Newsy

Michał Koterski nagrał płytę z Marceliną Leszczak. „Będzie to wspólne rodzinne śpiewanie”

2020-09-30  |  06:18

Aktor zaznacza, że realizuje obecnie projekty, które stanowią dla niego spore wyzwania. Tłumaczy jednak, że udział w ambitnych przedsięwzięciach zawsze bardzo go cieszy, ponieważ dzięki temu może się rozwijać oraz zdobywać nowe doświadczenie zawodowe. Michał Koterski wraz z rodziną, w tym żoną Marceliną Leszczak, zamierza wydać płytę muzyczną. Przyznaje, że nie może doczekać się tego projektu i będzie to dla niego niezwykle ważny album. Chociaż na razie nie może mówić o szczegółach, gdy przyjdzie na to czas, zdradzi więcej informacji.

Już niedługo będzie można go zobaczyć w filmie „Gierek” w reżyserii Michała Węgrzyna, w którym wcieli się w tytułową rolę. Zapowiedź biografii Edwarda Gierka pojawiła się w mediach już kilka miesięcy temu. Jeszcze przed premierą jest o niej bardzo głośno. W roli żony polityka wystąpi Małgorzata Kożuchowska.

– Mogę tylko powiedzieć, że czekają mnie bardzo fajne wyzwania. Nie wiem, ile mogę zdradzić. Zdjęcia do filmu „Gierek” kończymy pod koniec września, więc to wyzwanie jeszcze ciągle jest w toku – mówi z rozmowie z Agencją Newseria Lifestyle Michał Koterski.

Aktor zdradza, że pracuje także nad muzycznym projektem. Razem ze swoją żoną zamierzają bowiem nagrać płytę. Michał Koterski zaznacza, że Marcelina Leszczak śpiewała już jako dziecko. Tłumaczy, że nie może powiedzieć nic więcej, ponieważ przedsięwzięcie jest w toku.

– Niebawem ukaże się płyta rodzinna. Mogę powiedzieć, że w projekcie bierze udział moja Marcela i chyba więcej nie mogę zdradzić. Będzie to jednak coś fantastycznego. Wspólne rodzinne śpiewanie, bardzo na to czekam – podkreśla.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.