Mówi: | Ewel0na |
Funkcja: | uczestniczka programu „Królowa przetrwania” |
Ewel0na: Warunki na planie „Królowej przetrwania” były straszne. Nie wiem, czy chciałabym powtórzyć coś takiego
Influencerka podkreśla, że przyjmując propozycję udziału w takim formacie, uczestniczki mniej więcej wiedzą, na co się decydują. Ona sama jednak nijak nie mogła się przekonać do tych ekstremalnych warunków, które zastała na miejscu. Walcząc o tytuł „królowej przetrwania” w tajskiej dżungli, musiała się zmierzyć ze swoimi fobiami, zmusić się do spania pod namiotem i nauczyć się funkcjonować bez dostępu do łazienki i toalety. Ewel0na nie ukrywa, że to wszystko było dla niej o wiele trudniejsze niż na przykład spory z innymi uczestniczkami.
– Wydaje mi się, że te warunki, które tam były, miały bardzo duży wpływ na to, że dochodziło między nami do konfliktów, ale również i nasze temperamenty i charaktery, bo, jak widać, każda z nas jest bardzo spicy i żadna nie da sobie w kaszę dmuchać. Na pewno nie chciałam, żebyśmy się kłóciły w swoim zespole, bo przez to mogłybyśmy przegrywać. Ale jeżeli chodzi o same kłótnie, wymiany zdań, to można powiedzieć, że jestem w tym doświadczona, bo we wcześniejszym programie, w którym brałam udział, takie rzeczy były na porządku dziennym – mówi agencji Newseria Lifestyle Ewel0na.
Influencerka przyznaje, że na miejscu trzeba było stawić czoła wielu trudnościom. Jej samej niełatwo było się odnaleźć w tajskiej dżungli, bo na co dzień jest przyzwyczajona do funkcjonowania w dość komfortowych warunkach.
– Przetrwanie na miejscu naprawdę było najtrudniejsze. Gdybym nie miała potwierdzenia na kamerach, że naprawdę byłam w tej dżungli i że przetrwałam chociażby jeden dzień, to nikt z moich znajomych by mi nie uwierzył, nikt. Warunki były ekstremalne. Jak dojechałyśmy na ten camp dla wygranych, to ja pytałam, czy na pewno jest to ten dla wygranych, bo mi się wydawało, że to jest ten loser camp. Dramat, po prostu dramat. Ja nawet nigdy nie spałam pod namiotem. Dla mnie to było po prostu coś strasznego – mówi.
Ewel0na podkreśla, że musiała oswoić wiele lęków. Panicznie boi się chociażby pająków, a tam ich nie brakowało, nawet w miejscach teoretycznie przeznaczonych do wypoczynku.
– Starałam się sobie wmówić, że w tym namiocie jest przytulnie i jak już weszłam do tego namiotu, chciałam sobie zarezerwować łóżko, to nagle zauważyłam tarantulę. I jak tutaj człowiek ma się zachęcić do tego, żeby tam zostać? Szybko więc wybiegłam – wspomina.
Konfrontacja z dziką przyrodą, brak dostępu do telefonu i internetu, a także funkcjonowanie bez kuchni, łazienki i toalety były dla niej barierą wręcz nie do pokonania. Co więcej, musiała pokazać się swoim fanom bez cenzury i instagramowego filtra.
– Przyznam szczerze, że było ciężko. Chyba nawet mogę śmiało stwierdzić, że z dnia na dzień było coraz ciężej. Szczegółów nie będę zdradzać, bo to bez sensu, żebym spoilerowała, bo później nikt nie będzie chciał oglądać z zaciekawieniem, ale było megaciężko, ekstremalnie. Nie wiem, czy chciałabym powtórzyć coś takiego drugi raz – dodaje Ewel0na.
Program „Królowa przetrwania” można oglądać na platformie Player i na antenie TVN7.
