska: Aśka Krupa jest profesjonalna i bezkonfliktowa. Mamy zdrową relację zarówno na planie, jak i poza nim, więc trupów w szafie nie ma

2024-01-30  |  06:22

Trenerka przekonuje, że docenia doświadczenie zawodowe Joanny Krupy i profesjonalizm, jakim wykazuje się ona na planie zdjęciowym. Ewa Chodakowska jest więc zadowolona z tego, że znów dane jest im razem pracować i wierzy, że ten duet ma potencjał. W programie „Razem odNowa” panie łączą siły, by pomóc parom odświeżyć swoją relację i spojrzeć na drugą osobę z takim zachwytem jak na pierwszej randce.

Chociażby z racji tego, że trenerka i była modelka pracują przy jednym projekcie, nie szczędzą sobie miłych słów i jednym głosem zapewniają, że współpraca układa im się znakomicie.

– Bardzo dobrze, Aśka jest profesjonalna, jest bezproblemowa, bezkonfliktowa. My spotkałyśmy się już wiele lat temu na planie jakiejś mniejszej produkcji, kliknęło wtedy, tak jest po dzień dzisiejszy, więc trupów w szafie nie ma – mówi agencji Newseria Lifestyle Ewa Chodakowska.

Format „Razem odNowa” znów połączył ich drogi zawodowe, ale jak podkreśla trenerka, mimo że pracują przy jednym programie, to rzadko spotykają się na planie. Czasem jednak muszą skonsultować pewne kwestie czy omówić szczegóły nagrań. Zazwyczaj robią to za pośrednictwem komunikatorów.

– Asi nie ma praktycznie w ogóle w Polsce, ja natomiast, jak Asia jest, to jestem w rozjazdach. Mamy bardzo napięte grafiki. Natomiast jesteśmy w kontakcie, wysyłamy sobie wiadomości głosowe, zwłaszcza wtedy, kiedy potrzebujemy siebie w danej sytuacji. Jest to kontakt bardzo fajny, koleżeński, otwarty, normalny, zwyczajny, nie dopisywałabym tutaj jakichś wielobarwnych kwiatków. Zdrowa relacja zarówno na planie, jak i poza planem – mówi trenerka fitness.

Premierowe odcinki programu „Razem odNowa” w TVN można oglądać w środy o godz. 21.35.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

Dorośli nie umieją rozmawiać o dojrzewaniu ze swoimi dziećmi. Młodzi czerpią wiedzę głównie z internetu

Dojrzewanie i to, co w tym okresie dzieje się z ciałem i emocjami, to w wielu polskich domach wciąż temat tabu. Nawet jeśli rodzice i opiekunowie podejmują temat, to często się okazuje, że nie za bardzo wiedzą, jak mają o tym rozmawiać ze swoimi dziećmi. Młodzi najczęściej szukają odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości w internecie, jednak nie zawsze są to jakościowe treści, zgodne z aktualną wiedzą i pochodzące od wykwalifikowanych ekspertów. – Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie znajdą bezpieczną wiedzę na temat wszystkiego, co się dzieje w ich ciele, głowie i duszy w tak ważnym momencie w ich życiu – mówi Olga Kwiecińska, założycielka i pomysłodawczyni Cześć Ciało.

Media

Robert El Gendy: Z Klaudią Carlos jesteśmy różni charakterologicznie, ale doskonale się uzupełniamy. Jak mam słabszy dzień, to ona przejmuje kontrolę nad rozmową lub odwrotnie

Nowi gospodarze TVP2 nie mogą się nachwalić zarówno atmosfery, jaka panuje w TVP, jak i siebie nawzajem. Robert El Gendy bardzo się cieszy z tego, że może prowadzić „Pytanie na śniadanie” z Klaudią Carlos i przekonuje, że ich duet ma duży potencjał. Na wizji doskonale się dogadują i uzupełniają, a poza kamerami  mają wiele wspólnych tematów do rozmów.

Prawo

Świadomość społeczna na temat ryzyka publikowania wizerunków dzieci w internecie nadal bardzo niska. UODO apeluje o ostrożność

Kilkaset milionów zdjęć codziennie jest publikowanych w internecie, wśród nich wiele z udziałem dzieci. Zdjęcia i wideo zamieszczają zarówno rodzice, jak i placówki oświatowe, do których dzieci uczęszczają. Materiały te, bez względu na to, z jaką intencją są publikowane, mogą trafić w niepowołane ręce i posłużyć do ataku hejterskiego na dzieci, kradzieży ich cyfrowej tożsamości, a nawet zostać wykorzystane przez osoby o skłonnościach pedofilskich. Podkreślają to eksperci UODO i Fundacji Orange w poradniku skierowanym do osób pracujących w placówkach i organizacjach działających na rzecz dzieci.