Czytaj także
- 2025-04-04: Spada spożycie alkoholu wśród młodzieży. Coraz mniej nastolatków wskazuje na jego łatwą dostępność
- 2025-03-12: Klienci oczekują od salonów optycznych nie tylko profesjonalnych badań wzroku. Ważne jest także doradztwo w doborze oprawek
- 2025-03-11: Dawid Kwiatkowski: W programie „MBtM” były wyznania miłości w moim kierunku. To było miłe, ale za uczestnikiem musi iść też dobra muzyka
- 2025-03-26: Patricia Kazadi: To będzie bardzo pracowita wiosna. Pracuję nad własną muzyką
- 2025-03-13: Patricia Kazadi: Maciek Rock jest dla mnie ogromną inspiracją. Uczę się od mistrza
- 2025-03-17: Małgorzata Potocka: Nigdy nie przejmowałam się złą opinią, bo na ogół jest ona złośliwa, podła i pełna zazdrości. Moje spektakle są na światowym poziomie
- 2025-03-03: Sylwia Bomba: „Królowa przetrwania” to nie jest mój format. Nie lubię być blisko dram, nie lubię rywalizować na takim poziomie
- 2025-03-20: Malwina Wędzikowska: Druga edycja „The Traitors. Zdrajcy” jest bardziej mroczna i bezwzględna. Finał mocno zaskoczy widzów
- 2025-03-28: Malwina Wędzikowska: W moim środowisku pracy nieraz byłam zdradzona i oszukana. Teraz wystrzegam się zbyt miłych ludzi, od których za chwilę można dostać cios w plecy
- 2025-02-27: Malwina Wędzikowska: W dżungli przez miesiąc rewidowałam swoje życie. Przehulałam dużo czasu na toksycznych ludzi
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Dziś premiera drugiego albumu Wiktora Dyduły. „Serwuję dużą gamę najróżniejszych emocji”
Artysta jest niezwykle podekscytowany premierą swojego drugiego albumu, bo jak podkreśla, podaje słuchaczom siebie „na widelcu”, bez żadnych filtrów i zbędnych masek. Serwuje wszystko to, co odczuwa: smutek, radość, niepokój, nadzieję, a przede wszystkim miłość. Wiktor Dyduła zaznacza, że płyta „Tak jak tutaj stoję” dedykowana jest tym, którzy w muzyce cenią szczerość i prawdziwe emocje bez lukru. Krążek zawiera 12 emocjonalnych piosenek, w tym odtworzony 40 mln razy, nominowany do Fryderyków 2025 singiel „Tam słońce, gdzie my”.
Telekomunikacja
Wykluczenie cyfrowe szczególnie dotyka generacji silver. T-Mobile wystartował z darmowymi kursami z obsługi smartfona

44 proc. Polaków w 2023 roku posiadało przynajmniej podstawowe kompetencje cyfrowe przy średniej unijnej na poziomie 56 proc. – wynika z danych Eurostatu. Dla grupy osób powyżej 55. roku życia odsetek ten wynosi kilkanaście procent. T-Mobile – w ramach projektu „Sieć Pokoleń” – burzy cyfrowe bariery oraz pokazuje, jakie możliwości daje technologia. W tym prowadzi cykl warsztatów stacjonarnych oraz udostępnia kurs online z podstaw obsługi smartfona.
Konsument
Spada spożycie alkoholu wśród młodzieży. Coraz mniej nastolatków wskazuje na jego łatwą dostępność

Alkohol jest najbardziej rozpowszechnioną wśród polskiej młodzieży substancją psychoaktywną, choć jego spożycie przez nastolatków znacznie spadło w ciągu trzech ostatnich dekad. Wciąż spory odsetek 15–16-latków uważa, że alkohol jest dla nich łatwo dostępny, ale o ile w przypadku piwa spadek w tym obszarze jest znaczący, o tyle w przypadku wódki delikatny trend spadkowy został w ostatnim badaniu zahamowany. Dostępność zaczyna się jednak nie w sklepie, ale już w domu. Co piąty rodzic jest w tej kwestii na tyle liberalny, że godzi się na spożywanie alkoholu przez dziecko w swojej obecności.